Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Tıbbi Yatakta Kalite Standartları

Tıbbi Yatakta Kalite Standartları

Sağlık problemleri, insanı her yaşta ve durumda yakalayabilmektedir. Bu problemler, kişiye acı ve sıkıntı verdiği gibi, onu sosyal hayattan kopararak, hayatından çok önemli anlar çalmaktadır. Ayrıca zaman, emek ve para gibi ek maliyetler de getirmektedir. Yaşanılan sağlık problemleri çoğu zaman basit ve çabuk bir şekilde atlatılabilirken, bazı problemler, insan ömrü boyunca ona eşlik etmektedir. Bu noktada yaşanılan problem kısmen dahi çözülemiyorsa, onun getirdiği sıkıntıları en aza indirmek en mantıklı yoldur. Bu amaçla pek çok tıbbi cihaz ve ekipman geliştirilmiş olup, hasta yatağı da bu tıbbi cihazlardan biridir.

Hasta Yatağı Gerektiren Durumlar

Pek çok hastalık, düzenli bir tıbbi bakım ile atlatılabilmektedir. Ancak bazı durumlarda uygulanacak tedavi sonrasında bile sürekli bir bakım gerekmektedir. Örneğin bir ameliyat sonrası iyileşme süresince hastanın konforu ve tedavisi için tıbbi cihaz kullanımı gerekirken, bazı durumlarda bu tedavi veya bakım işlemleri kişinin hayatının sonuna kadar devam edebilmektedir. Firmamız, ister geçici süre için isterse hayat boyu gereken özel bakım ve tedavi için hasta yatakları tasarlamakta ve üretmektedir. Üretmiş olduğumuz özel tasarım yataklarımız, hastalarımızın günlük kişisel ihtiyaçlarını gidermelerinde büyük kolaylıklar sağlarken, alacakları tedavi ve bakımı son derece konforlu hale getirmektedir.

Yatağın Maliyeti Nedir?

Hasta yatağı fiyatları yatağın sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişebilir. Manüel ayarlanabilen, elektrik motorlu, ev tipi ahşap kenarlıklı ve çocuk hasta yatağı gibi pek çok modelimiz bulunmaktadır. Geçici olarak ihtiyaç duyulması halinde ve yatağın satın alınmak istenmediği durumlar için ise, hasta yatağı kiralama opsiyonumuz bulunmaktadır. İkinci el satışımız veya kiralama hizmetimiz bulunmayıp, tüm kullanıcılarımız hasta yataklarını ilk elden teslim almaktadır. Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak hasta yatağı gönderimi yapmaktayız. Ayrıca ev kullanımı için evlerde ücretsiz yatak montajı da gerçekleştirmekteyiz. Tüm yataklarımız oldukça sağlam ve kaliteli malzemelerden imal edilmekte olup, bu konuda kullanıcılarımızdan olumlu bildirimler almaktayız. Ayrıca gerektiği takdirde parça değişimi için 10 yıllık bir yedek parça garantisi de sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, kalitemiz, müşteri memnuniyeti ile sabittir.

Tıbbi Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz