Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Pediatrik Hasta Yatağı

Pediatrik Hasta Yatağı

Hasta olan bir birey, zamanının büyük bir bölümünü yatak üzerinde geçirir. Bedensel olarak tamamen uzandığı için, yatağın olabildiğince konforlu olması gerekiyor. Hasta yataklarımız, hastanın beden sağlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. İçerisindeki yay sistemi yatağın devamlı olarak esnek kalmasına yardımcı oluyor. Yatağın yüksekliği hastanın boyu ile uyumludur. Yatağa yatmak istediği zaman, çok rahat bir şekilde yatabilir. Yatağın her iki yanında demir korkuluklar bulunuyor. Hasta bu korkuluklardan tutunarak ayağa kalkabilir ve oturabilir. Yatak en az 5 motor gücüne sahiptir. Çalışabilmesi için, kendisine ait kumandası vardır. Pediatrik hasta yatağı yapım aşamasında kaliteli malzemeler kullanılarak yapışmıştır. Yıllar boyunca kullanılsa bile zarar görmez, ilk gün ki yeniliğini korur.

Dayanıklı Hasta Yatakları

Hasta yataklarımız içerisinde katmanlar bulunuyor. Boru sistemi sayesinde devamlı olarak yatak hareket halindedir. Hava akımı, yatakta dairesel hareketler çizerek titreşim dalgaları yayıyor. Pozisyon alan yatağın kendisi ile bağlantılı olan uzaktan kumandası vardır. Kumanda, odanın her mesafesinden çekebilir. Şarj edilebilir pil özelliği sayesinde, şarjı hemen temin edilir. Güç seviyesi azalan pilin, pozisyon değiştirmesi güçleşir. Bu nedenle kontrol altında tutarak pilin düzenli aralıklar ile şarj edilmesi gerekiyor. Yatak axbxc 5 motor gücünde tasarlanmıştır. Yatağın konumu kumanda üzerinden yayılan fizik ötesi ışınlar sayesinde değişir. Pediatrik hasta yatağı dört adet pozisyon alıyor. Ameliyat olan bir insan, beden gücünü kullanmadan ve ağrı çekmeden yönünü değiştirebilir.

Hasta Yatağı Kiralamak

Her insan, yaşamının belirli dönemlerinde hasta yatağına ihtiyaç duyabilir. Yatağın kullanım süresi, hastalığın türüne göre farklılık gösteriyor. Örneğin bir demans yani bunama hastası yatağa bağımlıdır. Yön değiştirme gibi faaliyetleri, bireysel olarak yapamayacağı için pozisyon değiştiren hasta yatağına ihtiyacı vardır. Kolu kırılan bir insan ise, hasta yatağını kolu iyileşene kadar kullanacaktır. Uzun soluklu kullanmayacağı için hasta yatağını kiralama seçeneklerinden yararlanabilir. Yatağı uzun yıllar kullanmak isteyen kişiler ise hasta yatağı satın alma imkânlarından yararlanabilirler. Hasta yatağının özellik ve modeline göre fiyat aralıkları aynı kalmıyor. Değişen fiyat aralıkları içinden, her insan kendi bütçesine göre alış veriş yapabilir. Pediatrik hasta yatağı; kişinin iyileşme sürecinde kolay ve pratik seçenekler sağlar.

Pediatrik Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz