Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Pediatrik Hasta Yatağı

Pediatrik Hasta Yatağı

Hasta olan bir birey, zamanının büyük bir bölümünü yatak üzerinde geçirir. Bedensel olarak tamamen uzandığı için, yatağın olabildiğince konforlu olması gerekiyor. Hasta yataklarımız, hastanın beden sağlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. İçerisindeki yay sistemi yatağın devamlı olarak esnek kalmasına yardımcı oluyor. Yatağın yüksekliği hastanın boyu ile uyumludur. Yatağa yatmak istediği zaman, çok rahat bir şekilde yatabilir. Yatağın her iki yanında demir korkuluklar bulunuyor. Hasta bu korkuluklardan tutunarak ayağa kalkabilir ve oturabilir. Yatak en az 5 motor gücüne sahiptir. Çalışabilmesi için, kendisine ait kumandası vardır. Pediatrik hasta yatağı yapım aşamasında kaliteli malzemeler kullanılarak yapışmıştır. Yıllar boyunca kullanılsa bile zarar görmez, ilk gün ki yeniliğini korur.

Dayanıklı Hasta Yatakları

Hasta yataklarımız içerisinde katmanlar bulunuyor. Boru sistemi sayesinde devamlı olarak yatak hareket halindedir. Hava akımı, yatakta dairesel hareketler çizerek titreşim dalgaları yayıyor. Pozisyon alan yatağın kendisi ile bağlantılı olan uzaktan kumandası vardır. Kumanda, odanın her mesafesinden çekebilir. Şarj edilebilir pil özelliği sayesinde, şarjı hemen temin edilir. Güç seviyesi azalan pilin, pozisyon değiştirmesi güçleşir. Bu nedenle kontrol altında tutarak pilin düzenli aralıklar ile şarj edilmesi gerekiyor. Yatak axbxc 5 motor gücünde tasarlanmıştır. Yatağın konumu kumanda üzerinden yayılan fizik ötesi ışınlar sayesinde değişir. Pediatrik hasta yatağı dört adet pozisyon alıyor. Ameliyat olan bir insan, beden gücünü kullanmadan ve ağrı çekmeden yönünü değiştirebilir.

Hasta Yatağı Kiralamak

Her insan, yaşamının belirli dönemlerinde hasta yatağına ihtiyaç duyabilir. Yatağın kullanım süresi, hastalığın türüne göre farklılık gösteriyor. Örneğin bir demans yani bunama hastası yatağa bağımlıdır. Yön değiştirme gibi faaliyetleri, bireysel olarak yapamayacağı için pozisyon değiştiren hasta yatağına ihtiyacı vardır. Kolu kırılan bir insan ise, hasta yatağını kolu iyileşene kadar kullanacaktır. Uzun soluklu kullanmayacağı için hasta yatağını kiralama seçeneklerinden yararlanabilir. Yatağı uzun yıllar kullanmak isteyen kişiler ise hasta yatağı satın alma imkânlarından yararlanabilirler. Hasta yatağının özellik ve modeline göre fiyat aralıkları aynı kalmıyor. Değişen fiyat aralıkları içinden, her insan kendi bütçesine göre alış veriş yapabilir. Pediatrik hasta yatağı; kişinin iyileşme sürecinde kolay ve pratik seçenekler sağlar.

Pediatrik Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz