Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Lazımlıklı Hasta Yatağı Fiyatları

Lazımlıklı Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta olan kişiler için lazımlıklı hasta yatakları bulunuyor. Yatak tamamen ortopedik bir düzen çerçevesinde dizayn edilmiştir. İçerisinde kullanılan malzemeler sıradan değildir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler tercih edilmiştir. Yatağın yüzeyinde kullanılan boya koku yapmaz ve dökülmez. Yatak birçok fonksiyonel özelliğe sahiptir. Hastanın temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için lazımlık bulunması, hem hastaya hem de hasta yakınlarına kolaylık sağlıyor. Yatak en az 5 motor gücüne sahip olup, içerisinde bulunan motor mekanizması sayesinde çalışır. Motorun içinde küçük bir fan sistemi yer alması, ısınmasını engeller. Hasta yatakta uyurken ya da otururken 90 derecelik açı sayesinde bedensel ağrılar hissedemez. Merkezi sinir sistemi, omurilik sistemi ve kan akışı düzenli bir şekilde sağlanır. Hasta yatağı almak isteyen kişiler, lazımlıklı hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Hasta Yatağının Pratik Katkıları

Hasta yataklarımızın üst kısımlarında özel hava delikleri bulunuyor. Hava akımının giriş ve çıkışına izin veren platformlar, hastanın terlemesini önlüyor. Yataklarımızın en ve boy santimetreleri hastanın en ve boyu ile uyum içerisindedir. Yataklar en 90, boy 90 olarak tasarlanmıştır. Yatağın yüksekliği ise 20 ve 25 cm aralığında değişim gösteriyor. Basınç alanı yatağın sadece bir noktasında toplanmıyor. Motor sistemi çalıştığında oluşan titreşimsel dalgalar yatağın her noktasına dağılım gösteriyor. Böylece bedenin her alanı aktif olarak çalışır ve hasta kendisini yorgun hissedemez. Yatağın içerisinde 4 adet katman yer alıyor. Her bir katman arasında ise hasta yatağı süngeri bulunuyor. Yatak modelleri her hastamız için çeşit çeşittir. Lazımlıklı hasta yatağı fiyatları ise, modeline göre farklılık gösteriyor. Yatağın alt kısmında 360 derece her yöne dönebilen tekerlekler bulunuyor. Tekerler sayesinde yatak hareket ettirilebiliyor. Güvenlik kilidi ile tekerler istenildiği zaman kullanıma kapatılabilir.
Lazımlıklı Hasta Yatağı

Hasta Yatağı İle Sağlıklı Olmak

Yatağın kendisine özel anti bakteriyel koruması vardır. Dışarıdan gelen mikropları olabildiğince almamaya çalışır. Fakat yine de hasta yataklarının düzenli aralıklar ile temiz tutulması gerekiyor. Hasta yatalak ise ve bir takım temel ihtiyaçlarını yatak içerisinde karşılıyorsa, bu durum karşısında yatağın kirlenme ihtimali çok yüksektir. Yatağı koruyan şilte ve örtünün günlük yıkanması gerekiyor. Ayrıca yatağın yüzeyi su geçirmez. Temiz olana kadar dezenfekte edilip, yatak tekrardan kullanılabilir. Lazımlıklı hasta yatağı fiyatları her insanın bütçe aralığına göre uygundur. Firmamız tarafından hasta yataklarının satışı yapılıyor.


Yorumlar - Yorum Yaz