Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yatağı Yedek Parça Temini

Hasta Yatağı Yedek Parça Temini

Hasta yataklarında kullanışlı modeller kadar, rahat ve kaliteli tasarımları da tercih etmek gerekecektir. Firma seçiminde, üretimini kendileri yapabilen hasta yatağı imalatçıları her zaman tercih sebebi olmalıdır. Bu firmalar, hasta yatağı yedek parça temini açısından her zaman önerilen kuruluşlardır.

Hasta yataklarında kaliteli malzeme kullanımı, hasta sağlığı açısından oldukça önem taşımaktadır. Havanın neminden etkilenmeyen yapıda malzeme kullanımı, oldukça önem taşımaktadır. Kalite standartlarına uygunluk belgesine sahip ürünlerden yapılan yataklar, her zaman tercih sebebi olacaktır. Firma üretimi olan yataklar ise, uygun maliyetli yatak arayanlar için önerilecek tasarımlardır. Kurumsal çalışan bu firmalar, yataklarda bozulan kısımlar için, hasta yatağı yedek parça temini sağlayacaklardır.

Hasta Yataklarında Model Seçimi

Hasta yataklarında model seçiminde ilk dikkat edilecek husus, yatan kişinin fiziksel rahatsızlığıdır. Yatak seçiminde yaş, hastalık türü, bedensel özellikler de son derece önem taşımaktadır. Yatan hastanın kendini iyi hissedebilmesi, seçilecek yatağın ihtiyaçlarını karşılamasıyla yakından ilişkilidir. Yaşlı bir hastanın yatacağı yatak, fiziksel açıdan onu rahat ettirecek özellikte olmalıdır. Yaşlılarda açılan cilt yaralarının kapanması oldukça güç olacaktır. Burada önemli olan, bu cilt yaralarının açılmamasıdır. Havalı hasta yatakları, yaşlılarda cilde hava aldıracak, kan akışını hızlandıracak özellikler içermektedir. Felçli hastalar ve yataktan kalkamayan hastalar için de belli aparatların yatağa monte edilmesi gerekir. Lazımlık ya da serum askılıklarının yatağa bağlı olması, yatan hasta için son derece önemlidir.

Hasta Yataklarında Her Bütçeye Uygun Modeller

Hasta yataklarında her bütçeye uygun modellerin sunulduğu firmalar içerisinde, imalatçı firmalar başta gelir. Bu firmalar, hasta yatağı yedek parça temini sağlayacak kuruluşlardır. Firmaların öne çıkan en önemli özelliği, kendi üretimleri olmasından ötürü, uygun fiyatlı yatak satışı yapmalarıdır. Ayrıca, yatan hastanın yatakta kalacağı süre kısa olacaksa, yatağın satın alınması gereksiz bir maliyet oluşturacaktır. Hasta yataklarında, satın alınacak yataklar kadar kiralanacak yataklar da son derece kullanışlı ve fonksiyoneldir. Kurumsal çalışan, büyük firmalardan hizmet alındığı takdirde, kiralık hasta yataklarının bakım ve temizliği yapılmış olacaktır. İlk kullanılan hasta yataklarından hiçbir fark görülmeyecektir. İkinci el hasta yatağı temininde, büyük firmalardan hizmet alınması önerilir.

Hasta Yatağında İşlevsellik

Hasta yataklarında birden çok amaca hizmet eden tasarımlara yönelmek gerekir. Hastanın sağlıklı bir yatakta yatmasından öte, hastaya konfor sunan yataklar da önem taşıyacaktır. Bu yataklar içerisinde, motorlu çalışan modeller, hastaya rahatlık ve konfor sunacaktır. Hastanın el kumandası ile yatağı hareket ettirebilmesi, yatan hastaya kolaylık sağlayacaktır. En temel ihtiyacı olan yeme ve içme faaliyetlerini rahatlıkla yapacaktır. Yatağı farklı açıya getirebilecektir. Bu sayede, kitap okuyacak, kendini ziyarete gelen arkadaşları ile rahat sohbet edebilecektir. Hasta kadar, hasta yakınlarının da rahatlığı önem taşır. Hasta yatağının yerini değiştirirken, tekerleklerin rahat hareket etmesi gerekir. ABS güvenlik sistemi ile tekerleklerin kilitlenmesi önem taşımaktadır. Uyuyan hastanın bilinçsiz olduğu durumlarda, yatakta güvenli bir ortamda bulunması gerekir. Yatakta güvenlik korkuluklarının olması, yatan hasta için önem taşır.

Şık Hasta Karyolaları

Hastanın kendini moralli hissetmesi, kullandığı eşyalar ile yakından ilgilidir. Hasta karyolalarında şık modellerin olduğu tasarımlara yönelmek gerekir. Yatılan yatağın hastalığın özelliğine uygun olması kadar, şık olması da son derece önem taşıyacaktır. Hasta karyolasında her zevke uygun tasarım yapan firmalardan hizmet alınması önerilir. Hastanın zevkine uyan şık karyolalar, yatan hastaya moral sağlayacaktır. Hem güzel hem de kaliteli tasarımlara yönelmek son derece önemlidir. Hastalığın iyileşme sürecine de olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Sağlam, kullanışlı ve zevkli tasarım yapan firmalar tercih sebebidir.

Hasta Yatağı Yedek Parça


Yorumlar - Yorum Yaz