Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yatağı Arızaları Nelerdir

Hasta Yatağı Arızaları

Hasta yatakları sürekli olarak yataktan kalkmadan yatan hastaların başına gelen en önemli problemlerden bir tanesidir. Hasta, yatağa bağlı olarak yatmasından dolayı günün 7/24 saatini bu yatak üzerinde geçirir. Bu yatağı kullananlar kilolu olabilir, zayıf olabilir, kullandığı yatak teknoloji ile bağlantılı ve elektrik ile çalışan bir sistem olmasından dolayı problem yaşatabilir. Bu gibi durumlarda hastanın kesinlikle mağdur olmaması için yatağın tamirinin fazla zaman kaybetmeden yapılması gerekir. Hasta yatağı arızaları arasında kumandalı çalışan bir sistemler de bulunuyor. En sık karşılaşılan arıza türlerinden bir tanesi de kumandanın tuşlarının bozulması, temasında meydan gelen bozukluklar sayesinde istediğiniz komutu algılamayabilir. Hastanızın gün içerisinde yaşam kalitesini düşürmemek için kesinlikle aldığınız firmadan ya da hasta yatakları tamiri için arayarak ulaşım sağlayabileceğiniz teknik servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. En geç 1 gün sonrasında teknik servis bulunduğunuz noktaya gelir ve tamiratı yapar.

Hasta Yatağı Nedir?

Hasta yatağı,  fiziksel yetilerini yerine getiremeyen kişiler için yapılan yataklardır. Çeşit çeşit yatak tipleri bulunur. Bu tip hastaların kesinlikle normal yataklardan uzak durması gerekir. Normal kişilerin kullandığı yataklar hem konfor açısından hem de hareket sensörü açısından oldukça sıkıntılıdır. Hasta yatağında hasta yatağı arızaları meydana gelse de 1 günde halledilebilecek çözümler sayesinde hastanızın hayatını derinden etkilemez. Hastalarda aynı pozisyonda saatlerce durmaktan dolayı meydana gelen yatak yaraları hasta yatağında kesinlikle meydana gelmez.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağının özellikleri şu şekildedir; Hem hasta hem de hasta yatağı almayı düşünenler için piyasada birçok yatak vardır. Her bir yatak çeşidinin birbirinden farklıdır. Bazı yataklarda hasta sağa ve sola ayarlama yapılarak direkt olarak döner. Bunun için zaman ayarlaması olan yatak çeşitlerine bakabilirsiniz. Tüm hasta yatakları tekerleklidir. İstediğiniz her yöne rahatlıkla çekerek kullanabilirsiniz. Hasta yatağı arızaları meydana geldiği zaman ulaşabileceğiniz birçok teknik servis bulunur. Hasta yatağının yan taraflarında korkuluklar vardır. Bu korkuluklar sayesinde hastanın düşme riski en aza indirilir. İstenilen her eve bu yatak uyum sağlar ve hastanın hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Hasta yataklarında meydana gelen arızalar için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz