Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Teknoloji İle Sağlıklı Bakım Ve Tedavi

Teknoloji İle Sağlıklı Bakım Ve Tedavi

Günümüz, hastalıkların ve sakatlıkların insan nüfusuna oranla büyük bir artış gösterdiği bir dönemdir. Dünya genelinde yaşanan sağlık problemleri, 21.yy’ın insanlara getirdiği pek çok zorluklardan biridir. Her ne kadar geçmişte toplumların kâbusu olmuş pek çok hastalık tarihe gömülmüş olsa da; modern zamanların getirdiği rahatsızlıklar, kötü beslenmenin neden olduğu sağlık sorunları, ilerlemiş yaşlılık, genetik kaynaklı veya sonradan oluşan bazı sakatlık türleri üzerinde halen araştırmalar devam etmektedir. Bu araştırmalar neticesinde yeni tedavi yöntemleri bulunurken, teknolojik tıbbi cihazlar da geliştirilmektedir. Hasta yatağı işte bu tıbbi cihazlardan biri olup, hastaların ve yakınlarının yaşam kalitesini arttırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Hangi Çeşitleri Bulunur?

Üretmiş olduğumuz yatak modelleri, farklı teknik ve yapısal özellikler barındırmaktadır. İnsanların fizyolojik özellikleri kadar, yaşadıkları sağlık sorunları da değişiklik gösterdiğinden, ihtiyaca yönelik tasarımlarımız mevcuttur. Örneğin havalı hasta yatağı modelimiz, hava ile şişirilebilen ve hastalarımızın günlük istirahatlarını ve ihtiyaçlarını, en konforlu bir şekilde yerine getirebilmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Pozisyon veren havalı yatak modelimiz ise, hareket edemeyen, hareket etmekte zorlanan veya hareket etmesi tıbben sakıncalı olan hastalarımızın günlük hareket ihtiyacını, konforlu ve otomatik bir şekilde gidermesini sağlamaktadır. Bu sayede hastalarımız ve yakınları, fiziksel bir çaba göstermeden ve hastanın incitilmeden, bu ihtiyacı giderilmektedir.

Hasta Yataklarının Fiyatı Uygun Mudur?

Hasta yatağı fiyatı hastalarımız ve diğer kurumsal müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulan bir konudur. Tüm yatak modellerimiz, sağlam ve kaliteli malzemelerin, uzman mühendislik teknikleri ile birleşiminden oluştuğundan, ürünlerimizin kullanım avantajları, maliyetlerinin üzerindedir. Bu sayede yatağı satın alan hastalarımız veya diğer kurumsal müşterilerimiz, uzun vadede gayet karlı bir yatırım yapmış olmaktadır.

Hasta yatağı kiralama seçeneğimiz, hastalarımıza sunduğumuz avantajlı hizmetlerden biridir. Geçici bir rahatsızlık yaşayan veya yatağın satın alım maliyetini karşılamak istemeyen hastalarımız, kiralama bedelini ödeyerek, ürünlerimizin üstün kalitesinden yararlanma imkânına kavuşmaktadırlar. İstanbul içinde, gün içerisinde ürün teslimatımız olup, ülkemiz genelinde her yere ücretsiz gönderim hizmetimiz bulunmaktadır. İstenildiği takdirde evlerde ücretsiz yatak montajı da yapılmakta olup, tüm yataklarımıza 2 yıllık garanti vermekteyiz.
Hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz