Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Sağlık İçin Yatak Teknolojisinin Gelişimi

Sağlık İçin Yatak Teknolojisinin Gelişimi

Hastalık, sadece adı duyulduğunda bile insanı kötü etkileyen bir durumdur. İnsanlar hasta olduklarında, günlük hayatlarındaki faaliyetlerine zorunlu olarak ara verdikleri gibi, özel bir bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Çoğu zaman basit rahatsızlıklardan oluşan bu gibi durumlar, çabuk atlatılabilirken, ani gelişen ve kişiyi yaşamdan büyük ölçüde koparabilen rahatsızlıklarda, özel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle gerek sağlık merkezlerinde, gerekse ev şartlarında gereken tedavi veya bakım için en temel unsurlardan biri olan hasta yatağı kullanımına ihtiyaç duyulmuştur.

Hasta Yatağı Faydalarından Siz De Yararlanın

Hasta yatakları çok eski zamanlardan günümüze kadar insanlığın yaşadığı hastalık, sakatlık ve yaralanmaların tedavisi için günümüz teknolojik imkânlarından yararlanılarak geliştirilen bir tıbbi bakım ekipmanıdır. Firmamız, mühendisliğin ve tıp teknolojisinin birleşimi olan bu özel yatakları, sağlık sorunları yaşayan müşterilerimize en avantajlı koşullarla sunmaktadır. Özellikle yoğun bir tedavi veya bakım gerektiren sağlık sorunlarına bu alandaki uzmanlığımız ile etkin çözümler sunmaktayız. Üretmiş olduğumuz bu yataklar, son derece sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak, hastalarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitededir. 200 kg’lık bir ağırlığa dayanıklı olan yataklarımız, özellikle hareket yeteneğini kısmen veya kalıcı olarak yitirmiş hastalarımızın bakımının konforlu bir şekilde yerine getirilmesini sağlayıp, hastalarımızın ve yakınlarının hayat kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunmaktadır. Sunmuş olduğumuz son teknoloji ürünü yatak çözümlerimiz, gerek tıbbi uzmanlardan alınan bilgiler gerekse hastalarımızdan aldığımız geri bildirimler ışığında geliştirilmektedir.

Hasta Yataklarında Ekonomik Seçenekler

Farklı modeller ile farklı sağlık sorunu yaşayan hastalarımızın ihtiyaçlarının kolaylıkla giderilebilmesi amaçlanmış olup, tüm yataklarımız gerek satış gerekse kiralama seçenekleri ile uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize gereken bilgi ve teknik desteği sağlamaktayız. Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak hasta yatağı gönderimimiz olduğu gibi istenildiği takdirde evlerde ücretsiz hasta yatağı montajı da yapmaktayız. Hastalarımıza ve yakınlarına yataklarımız ile ilgili olarak çağrı merkezimizden gerekli bilgi ve destek sağlanmakta olup, yataklarımız 2 yıllık garanti kapsamında sunulmaktadır.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz