Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen hasta yatağı modelleri 2 motorlu hasta yatağı oluyor. Son derece işlevsel olan bu hasta yatağı modelleri aşırı kompleks bir hastalığı bulunmayan hastalar için uygun oluyor. 2 motorlu hasta yatağında satın alabileceğiniz gibi hasta yatağı kiralama işleminde gerçekleştirebilirsiniz. 2 motorlu hasta yatağı hastanın baş ve ayak kısmını isteğe bağlı olarak kumanda ile yönetebilirsiniz. Bu şekilde hastanın hareket imkânı sağlanmış oluyor. Yemek yerken ya da bir şeyler izlerken hasta kendisi kumanda ile yatağını kaldırabilir ve oturma imkânı sağlayabilir. Hem hasta bakıcısı hem de hasta ya çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Psikolojik olarak da çok büyük faydaları olduğu söyleniyor.

Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

En yüksek düzeyde hareket kabiliyeti sağlamak isteyen kişiler dört motorlu hasta yatağı tercih etmesi gerekir. Diğer motorlu hasta yataklarına göre çok daha kompleks bir yapıda olmaktadır. Daha çok hastanelerde yoğun bakım ünitelerinde görmeye alışkın olduğumuz dört motorlu hasta yatakları ev tipi hasta yatakları için de uygun modeller oluyor.

Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Dört motorlu hasta yatakları anti bakteriyel özellikli yataklar olduğu için hastanın enfeksiyon kapması gibi bir problem söz konusu olmaz. Hastanın yatak içerisinde daha fazla hareket etmesi psikolojik olarak hastayı rahatlatan bir durum oluyor. Aynı zamanda bu durum hasta bakıcısının da işini son derece kolaylaştıran bir durum oluyor. Son zamanlarda bu tarz hasta yatakları daha çok tercih ediliyor. Daha ağır bir hastalığı olan ve hiçbir şekilde hareket edemeyen hastalar için dört motorlu hasta yatakları en ideal tercihi oluyor.

Motorlu Hasta Yatakları Tercih Edilir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hasta yatakları modellerinde de değişiklik yaşanıyor. Motorlu hasta yatakları kendi içerisinde çeşitlere ayrılıyor. Motor sayısı arttıkça hasta yatağı fiyatları da artış gösteriyor. Motorlu hasta yatakları hastanın daha iyi bir şekilde hareket etmesini sağladı için tercih edilmesi gereken yataklardan biridir.

Aynı zamanda anti bakteriyel olarak geliştirilen bu hasta yatakları haftanın bakteri ve mikroplardan uzak durmasını sağlar. Böylece hastanın bakteriyel hastalıklara yakalanması önlenmiş olur. Sıvı geçirmez üst yüzeyinden dolayı hasta yatağının temizliği son derece kolay olur. Bu sebeple motorlu hasta yatakları tercih edilmelidir.


Yorumlar - Yorum Yaz