Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yataklarının Satışı Nereden Yapılıyor

Hasta Yataklarının Satışı Nereden Yapılıyor?

Hasta yatağı almaya karar verildiği zaman araştırma yapılırken ilk araştırılan konulardan bir tanesi hasta yatağının modelleri, hasta yatağı fiyatları ve hasta yatağının satışının nereden olduğudur. Hasta yataklarının son dönemlerde çok fazla rağbet görmesinden dolayı medikal firmalarında satışı yapılıyor. Hasta yatak çeşitleri fazla olmasından dolayı istediğiniz yatak modelini de farklı yerlerden bulabilirsiniz. Hasta yatağının kişilere farklı farklı avantajları vardır. Bu avantajlar sayesinde hastanın hayatı iyi yönde şekillenir ve kendini daha rahat hisseder. Evinizde yatağa bağlı olarak yaşayan birisi varsa mutlaka bu yataklardan temin ederek hastanıza daha rahat bir hayat sunarak yaşatabilirsiniz.

Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağının özellikleri en çok merak edilen konulardan birisidir. Hasta yatağını aldığınız an sizlere sağladığı özellikleri bilmenizde fayda vardır. Hasta yatağının özellikleri şu şekildedir;

  • Hasta yatağı dilediğiniz her yöne hareket edebilir. Sağa ve sola otomatik olarak hastanızın dönmesini isterseniz bu özellikleri taşıyan yataklardan alabilirsiniz. Böylelikle daha az insan gücü sayesinde hastanız rahatlıkla dilediği tarafa dönebilir.
  • Hasta yataklarının ortak özellikleri de vardır. Yatalak hastaların en çok uğraştığı sorunlardan bir tanesi yatak yaralarıdır. Bu yatak yaraları da sürekli aynı yönde yatan hastalarda olur. Yatak yaralarından kurtulmak içinde tüm hasta yataklarında basınç sistemi vardır. Vücudun her noktasına aynı oranda basınç uygular.
  • Hasta yatakları vücudun ergonomik yapısının değişmemesine de katkıda bulunur.
  • Tedavi süreçlerinde oldukça yardımcıdır ve özel hastaneler olmakla birlikte devlet hastanelerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Tekerlekli yapısı olmasından dolayı dilediğiniz her noktaya yatağı koyabilirsiniz. Bazı yatak türlerinde yatağın yan tarafında bulunan korkuluklara bağlı olarak dizayn edilmiş masa da vardır. Bu masayı hastanın rahat yemek yemesi ya da çeşitli ihtiyaçları için tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları Nelerdir?

Hasta yatağı fiyatı birbirinden farklıdır. İstediğiniz özelliğe bağlı olarak seçmiş olduğunuz yatakların fiyatlarını Emek atak firmasından öğrenebilir ve dilerseniz hasta yatağı kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Konuyla alakalı dilediğiniz her soruyu danışarak yataklar ile alakalı tüm özellikleri öğrenebilirsiniz. İsterseniz hasta karyolası da temin ederek hastanıza bu yataklardan alabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz