Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yatağı Seçimi

Yatak Tercihinin Bakım ve Tedavideki Önemi

Sağlık, ihmale ve şakaya gelmeyen çok ciddi bir konudur. İnsanoğlunun var olduğu andan itibaren sahip olduğu ve olacağı tüm imkanlar içerisinde vazgeçemeyeceği yegâne unsurlardan biri olan sağlık, hayatın ve kaliteli bir yaşamın, olmazsa olmazı olduğu söylenebilir. Sağlığın olmadığı veya tam anlamıyla sağlıklı olunamadığı zamanlarda, hayatın güzelliklerini anlamak oldukça zordur. Kişinin fiziksel ve psikolojik sağlığı, hayatı yaşanabilir duruma getirmesinde en önemli ve birincil unsurdur. Kaybedildiğinde ise, geri kazanmak adına pek çok maddi ve manevi maliyetlere girilmektedir. Sağlığı yeniden kazanmak veya en az sıkıntıyla hayatı idame ettirebilmek adına hasta yatağı gibi teknolojik ürünler kullanılmaktadır.

Hasta Bakımında Eski Dönem

Sağlık sorunları, her canlının yaşam süresi boyunca maruz kaldığı, ömür süresine ve yaşam kalitesine olumsuz etkileri olan durumlardır. Diğer canlılarda olduğu gibi, insanoğlu da var olduğu ilk andan itibaren sürekli iç ve dış etkilere maruz kalmış, hayatını sürdürebilme adına bu tür problemlerle uğraşmak zorunda kalmıştır. İlk çağlardan itibaren çeşitli tecrübeler ışığında, doğadan çözümler aranmış, bu çözümlerin pek çoğu fayda vermediği gibi, sıklıkla insan hayatına mal olmuştur. Eski zamanların kulaktan dolma ve geleneksel yöntemleri, yerini modern bilimin ispatlanabilir verilerine dayalı yöntemlerine bırakmıştır. Günümüz tıp bilimi, bu bilimsel gelişmeler ışığında, hasta karyolası gibi modern ve etkili ürünler ortaya koymuştur.

Hangi Rahatsızlıklar Sürekli Bakım Gerektirir?

Yaşanılan her sağlık sorunu, kişinin bünyesinde aynı etkiyi göstermeyecektir. Hastalıklar ve sakatlıklar, vücudun farklı bölümlerinde ortaya çıkmakta ancak genel itibariyle tüm bedeni etkisi altına almaktadır. Sağlık sorunlarındaki bu farklılık, çok daha kapsamlı tedavi ve bakım tekniklerinin geliştirilmesine neden olmaktadır. Bazı rahatsızlıklar, çoğu zaman ayakta tedavi edilebilirken, felç gibi durumlarda, ömür boyu tedavi ve bakım gerekebilmektedir. Bunun dışında obezite, ilerlemiş yaşlılık, şeker hastalığının neden olduğu sorunlar veya kazalar sonucu uzuv kayıpları gibi problemler de özel bakım ve tedavi gereksinimi doğurabilmektedir.

Hastane yatakları

Hasta Bakımı Nasıl Yapılır?

Hasta bakımı denildiğinde, akla ilk olarak hastanın istirahat halinde olduğu yatağı ve diğer eşyaları gelmektedir. Geleneksel olarak, kişinin bakımının yapılacağı bir yatağın düzenlenmesi alışılagelmiş bir durumdur. Bunun yanında, hastanın olduğu kadar, yatağın ve hastanın kullandığı eşyaların da düzenli bakımı gerekmektedir. Özellikle bulaşıcı hastalıklarda bu durum çok daha titiz bir hal alır. Düzenli olarak çarşafların değiştirilmesi ve yıkanmasının yanında, kullanılan eşyaların da belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Bununla birlikte, felç gibi durumlarda, hastanın kişisel temizliği ve bakımı, bu konuda eğitim almış, sabırlı ve anlayışlı biri tarafından yapılması son derece önemlidir.

Farklı Tasarımlar

Yaşanan sağlık problemleri, kişiyi zor durumda bırakmakla birlikte, her problem farklı çözüm arayışlarını beraberinde getirmektedir. Örneğin, felçli bir hastanın kısmen veya tamamen hareket imkanından yoksun olması, onu temel ihtiyaçlarını gidermekten alıkoyarken, vücudunda kemik kırıkları veya ağır ameliyat geçirmiş kişilerin de bir süre bilinçsizce hareket etmek yerine belirli pozisyonlarda hareketsiz kalmaları gerekmektedir.

Bu gibi farklı ihtiyaçlar, farklı ürün tasarımlarını zorunlu kıldığından, firmamız tarafından çeşitli yatak modelleri tasarlanmış durumdadır. Örneğin; havalı hasta yatağı, elektrik motorlu otomatik hareket sağlayan yatak, manuel hareket ettirilen yatak ve diğer modellerimiz bunlara örnek verilebilir. Ayrıca evlerde tedavi ve bakım yapılması uygun görülen hastalarımız da bu yatakları kullanabilirler. Evde kullanıma uygun üretilen yatak modelimiz, ahşap kenarlıkları ile ev dekorasyonuna uyumlu bir görünümde olup, sahip olduğu özellikleri ile de hastalarımıza büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Satın Alım Gücümü Aşar Mı?

Hastalarımız, geçirdiği rahatsızlık yüzünden ekonomik sıkıntılar da yaşayabilmektedir. Bu nedenle çoğu zaman yakınlarının da ekonomik desteğine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu durumu göz önüne alan firmamız, hasta yatağı fiyatı için, her kesimden insanımızın bütçesine uyacak bir fiyat politikası belirlemiştir. Bunun dışında, modeller arasında nitelik farkı olduğundan, yatağın fiyatı da yatak modeline göre farklılık gösterebilir.

Hasta yatağı kiralama şeklinde de bir seçenek sunmaktayız. Bu seçeneğe göre, ihtiyaç duyulan yatağın modeli seçilmekte ve kullanılacağı süre belirtildikten sonra, yatağın kiralama bedeli ödenerek, konforlu bakım avantajımızdan yararlanılmaktadır. Her iki seçenekte de yatağın kullanım kalitesi arasında hiçbir fark olmayıp, sadece kullanılan sürede ve ödenen bedelde fark bulunur.


Yorumlar - Yorum Yaz