Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Motorlu Hasta Karyolası

Motorlu Hasta Karyolası

Motorlu hasta karyolası yatağa bağımlı olan hastalar için kullanılması gereken yatak çeşitleridir.  Buyataklar sayesinde her hasta konforlu bir iyileşme süreci geçirir. Artık teknolojin ilerlemesi ile mümkün bir haldedir. Hem hasta için hem de hastaya bakan için oldukça kullanışlıdır. Her türlü incelikleri göz önünde bulundurularak üretilen her türlü imkana sahip olan istenilen pozisyonlara getirilebilen, hastalar için kullanılması gerekli olan birçok avantajlı yönleri bulunan karyola çeşitleri arasında değişmeleri ile göze çarpan yatak türleridir. Hastaların ister evde ister hastanede tedavi süresi boyunca kullanılabilen, sağlıklı, kaliteli, uzun ömürlü olan bu ürünler hasta bakıcıları için de oldukça idealdir. Yanlarında bulunan korkulukları sayesinde hastanın düşmesini önler aynı zaman da korkulukları tutarak kalmasına yardımcı olmaktadır.
Motorlu Hasta Karyolası

Kullanımı Kolay Hastane Karyolası

Motorlu hastane karyolası adı üstünde hastanelerde hastalar için kullanılan karyola modelidir. Kullanımı kolay, dayanıklı, emniyetli ve asansörlü modelleri ile hastayı istenilen alçaklığa ve yüksekliğe kaldırır. Tekerlekleri ile yönünü değiştirerek hasta için değişim sağlar. Uzun süre kullanılmış olsa da hiçbir şekilde kırılmaz. Uzun yıllar kullanmak için garantilidir.

Hasta Karyolası En İyi Ürünler

Hasta rahatlığı önemlidir. Bunun için yatak seçimleri doğru yapılmalıdır. Yatmak zorunda olan hastaların bakım ve genel sağlığı için karyola seçimi yaparken titiz davranmak gerekir. Eğer bu noktada yeteri kadar hassas olursanız, hastaların dirençli olmalarını sağlayabilirsiniz. Oldukça yenilikçi ve teknoloji ile birleşmiş modeller sizlere ümit ettiğinizden fazlasını verecektir.  Motorlu, tekerlekli ve uzaktan kumandalı modeller idealdir.
En iyi hasta karyolaları

Hasta Karyolası Kiralayarak Hastanın Rahatı Sağlanır

Motorlu hasta karyolası birinci sınıf kalite ile üretilir. Katlanabilir bel ve bacak bölgeleri hastanın isteğine göre ayarlanır. Hastanın hastalık sürecini sağlık ve güvenle geçirebilmeleri için hasta karyolası tercih etmeleri hastanın sağlığı için gereklidir. İsteyen birinci sınıf yüksek kalitede olan modelleri alabilir. İsteyenler de belli bir süre kiralayabilir. Hastanın evde ve hastanede sağlıklı ve güvenli bir şekilde hastalık süreçlerini geçirebilmeleri hastanın sağlığı için önemlidir. Hastanın sırt bölgesinin yatırılıp kalkıyor olması, hastanın rahat oturup, yatmasını, yemek yemesini kolaylaştırmak için hastanın kıpırdamadan rahat etmesini sağlar.


Yorumlar - Yorum Yaz