Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Tuvaletli Hasta Yatağı Fiyatları

Tuvaletli Hasta Yatağı Fiyatları

Her bütçeye hitap eden tuvaletli hasta yatağı fiyatları bu sebeple en çok tercih edilen hasta yatağı modelleri arasında yer alıyor. Kolay ve son derece pratik bir kullanıma sahip olan bu hasta yatak modelleri sayesinde hastalar yerinden hareket ettirilmeden günlük tuvalet ihtiyacını kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ekonomik bir yapıya sahip olan lazımlıklı hasta yatağı ayrıca yüksek kaliteye sahip olduğundan uzun dönemler boyu dayanıklılığını devam ettirebiliyor. Hafif bir ağırlığa sahip olan bu hasta yatağı türleri bu sayede hastane ve konut ortamından farklı bir alana kolayca nakil edilebiliyor.

Tuvaletli Hasta Yatağı Neden Kullanılmalıdır?

Geniş bir kullanım alanına sahip olan tuvaletli hasta yatağı fiyatları firmadan firmaya değişkenlik gösterebiliyor. Fakat kaliteli medikal ürün firmamız sayesinde bu kaliteli yatalak hasta yatakları daha uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden sipariş verilebiliyor. Tuvaletli hasta yatağı hastanın daha sağlıklı ve kolay bir şekilde hareket edebilmesi, tuvalet gereksinimi konusunda güçlük çekmemesi, rahat ve konforlu bir şekilde istirahat edebilmesi, tedavisi kolayca gerçekleştirilebilmesi açısından mutlak olarak kullanılması gerekiyor. Tuvaletli veya diğer bir adıyla lazımlıklı hasta yatağı felç, fiziksel, zihinsel engelli ve ileri yaştaki ciddi hastalıklara sahip olan hastalar açısından özel olarak tasarlanmıştır.

Koku Önleyici Ve Sızıntı Problemi Kesinlikle Bulunmaz

Kaliteli tuvaletli hasta yatağı fiyatları listesinden tercihiniz doğrultusunda satın alabileceğiniz hasta yatağı modellerinde koku önleyici özelliği bulunuyor. Ayrıca bu profesyonel hasta yataklarında tuvalet sızıntısı durumu da kesinlikle söz konusu olmuyor. Dolaysıyla lazımlıklı hasta yatağında herhangi bir koku, sızma, rahatlık verici bir durum mümkün değildir. Bu bakımdan bu kaliteli hasta yatağı güvenle kullanılabilir.

Tuvaletli Hasta Yatağı

Tuvaletli Hasta Yatağı Önemi

Yatalak hastalar ve hasta bakıcısı açısından son derece önemli olan tuvaletli hasta yatağı, hastanın günlük olarak kaliteli bir süreç geçirmesi açısından son derece faydalıdır. Ürün sayesinde hasta kendini daha güvende hissedebildiği gibi hasta bakıcısı da tuvalet ihtiyacı konusunda kendini güvende hissedebiliyor. Tuvalet hasta yatağı sayesinde kronik yatalak hastası ve geçici yatalak hastası tuvalete gitmeye gerek duymadan yatak üzerindeki özel tuvalet yapma kısmından ihtiyacını giderebiliyor. Temizliği son derece kolay olan ürün müşteri memnuniyeti doğrultusunda satışa sunuluyor.

Tuvaletli Hasta Yatağı Kullanımı

Kullanımı son derece kolay olan tuvaletli hasta yatakları satın alındıktan sonra teknik desteğe gerek kalmadan kurulabilir. Fakat ürün kurulumu konusunda güçlük çekilmesi durumunda satıcı firmadan ayrıca ücretsiz olarak teknik destek hizmetleri talep edilebilir. Satıcı firma yetkililerinden ürün özellikleri ve merak edilen ayrıntılar hakkında da detaylı bir biçimde bilgiler talep edilebilir. Tuvaletli hasta yatağı ihtiyaç doğrultusunda ayrıca belirli vadeler doğrultusunda kiralanabilir de, geçici yatalak hastalıklarda bu kaliteli hasta yatağı haftalık, aylık olarak ek ücretsiz olarak kiralanabilir. Fakat uzun süreli yatalak hastalıklarda ürünün mutlaka satın alınmasında fayda bulunuyor.

Tuvaletli Hasta Yatağı Kimler Kullanabilir?

Motorlu ve uzaktan kumandalı özelliğe sahip olan tuvaletli hasta yatağı kiralama hizmeti en başta ev ortamında bakıma ihtiyacı olan hastalar tarafından kullanılabilir. Evde bakım alan engelli bireyler, zihinsel ve bedensel engelliler, alzheimer hastaları, yaşlı ve yatalak hastalar, ciddi unutkanlık sorunu yaşayanlar, tuvalet tutamama hastalığına maruz kalanlar bu kaliteli hasta yataklarından faydalanabilir.


Yorumlar - Yorum Yaz