Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Teknoloji İle Sağlıklı Bakım Ve Tedavi

Teknoloji İle Sağlıklı Bakım Ve Tedavi

Günümüz, hastalıkların ve sakatlıkların insan nüfusuna oranla büyük bir artış gösterdiği bir dönemdir. Dünya genelinde yaşanan sağlık problemleri, 21.yy’ın insanlara getirdiği pek çok zorluklardan biridir. Her ne kadar geçmişte toplumların kâbusu olmuş pek çok hastalık tarihe gömülmüş olsa da; modern zamanların getirdiği rahatsızlıklar, kötü beslenmenin neden olduğu sağlık sorunları, ilerlemiş yaşlılık, genetik kaynaklı veya sonradan oluşan bazı sakatlık türleri üzerinde halen araştırmalar devam etmektedir. Bu araştırmalar neticesinde yeni tedavi yöntemleri bulunurken, teknolojik tıbbi cihazlar da geliştirilmektedir. Hasta yatağı işte bu tıbbi cihazlardan biri olup, hastaların ve yakınlarının yaşam kalitesini arttırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Hangi Çeşitleri Bulunur?

Üretmiş olduğumuz yatak modelleri, farklı teknik ve yapısal özellikler barındırmaktadır. İnsanların fizyolojik özellikleri kadar, yaşadıkları sağlık sorunları da değişiklik gösterdiğinden, ihtiyaca yönelik tasarımlarımız mevcuttur. Örneğin havalı hasta yatağı modelimiz, hava ile şişirilebilen ve hastalarımızın günlük istirahatlarını ve ihtiyaçlarını, en konforlu bir şekilde yerine getirebilmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Pozisyon veren havalı yatak modelimiz ise, hareket edemeyen, hareket etmekte zorlanan veya hareket etmesi tıbben sakıncalı olan hastalarımızın günlük hareket ihtiyacını, konforlu ve otomatik bir şekilde gidermesini sağlamaktadır. Bu sayede hastalarımız ve yakınları, fiziksel bir çaba göstermeden ve hastanın incitilmeden, bu ihtiyacı giderilmektedir.

Hasta Yataklarının Fiyatı Uygun Mudur?

Hasta yatağı fiyatı hastalarımız ve diğer kurumsal müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulan bir konudur. Tüm yatak modellerimiz, sağlam ve kaliteli malzemelerin, uzman mühendislik teknikleri ile birleşiminden oluştuğundan, ürünlerimizin kullanım avantajları, maliyetlerinin üzerindedir. Bu sayede yatağı satın alan hastalarımız veya diğer kurumsal müşterilerimiz, uzun vadede gayet karlı bir yatırım yapmış olmaktadır.

Hasta yatağı kiralama seçeneğimiz, hastalarımıza sunduğumuz avantajlı hizmetlerden biridir. Geçici bir rahatsızlık yaşayan veya yatağın satın alım maliyetini karşılamak istemeyen hastalarımız, kiralama bedelini ödeyerek, ürünlerimizin üstün kalitesinden yararlanma imkânına kavuşmaktadırlar. İstanbul içinde, gün içerisinde ürün teslimatımız olup, ülkemiz genelinde her yere ücretsiz gönderim hizmetimiz bulunmaktadır. İstenildiği takdirde evlerde ücretsiz yatak montajı da yapılmakta olup, tüm yataklarımıza 2 yıllık garanti vermekteyiz.
Hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz