Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Ahşap Hasta Karyolası Fiyatları

Ahşap Hasta Karyolası Fiyatları

Her bütçeye hitap eden ahşap hasta karyolası fiyatları bu sayede kullanıcıların ekonomik anlamda da avantajlı olmasını sağlıyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu medikal karyolalar birçok özellikleri sayesinde dikkatleri üzerinde topluyor. İsminden de anlaşılacağı üzere en kaliteli ahşap malzemelerden üretilen ahşap hasta karyolası bu sayede özenle kullanıldığı takdirde uzun yıllar boyunca kalitesini koruyor.
Ahşap Hasta Karyolası

Maksimum kalite ve konfora sahip olması sayesinde kalıcı ve geçici olarak yatalak olan hastaların yaşam kalitesini maksimum seviyede yükseltiyor. Ahşap hasta karyolası ergonomik ev estetikli dizayna sahiptir.

Ahşap Hasta Karyolası Nedir?

Merak edilen ahşap hasta karyolası fiyatları sayesinde ek ücretler ödenmeden ahşap hasta yatağı siparişi verilebilir. Konut karyolası tipinde özel olarak imal edilen bu profesyonel medikal karyolalar maksimum düzeyde bir şıklığa sahiptir. Hafif bir ağırlığa sahip olması sayesinde taşınması, nakliyesi ve kurulumu oldukça pratiktir. Bu sayede zaman bakımından da avantajlar sağlar.

Ahşap hasta karyolası geniş modellere sahip olmakla birlikte birçok farklı renk tonlarından dizayn ediliyor. Bu sayede kullanıcılar dilediği renk tonlarından ve ebatlardan ahşap hasta karyolası satın alabiliyor. Bu kaliteli karyolalar yapısı sayesinde hastalara ruhsal ve fiziksel anlamda rahatlama sağlar. Hastaların daha konforlu bir döneme sahip olmasına yardımcı olur. Hastaların daha rahat ve huzurlu bir biçimde hareket etmesine destek olur.

Ahşap Hasta Karyolasının Avantajları

Geçmiş dönemlere oranla bugün ahşap hasta karyolası fiyatları daha cazip bir biçimde sunuluyor. 81 ilden tercih edilen bu medikal karyola modelleri bugün dünya çapında yoğun olarak tercih görüyor. Bazalı özelliğe sahip olması sayesinde standart konut tipi karyola olarak da güvenle kullanılabilir. Ahşap karyola modeli ayak ve baş kısmı olmak üzere toplamda 2 tip üzerinden hareket mekanizması sunuyor. Bu sayede hastanın daha rahat bir biçimde yatak üzerinde hareket etmesini sağlıyor.

Ahşap hasta karyolası yana yatar, kolay bir biçimde kilitlenebilir ve en kaliteli alüminyum korkuluk sistemine sahiptir. 2 adet fren sistemli olmak üzere toplamda 4 adet tekerlek sistemine sahiptir. Bu sayede nakliye işlemi oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirilebilir.

Ahşap Hasta Karyolasının Özellikleri

Ekonomik bütçenizi zorlamamak açısından ahşap hasta karyolası fiyatları hakkında araştırma yapmanız tavsiye edilir. 2’li motor mekanizmasına sahip olan bu medikal karyola çeşitleri ayak ve baş ucu kısmını özel butonlu kumanda sistemi üzerinden ayarlanabiliyor. Bu sayede hasta bakıcısı da maksimum rahatlığa sahip olabiliyor.

Yan korkulukları kolay bir biçimde açılıp kapanabiliyor, yan korkuluk sistemleri en kaliteli plastik ve alüminyum malzemesinden dizayn edilmiştir. Yan korkuluk alanında yüksek güvenlik açısından özel kilitleme butonu yer alıyor. Bununla birlikte tek parça korkuluk mekanizmasıdır. Ahşap hasta karyolasının iç bölümü ise en kaliteli lata malzemesinden meydana gelmekle birlikte tamamen ahşap bir yapıya sahiptir. Bu karyola modeli sağlık kuruluşlarında yer alan tüm medikal yatak modellerinin özelliklerine sahiptir. Ancak yapı itibariyle medikal yatak modellerinden oldukça farklıdır.

Ahşap Hasta Yatağı

Ahşap Hasta Karyolasının Kullanım Alanları

Merak edilen ahşap hasta karyolası fiyat tarifesi firmadan firmaya değişebiliyor. Bununla birlikte ahşap hasta karyolasının kullanım alanları ise oldukça geniştir. Bu karyolalar tercihe veya ihtiyaçlar doğrultusunda konutlarda, sağlık merkezlerinde kullanılabiliyor. En iyi yatak modelleri arasında yer alması sayesinde profesyonel medikal firmaları tarafından da tavsiye ediliyor.

Dual motor mekanizmasına sahip olan ahşap hasta karyola modeli yüksek teknolojiye sahiptir. Bu sayede uzaktan kumanda sistemi sayesinde hasta yatak üzerinde rahatsız edilmeden uzaktan kumanda üzerinden komut verilebilir.

Ahşap Hasta Karyolası Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

En gözde medikal yatak modeli olan ahşap hasta yatağı kullanımında birçok ayrıntılara dikkat edilmesi gerekiyor. Ahşap hasta karyolası uygun ortamlarda kullanılabilir. Tekerlekli sistemi sayesinde insan gücü söz konusu olmadan bir yerden farklı bir alana kolayca transfer edilebilir. Ahşap hasta yatağı kullanımında hastanın gereksinimleri göz önünde bulundurulmalıdır. Ağır yatalak hastalar için en uygun model tercih edilebilir. Ayrıca mümkünse ilgili doktor eşliğinde ahşap hasta karyolası tercih edilmelidir.

Ahşap Hasta Karyolası Fiyat Listesi

Ahşap hasta karyolası fiyat tarifeleri medikal firmalar arasında farklılık gösteriyor. Bu bakımdan en uygun fiyat tarifesi sunan medikal firmasından ahşap hasta karyolası satın alınabilir. Bunun haricinde bu yatak modelinde ödemeler ise nakit ve kredi kartı ile olmak üzere toplamda 2 farklı seçenek üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ahşap hasta karyolası hastanın ve hasta bakıcısının sağlıklı bir süreç geçirmesi açısından tavsiye edilen medikal yataklardır. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz