Emek Sağlık Hasta Yatakları
Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Hasta yatakları, hastaların yaşam kalitesini artırmak ve sağlık çalışanlarının işlerini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Emek Sağlık, hasta yataklarında konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak, hastaların ve sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Emek Sağlık hasta yatakları, kullanıcılarının konforunu ve güvenliğini sağlamak için bir dizi özellik sunar. İşte bu özelliklerden bazıları:

Yükseklik Ayarlı Yatak: Hasta yatağının yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarını rahatça tedavi etmelerine ve hastaların yataktan inip çıkmalarını kolaylaştırmaya yardımcı olacak şekilde ayarlanabilir.

Elektrikli Hareket Kontrolü: Emek Sağlık hasta yatakları, elektrikli hareket kontrolü sayesinde hastaların veya bakıcıların yatak pozisyonunu kolayca ayarlamalarını sağlar. Baş ve ayak kısmındaki açılar, hastanın konforunu artırmak veya belirli tedavi ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir.

Yandan Korkuluklar: Yatağın her iki tarafında bulunan korkuluklar, hastaların güvende kalmasına yardımcı olur ve düşme riskini azaltır. Ayrıca, korkuluklar hastaların yatakta hareket etmelerini kolaylaştırarak ek destek sağlar.

Hasta Yatağı Yüzeyi: Emek Sağlık hasta yatakları, bası yarası (dekübit) oluşumunu önlemeye yardımcı olan özel yatak yüzeyleri sunar. Yatak yüzeyleri, hava dolaşımını artırarak nem ve terlemeyi azaltır ve böylece hastanın daha rahat ve hijyenik bir ortamda iyileşmesini sağlar.

Döşeme ve Temizlik: Emek Sağlık hasta yatakları, kolay döşenebilir ve çıkarılabilir özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar ile gelir. Bu, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık çalışanlarının da yatağı kolayca temizlemesine ve değiştirmesine olanak tanır.

Döner ve Frenli Tekerlekler: Hasta yatağının altında bulunan döner tekerlekler, yatağın hastane içinde kolayca hareket ettirilmesini sağlar. Frenli tekerlekler ise yatağın güvenli bir şekilde sabitlenmesine olanak tanıyarak, hastanın ve sağlık çalışanlarının güvende kalmasını sağlar.

Acil Durum İndirme: Emek Sağlık hasta yataklarında bulunan acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi veya benzeri durumlarda yatağın hızlı bir şekilde düz pozisyona getirilmesine yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Teknoloji İle Sağlıklı Bakım Ve Tedavi

Teknoloji İle Sağlıklı Bakım Ve Tedavi

Günümüz, hastalıkların ve sakatlıkların insan nüfusuna oranla büyük bir artış gösterdiği bir dönemdir. Dünya genelinde yaşanan sağlık problemleri, 21.yy’ın insanlara getirdiği pek çok zorluklardan biridir. Her ne kadar geçmişte toplumların kâbusu olmuş pek çok hastalık tarihe gömülmüş olsa da; modern zamanların getirdiği rahatsızlıklar, kötü beslenmenin neden olduğu sağlık sorunları, ilerlemiş yaşlılık, genetik kaynaklı veya sonradan oluşan bazı sakatlık türleri üzerinde halen araştırmalar devam etmektedir. Bu araştırmalar neticesinde yeni tedavi yöntemleri bulunurken, teknolojik tıbbi cihazlar da geliştirilmektedir. Hasta yatağı işte bu tıbbi cihazlardan biri olup, hastaların ve yakınlarının yaşam kalitesini arttırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Hangi Çeşitleri Bulunur?

Üretmiş olduğumuz yatak modelleri, farklı teknik ve yapısal özellikler barındırmaktadır. İnsanların fizyolojik özellikleri kadar, yaşadıkları sağlık sorunları da değişiklik gösterdiğinden, ihtiyaca yönelik tasarımlarımız mevcuttur. Örneğin havalı hasta yatağı modelimiz, hava ile şişirilebilen ve hastalarımızın günlük istirahatlarını ve ihtiyaçlarını, en konforlu bir şekilde yerine getirebilmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Pozisyon veren havalı yatak modelimiz ise, hareket edemeyen, hareket etmekte zorlanan veya hareket etmesi tıbben sakıncalı olan hastalarımızın günlük hareket ihtiyacını, konforlu ve otomatik bir şekilde gidermesini sağlamaktadır. Bu sayede hastalarımız ve yakınları, fiziksel bir çaba göstermeden ve hastanın incitilmeden, bu ihtiyacı giderilmektedir.

Hasta Yataklarının Fiyatı Uygun Mudur?

Hasta yatağı fiyatı hastalarımız ve diğer kurumsal müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulan bir konudur. Tüm yatak modellerimiz, sağlam ve kaliteli malzemelerin, uzman mühendislik teknikleri ile birleşiminden oluştuğundan, ürünlerimizin kullanım avantajları, maliyetlerinin üzerindedir. Bu sayede yatağı satın alan hastalarımız veya diğer kurumsal müşterilerimiz, uzun vadede gayet karlı bir yatırım yapmış olmaktadır.

Hasta yatağı kiralama seçeneğimiz, hastalarımıza sunduğumuz avantajlı hizmetlerden biridir. Geçici bir rahatsızlık yaşayan veya yatağın satın alım maliyetini karşılamak istemeyen hastalarımız, kiralama bedelini ödeyerek, ürünlerimizin üstün kalitesinden yararlanma imkânına kavuşmaktadırlar. İstanbul içinde, gün içerisinde ürün teslimatımız olup, ülkemiz genelinde her yere ücretsiz gönderim hizmetimiz bulunmaktadır. İstenildiği takdirde evlerde ücretsiz yatak montajı da yapılmakta olup, tüm yataklarımıza 2 yıllık garanti vermekteyiz.
Hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz