Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Karyolası Teknik Şartnamesi

Hasta Karyolası Teknik Şartnamesi

 • Teşhis, gözlem, tedavi, rehabilitasyon ve yaşam destek amaçla hastanede ve evde yatan hastalar için tasarlanmış olmalıdır.

 • Ayakucu ve sırt bölümü ayarları DC motorlar ile yapılmalıdır.

 • Karyolada kullanılacak motorlar 9 V şarjlı batarya destekli olmalı böylece elektrik kesintisi veya karyolanın başka servise naklinde çalıştırılmasına olanak sağlamalıdır.

 • Karyolada kullanılan motorlar ve mekanizmalar sessiz ve sarsıntısız çalışmalıdır.

 • Karyolada kullanılan motorlara ve pozisyonlara kumanda eden bir adet el kumandası bulunmalıdır.

 • Yatak tablası dört parçalı olmalıdır.

 • Yatma yüzeyi, 4 ayrı parçadan, kolay temizlenebilen, yatak platformuna sabitlenmiş, yatağın hava alması için delikli karyola şasesine uygun renkte 1mm kalınlıkta sac malzeme ile kaplanmalıdır.

 • Karyola başlıkları, kolay çıkarılıp takılabilir ve kolay temizlenebilen, karyola şasesine uygun renkte ABS plastik malzemeden olmalıdır.

 • Yan korkuluklar karyolanın sağında ve solunda birer tane olmak üzere tek düğmeye basılarak kolayca açılıp kapanabilmeli birbirinden bağımsız hareket edebilmeli, karyola şasesine uygun renkte Alüminyum malzemeden olmalıdır.

 • Hasta Yatağı yanında, hasta idrar torbası için askı kancaları bulunmalıdır.

 • Karyola konstrüksiyonunda kullanılan kutu profil kalınlıkları 2mm. den az olmamalıdır.

 • Sırt kısmı otomatik kayma sistemine sahip olmalıdır.

 • Diz hareketlerini motor yardımı ile yapabilme özelliği taşımalıdır.

 • Karyolada çapraz kilitlenebilen, 360 derece dönebilen anti statik tekerlekler olmalıdır.

 • Karyolanın 4 köşesinde de bulunan askılık bağlantı noktalarından herhangi birinde serum askılık bulunmalıdır.

 • Karyola konstrüksiyonunda elektrostatik toz boyalı çelik malzeme kullanılmalıdır.

 • Karyola 2 yıl garantili olmalı ayrıca 10 yıl süre ile yedek parça temini sağlanabilmelidir.


 
Hasta Yatak Koruyucu Teknik Şartnamesi
 
Hasta Yatakları Teknik Şartnamesi
 
Hasta Yatağı Şiltesi Teknik Şartnamesi
 
Ortopedik Hasta Yatağı Teknik Şartnamesi
 
Elektrikli Hasta Yatağı Teknik Şartnamesi
 
Motorlu Hasta Karyolası Teknik Şartnamesi
 
Manuel Hasta Karyolası Teknik ŞartnamesiYorumlar - Yorum Yaz