Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen hasta yatağı modelleri 2 motorlu hasta yatağı oluyor. Son derece işlevsel olan bu hasta yatağı modelleri aşırı kompleks bir hastalığı bulunmayan hastalar için uygun oluyor. 2 motorlu hasta yatağında satın alabileceğiniz gibi hasta yatağı kiralama işleminde gerçekleştirebilirsiniz. 2 motorlu hasta yatağı hastanın baş ve ayak kısmını isteğe bağlı olarak kumanda ile yönetebilirsiniz. Bu şekilde hastanın hareket imkânı sağlanmış oluyor. Yemek yerken ya da bir şeyler izlerken hasta kendisi kumanda ile yatağını kaldırabilir ve oturma imkânı sağlayabilir. Hem hasta bakıcısı hem de hasta ya çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Psikolojik olarak da çok büyük faydaları olduğu söyleniyor.

Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

En yüksek düzeyde hareket kabiliyeti sağlamak isteyen kişiler dört motorlu hasta yatağı tercih etmesi gerekir. Diğer motorlu hasta yataklarına göre çok daha kompleks bir yapıda olmaktadır. Daha çok hastanelerde yoğun bakım ünitelerinde görmeye alışkın olduğumuz dört motorlu hasta yatakları ev tipi hasta yatakları için de uygun modeller oluyor.

Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Dört motorlu hasta yatakları anti bakteriyel özellikli yataklar olduğu için hastanın enfeksiyon kapması gibi bir problem söz konusu olmaz. Hastanın yatak içerisinde daha fazla hareket etmesi psikolojik olarak hastayı rahatlatan bir durum oluyor. Aynı zamanda bu durum hasta bakıcısının da işini son derece kolaylaştıran bir durum oluyor. Son zamanlarda bu tarz hasta yatakları daha çok tercih ediliyor. Daha ağır bir hastalığı olan ve hiçbir şekilde hareket edemeyen hastalar için dört motorlu hasta yatakları en ideal tercihi oluyor.

Motorlu Hasta Yatakları Tercih Edilir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hasta yatakları modellerinde de değişiklik yaşanıyor. Motorlu hasta yatakları kendi içerisinde çeşitlere ayrılıyor. Motor sayısı arttıkça hasta yatağı fiyatları da artış gösteriyor. Motorlu hasta yatakları hastanın daha iyi bir şekilde hareket etmesini sağladı için tercih edilmesi gereken yataklardan biridir.

Aynı zamanda anti bakteriyel olarak geliştirilen bu hasta yatakları haftanın bakteri ve mikroplardan uzak durmasını sağlar. Böylece hastanın bakteriyel hastalıklara yakalanması önlenmiş olur. Sıvı geçirmez üst yüzeyinden dolayı hasta yatağının temizliği son derece kolay olur. Bu sebeple motorlu hasta yatakları tercih edilmelidir.


Yorumlar - Yorum Yaz