Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yataklarının Satışı Nereden Yapılıyor

Hasta Yataklarının Satışı Nereden Yapılıyor?

Hasta yatağı almaya karar verildiği zaman araştırma yapılırken ilk araştırılan konulardan bir tanesi hasta yatağının modelleri, hasta yatağı fiyatları ve hasta yatağının satışının nereden olduğudur. Hasta yataklarının son dönemlerde çok fazla rağbet görmesinden dolayı medikal firmalarında satışı yapılıyor. Hasta yatak çeşitleri fazla olmasından dolayı istediğiniz yatak modelini de farklı yerlerden bulabilirsiniz. Hasta yatağının kişilere farklı farklı avantajları vardır. Bu avantajlar sayesinde hastanın hayatı iyi yönde şekillenir ve kendini daha rahat hisseder. Evinizde yatağa bağlı olarak yaşayan birisi varsa mutlaka bu yataklardan temin ederek hastanıza daha rahat bir hayat sunarak yaşatabilirsiniz.

Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağının özellikleri en çok merak edilen konulardan birisidir. Hasta yatağını aldığınız an sizlere sağladığı özellikleri bilmenizde fayda vardır. Hasta yatağının özellikleri şu şekildedir;

  • Hasta yatağı dilediğiniz her yöne hareket edebilir. Sağa ve sola otomatik olarak hastanızın dönmesini isterseniz bu özellikleri taşıyan yataklardan alabilirsiniz. Böylelikle daha az insan gücü sayesinde hastanız rahatlıkla dilediği tarafa dönebilir.
  • Hasta yataklarının ortak özellikleri de vardır. Yatalak hastaların en çok uğraştığı sorunlardan bir tanesi yatak yaralarıdır. Bu yatak yaraları da sürekli aynı yönde yatan hastalarda olur. Yatak yaralarından kurtulmak içinde tüm hasta yataklarında basınç sistemi vardır. Vücudun her noktasına aynı oranda basınç uygular.
  • Hasta yatakları vücudun ergonomik yapısının değişmemesine de katkıda bulunur.
  • Tedavi süreçlerinde oldukça yardımcıdır ve özel hastaneler olmakla birlikte devlet hastanelerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Tekerlekli yapısı olmasından dolayı dilediğiniz her noktaya yatağı koyabilirsiniz. Bazı yatak türlerinde yatağın yan tarafında bulunan korkuluklara bağlı olarak dizayn edilmiş masa da vardır. Bu masayı hastanın rahat yemek yemesi ya da çeşitli ihtiyaçları için tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları Nelerdir?

Hasta yatağı fiyatı birbirinden farklıdır. İstediğiniz özelliğe bağlı olarak seçmiş olduğunuz yatakların fiyatlarını Emek atak firmasından öğrenebilir ve dilerseniz hasta yatağı kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Konuyla alakalı dilediğiniz her soruyu danışarak yataklar ile alakalı tüm özellikleri öğrenebilirsiniz. İsterseniz hasta karyolası da temin ederek hastanıza bu yataklardan alabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz