Emek Sağlık Hasta Yatakları
Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Hasta yatakları, hastaların yaşam kalitesini artırmak ve sağlık çalışanlarının işlerini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Emek Sağlık, hasta yataklarında konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak, hastaların ve sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Emek Sağlık hasta yatakları, kullanıcılarının konforunu ve güvenliğini sağlamak için bir dizi özellik sunar. İşte bu özelliklerden bazıları:

Yükseklik Ayarlı Yatak: Hasta yatağının yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarını rahatça tedavi etmelerine ve hastaların yataktan inip çıkmalarını kolaylaştırmaya yardımcı olacak şekilde ayarlanabilir.

Elektrikli Hareket Kontrolü: Emek Sağlık hasta yatakları, elektrikli hareket kontrolü sayesinde hastaların veya bakıcıların yatak pozisyonunu kolayca ayarlamalarını sağlar. Baş ve ayak kısmındaki açılar, hastanın konforunu artırmak veya belirli tedavi ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir.

Yandan Korkuluklar: Yatağın her iki tarafında bulunan korkuluklar, hastaların güvende kalmasına yardımcı olur ve düşme riskini azaltır. Ayrıca, korkuluklar hastaların yatakta hareket etmelerini kolaylaştırarak ek destek sağlar.

Hasta Yatağı Yüzeyi: Emek Sağlık hasta yatakları, bası yarası (dekübit) oluşumunu önlemeye yardımcı olan özel yatak yüzeyleri sunar. Yatak yüzeyleri, hava dolaşımını artırarak nem ve terlemeyi azaltır ve böylece hastanın daha rahat ve hijyenik bir ortamda iyileşmesini sağlar.

Döşeme ve Temizlik: Emek Sağlık hasta yatakları, kolay döşenebilir ve çıkarılabilir özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar ile gelir. Bu, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık çalışanlarının da yatağı kolayca temizlemesine ve değiştirmesine olanak tanır.

Döner ve Frenli Tekerlekler: Hasta yatağının altında bulunan döner tekerlekler, yatağın hastane içinde kolayca hareket ettirilmesini sağlar. Frenli tekerlekler ise yatağın güvenli bir şekilde sabitlenmesine olanak tanıyarak, hastanın ve sağlık çalışanlarının güvende kalmasını sağlar.

Acil Durum İndirme: Emek Sağlık hasta yataklarında bulunan acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi veya benzeri durumlarda yatağın hızlı bir şekilde düz pozisyona getirilmesine yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır?

Sağlığın bozulduğu anlar, hayatın gidişatının da büyük ölçüde değiştiği anlardır. Yaşanılan sağlık sorunu, eğer kişinin kısa sürede eski hayatına dönebileceği kadar hafif ise, büyük bir önlem almaya gerek kalmayacaktır. Ancak sağlık sorunu, kişinin geri kalan ömründe onun yeteneklerini kısıtlayacak kadar ciddi bir boyuttaysa hem tedavisi hem de bakımı için, özel bir çabaya ihtiyaç duyacaktır. Bu çaba içinde hiç kuşkusuz alınacak tıbbi tedavinin payı büyüktür. Elektrikli motorlu hasta yatağı, bu tıbbi tedavi sürecinde gerek uzmanların gerekse sağlık sorunu yaşayan kişinin yardımcısı olacaktır. Hasta karyolası, sıradan bir yatağın aksine, bütünüyle kişiyi sağlığına kavuşturma veya tedavisi mümkün olmayan sağlık sorunlarında kişinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Tüm Çeşitleriyle Sağlıklı Yatak Modelleri

Yaşamın olağan akışı, insan sağlığını ve hayatını tehdit eden unsurların göz ardı edilmesine neden olabilmektedir. Sağlıklı bir insan, sahip olduğu kabiliyetlerle, hiç durmaksızın hayatına devam edebileceği düşüncesine kapılmaktadır. Ani gelişen bir hastalık veya yaşanılan bir kaza, kişinin tüm hayat tarzını, geri dönüşü olmayan bir noktaya sürebilmektedir. Bu durumda uygulanacak tedavinin olanakları, iyileşme veya iyileşme imkânı olmayan durumlarda, sıkıntıların hafifletilmesini sağlayacaktır. Havalı hasta yatağı ve diğer hasta yatağı modelleri hem bakımda hem de tedavide, kişinin yaşamını iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Pozisyon veren havalı yatak gibi, son derece gelişmiş yatak teknolojileri ise, kaybedilen bazı yetenekler dolayısıyla kişinin sağlık durumunun kötüleşmesine engel olmaktadır.

Kiralamada ve Erişimde Kolaylık

Firmamıza, hasta yatağı kiralama seçeneğinin olup olmaması, bu yatağa ihtiyaç duyan kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı politikası gereği, ihtiyacı olan kişilerin satın alma maliyetini üstlenmeden de bu yatağın özelliklerinden yararlanılmasını sağlamaktadır. İsteyen kişilerin, yatağın kullanım sürelerini belirterek, kiralama bedelini ödemeleri şartıyla, hasta yataklarını kullanmaları sağlanmaktadır. Bu sayede sürekli olarak kullanım ihtiyacı olmayan hastaların da, geçici ihtiyaçlarına cevap verilmiş olmaktadır. Üstelik, satın alınan modellerle herhangi bir kalite farkı olmadan bu ihtiyaç giderilmektedir. Firmamız, tüm yatak modelleri için kullanıcılarına iki yıllık garanti güvencesi sağlamakta olup, ihtiyaç duyulması halinde teknik destek de sunmaktadır.

Kiralık Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz