Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yatağı Arızaları Nelerdir

Hasta Yatağı Arızaları

Hasta yatakları sürekli olarak yataktan kalkmadan yatan hastaların başına gelen en önemli problemlerden bir tanesidir. Hasta, yatağa bağlı olarak yatmasından dolayı günün 7/24 saatini bu yatak üzerinde geçirir. Bu yatağı kullananlar kilolu olabilir, zayıf olabilir, kullandığı yatak teknoloji ile bağlantılı ve elektrik ile çalışan bir sistem olmasından dolayı problem yaşatabilir. Bu gibi durumlarda hastanın kesinlikle mağdur olmaması için yatağın tamirinin fazla zaman kaybetmeden yapılması gerekir. Hasta yatağı arızaları arasında kumandalı çalışan bir sistemler de bulunuyor. En sık karşılaşılan arıza türlerinden bir tanesi de kumandanın tuşlarının bozulması, temasında meydan gelen bozukluklar sayesinde istediğiniz komutu algılamayabilir. Hastanızın gün içerisinde yaşam kalitesini düşürmemek için kesinlikle aldığınız firmadan ya da hasta yatakları tamiri için arayarak ulaşım sağlayabileceğiniz teknik servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. En geç 1 gün sonrasında teknik servis bulunduğunuz noktaya gelir ve tamiratı yapar.

Hasta Yatağı Nedir?

Hasta yatağı,  fiziksel yetilerini yerine getiremeyen kişiler için yapılan yataklardır. Çeşit çeşit yatak tipleri bulunur. Bu tip hastaların kesinlikle normal yataklardan uzak durması gerekir. Normal kişilerin kullandığı yataklar hem konfor açısından hem de hareket sensörü açısından oldukça sıkıntılıdır. Hasta yatağında hasta yatağı arızaları meydana gelse de 1 günde halledilebilecek çözümler sayesinde hastanızın hayatını derinden etkilemez. Hastalarda aynı pozisyonda saatlerce durmaktan dolayı meydana gelen yatak yaraları hasta yatağında kesinlikle meydana gelmez.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağının özellikleri şu şekildedir; Hem hasta hem de hasta yatağı almayı düşünenler için piyasada birçok yatak vardır. Her bir yatak çeşidinin birbirinden farklıdır. Bazı yataklarda hasta sağa ve sola ayarlama yapılarak direkt olarak döner. Bunun için zaman ayarlaması olan yatak çeşitlerine bakabilirsiniz. Tüm hasta yatakları tekerleklidir. İstediğiniz her yöne rahatlıkla çekerek kullanabilirsiniz. Hasta yatağı arızaları meydana geldiği zaman ulaşabileceğiniz birçok teknik servis bulunur. Hasta yatağının yan taraflarında korkuluklar vardır. Bu korkuluklar sayesinde hastanın düşme riski en aza indirilir. İstenilen her eve bu yatak uyum sağlar ve hastanın hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Hasta yataklarında meydana gelen arızalar için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz