Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Sağlık İçin Yatak Teknolojisinin Gelişimi

Sağlık İçin Yatak Teknolojisinin Gelişimi

Hastalık, sadece adı duyulduğunda bile insanı kötü etkileyen bir durumdur. İnsanlar hasta olduklarında, günlük hayatlarındaki faaliyetlerine zorunlu olarak ara verdikleri gibi, özel bir bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Çoğu zaman basit rahatsızlıklardan oluşan bu gibi durumlar, çabuk atlatılabilirken, ani gelişen ve kişiyi yaşamdan büyük ölçüde koparabilen rahatsızlıklarda, özel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle gerek sağlık merkezlerinde, gerekse ev şartlarında gereken tedavi veya bakım için en temel unsurlardan biri olan hasta yatağı kullanımına ihtiyaç duyulmuştur.

Hasta Yatağı Faydalarından Siz De Yararlanın

Hasta yatakları çok eski zamanlardan günümüze kadar insanlığın yaşadığı hastalık, sakatlık ve yaralanmaların tedavisi için günümüz teknolojik imkânlarından yararlanılarak geliştirilen bir tıbbi bakım ekipmanıdır. Firmamız, mühendisliğin ve tıp teknolojisinin birleşimi olan bu özel yatakları, sağlık sorunları yaşayan müşterilerimize en avantajlı koşullarla sunmaktadır. Özellikle yoğun bir tedavi veya bakım gerektiren sağlık sorunlarına bu alandaki uzmanlığımız ile etkin çözümler sunmaktayız. Üretmiş olduğumuz bu yataklar, son derece sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak, hastalarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitededir. 200 kg’lık bir ağırlığa dayanıklı olan yataklarımız, özellikle hareket yeteneğini kısmen veya kalıcı olarak yitirmiş hastalarımızın bakımının konforlu bir şekilde yerine getirilmesini sağlayıp, hastalarımızın ve yakınlarının hayat kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunmaktadır. Sunmuş olduğumuz son teknoloji ürünü yatak çözümlerimiz, gerek tıbbi uzmanlardan alınan bilgiler gerekse hastalarımızdan aldığımız geri bildirimler ışığında geliştirilmektedir.

Hasta Yataklarında Ekonomik Seçenekler

Farklı modeller ile farklı sağlık sorunu yaşayan hastalarımızın ihtiyaçlarının kolaylıkla giderilebilmesi amaçlanmış olup, tüm yataklarımız gerek satış gerekse hasta yatağı kiralama seçenekleri ile uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize gereken bilgi ve teknik desteği sağlamaktayız. Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak hasta yatağı gönderimimiz olduğu gibi istenildiği takdirde evlerde ücretsiz hasta yatağı montajı da yapmaktayız. Hastalarımıza ve yakınlarına yataklarımız ile ilgili olarak çağrı merkezimizden gerekli bilgi ve destek sağlanmakta olup, yataklarımız 2 yıllık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz