Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Tıbbi Bakımda Teknolojik Yatak Dönemi

Tıbbi Bakımda Teknolojik Yatak Dönemi

Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak herkesin arzu ettiği bir durumdur. Bu nedenle kişisel sağlığın elde edilmesi ve korunması için, çoğunlukla geleneksel yöntemlerin uygulandığı pek çok önlem alınır. İnsanoğlu, ilk çağlardan günümüze kadar; hastalıklarına şifa bulmak, güçlü kalabilmek ve uzun bir hayat yaşayabilmek adına çoğunluğu efsanelere ve hurafelere dayanan yöntemler geliştirmişlerdir. Bu yöntemler genellikle faydalı olmadığı gibi, kişinin sakat kalmasına hatta hayatını kaybetmesine neden olmuştur.              

Günümüzde ise, bilimin büyük bir hızla gelişimi, hemen her konuda olduğu üzere, tıp teknolojisinde de devrim niteliğinde yeniliklerin ve değişikliklerin yaşanmasına neden olmuştur. Bu yenilikler arasında; mucizevi kabul edilen ilaçlar, yeni tedavi teknikleri, alışılagelmiş yöntemlerin dışında geliştirilmiş tıbbi yöntemler ve modern mühendislik harikası tıbbi cihazlar da yer almaktadır. Bu tıbbi cihazlar, hastanın konforunu sağladığı gibi, onun bakım ihtiyacını en kaliteli bir şekilde almasını ve tedavi sürecini kısaltmayı sağlamıştır. Hasta yatağı da bu tıbbi ekipmanlar içerisinde en gelişmiş ve işlevsel olanlarından biridir.

Hasta Yatağı Kimler İçin İdeal?

Halk arasında hasta karyolası olarak da bilinen bu yataklar, yaşanılan sağlık sorunlarının gerektirdiği ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış özel tıbbi cihazlardır. Sıradan yataklar, sabit yapıları ile istirahat sağlarken, bir hastanın ihtiyaçlarına cevap verememektedir. Sabit konumları gereği düzenli olarak hareket etme, ihtiyaç giderme ve tıbbi egzersiz durumlarına cevap vermemektedir. Bu durum, zaten sağlık sorunları ile sıkıntı yaşayan hastaların ve ona bakan yakınlarının daha fazla yıpranmasına neden olmaktadır.

Hasta Yatağı Avantajı Nedir?

Çoğunlukla hastanelerde ve sağlık merkezlerinde görülen bu yataklar, tıbbi görüşlerin ışığında uzman mühendislerce tasarlanmış özel bakım cihazlarıdır. Sağlam bir iskelet üzerine kurulan bu yataklar, belirli bölümleri hareket edecek şekilde üretildiğinden, hastaların günlük hareketlerini, fiziksel zorlanma yaşamadan gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır. Yatağın belirli bölümlerinin hareket edebilir oluşu, hastanın vücut şekliyle mükemmel bir ergonomik bütünlük oluşturmaktadır. Aynı zamanda hastanın vücut şeklini ve omurgasını destekleyen ortopedik bir yatak zeminine sahiptir.

Hasta Yatağı Modelleri

Firmamız, hasta yatakları konusunda uzun yıllar hizmet vermekte ve kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Hastalarımızdan aldığımız geri bildirimler ve tıbbi bilgiler ışığında, yaşanılan rahatsızlığın gerektirdiği ihtiyaçlara uygun farklı tasarımlar sunmaktayız. Modellerimiz, yaşanılan rahatsızlığın yarattığı problemleri en aza indirerek, hastaya ve yakınına günlük işlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimiz arasında; manüel olarak ayarlanabilen hasta yatağı, elektrik motorları ile otomatik hareket imkânı sağlayan yataklarımız, evlerde kullanıma uygun ahşap kenarlıklı yataklarımız, çocuk hastalara uygun boylarda ürettiğimiz yataklarımız bulunmaktadır.

Kullanışlı Havalı Hasta Yatağı

Hasta yatağı kullanma gereksinimi duyan hastalarımızın genellikle en büyük problemleri hareket kısıtlanmasıdır. Kısmi veya bütünsel felç, obezite, ilerlemiş yaşlılık, kırıklar veya ağır yanıklar gibi sağlık problemlerinde kişi, gündelik ihtiyaçlarından olan tuvalet ihtiyacını yatağında gidermek zorunda kalır. Ayrıca uzun süreli hareketsiz kalma durumunda yara oluşumu gibi sağlık problemleri ortaya çıkmaktadır. Havalı hasta yatağı ürünümüz, hareketsizlik nedeniyle oluşabilecek yatak yaralarını önlemeye yönelik etkili bir çözümdür. Yatağın özel yapısı, hastanın vücut ağırlığının belirli bölgelerde yoğunlaşmasını önleyerek, eziklerin ve yaraların oluşumuna engel olmayı amaçlar.

Değişen Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatı hastalarımızın en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Ürünlerimiz, birinci kalitede malzemeler kullanılarak yüksek teknoloji ile üretilmektedir. Son derece dayanıklı olan yataklarımız 250 kg’a kadar ağırlığa dayanıklı olup, uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır. Hastalarımızın bütçeleri ve ülkemizin ekonomik şartları göz önünde bulundurularak, fiyatlarımız her kesime uygun halde sunulmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama İşlemi

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasında hasta yatağı kiralama da bulunmaktadır. Pek çok hasta, geçici ihtiyaç durumları veya satın almak istememe gibi nedenlerle kiralama hizmetinden de yararlanabilmektedir. Satışta ve kiralama durumunda sunduğumuz yataklarımız kesinlikle ikinci el olmayıp, fabrika çıkış haliyle hastalarımıza teslim edilmektedir. Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim yapmakta olup, İstanbul içinde aynı gün teslim yapmaktayız. İstenildiği takdirde evlerde ücretsiz yatak montajı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Her yöne dönebilen tekerlekleri sayesinde gerek hastanelerde gerekse evlerde istenilen yere doğru kolaylıkla taşınabilir ve yerleri kolaylıkla değiştirilebilir. Serum takma bölmesi ve drenaj askılığı gibi aparatları sayesinde işlevsel bir kullanıma sahip olan yataklarımız, 2 yıllık garanti ile hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz