Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Lazımlıklı Hasta Yatağı Fiyatları

Lazımlıklı Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta olan kişiler için lazımlıklı hasta yatakları bulunuyor. Yatak tamamen ortopedik bir düzen çerçevesinde dizayn edilmiştir. İçerisinde kullanılan malzemeler sıradan değildir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler tercih edilmiştir. Yatağın yüzeyinde kullanılan boya koku yapmaz ve dökülmez. Yatak birçok fonksiyonel özelliğe sahiptir. Hastanın temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için lazımlık bulunması, hem hastaya hem de hasta yakınlarına kolaylık sağlıyor. Yatak en az 5 motor gücüne sahip olup, içerisinde bulunan motor mekanizması sayesinde çalışır. Motorun içinde küçük bir fan sistemi yer alması, ısınmasını engeller. Hasta yatakta uyurken ya da otururken 90 derecelik açı sayesinde bedensel ağrılar hissedemez. Merkezi sinir sistemi, omurilik sistemi ve kan akışı düzenli bir şekilde sağlanır. Hasta yatağı almak isteyen kişiler, lazımlıklı hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Hasta Yatağının Pratik Katkıları

Hasta yataklarımızın üst kısımlarında özel hava delikleri bulunuyor. Hava akımının giriş ve çıkışına izin veren platformlar, hastanın terlemesini önlüyor. Yataklarımızın en ve boy santimetreleri hastanın en ve boyu ile uyum içerisindedir. Yataklar en 90, boy 90 olarak tasarlanmıştır. Yatağın yüksekliği ise 20 ve 25 cm aralığında değişim gösteriyor. Basınç alanı yatağın sadece bir noktasında toplanmıyor. Motor sistemi çalıştığında oluşan titreşimsel dalgalar yatağın her noktasına dağılım gösteriyor. Böylece bedenin her alanı aktif olarak çalışır ve hasta kendisini yorgun hissedemez. Yatağın içerisinde 4 adet katman yer alıyor. Her bir katman arasında ise hasta yatağı süngeri bulunuyor. Yatak modelleri her hastamız için çeşit çeşittir. Lazımlıklı hasta yatağı fiyatları ise, modeline göre farklılık gösteriyor. Yatağın alt kısmında 360 derece her yöne dönebilen tekerlekler bulunuyor. Tekerler sayesinde yatak hareket ettirilebiliyor. Güvenlik kilidi ile tekerler istenildiği zaman kullanıma kapatılabilir.
Lazımlıklı Hasta Yatağı

Hasta Yatağı İle Sağlıklı Olmak

Yatağın kendisine özel anti bakteriyel koruması vardır. Dışarıdan gelen mikropları olabildiğince almamaya çalışır. Fakat yine de hasta yataklarının düzenli aralıklar ile temiz tutulması gerekiyor. Hasta yatalak ise ve bir takım temel ihtiyaçlarını yatak içerisinde karşılıyorsa, bu durum karşısında yatağın kirlenme ihtimali çok yüksektir. Yatağı koruyan şilte ve örtünün günlük yıkanması gerekiyor. Ayrıca yatağın yüzeyi su geçirmez. Temiz olana kadar dezenfekte edilip, yatak tekrardan kullanılabilir. Lazımlıklı hasta yatağı fiyatları her insanın bütçe aralığına göre uygundur. Firmamız tarafından hasta yataklarının satışı yapılıyor.


Yorumlar - Yorum Yaz