Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Tıbbi Yatakta Kalite Standartları

Tıbbi Yatakta Kalite Standartları

Sağlık problemleri, insanı her yaşta ve durumda yakalayabilmektedir. Bu problemler, kişiye acı ve sıkıntı verdiği gibi, onu sosyal hayattan kopararak, hayatından çok önemli anlar çalmaktadır. Ayrıca zaman, emek ve para gibi ek maliyetler de getirmektedir. Yaşanılan sağlık problemleri çoğu zaman basit ve çabuk bir şekilde atlatılabilirken, bazı problemler, insan ömrü boyunca ona eşlik etmektedir. Bu noktada yaşanılan problem kısmen dahi çözülemiyorsa, onun getirdiği sıkıntıları en aza indirmek en mantıklı yoldur. Bu amaçla pek çok tıbbi cihaz ve ekipman geliştirilmiş olup, hasta yatağı da bu tıbbi cihazlardan biridir.

Hasta Yatağı Gerektiren Durumlar

Pek çok hastalık, düzenli bir tıbbi bakım ile atlatılabilmektedir. Ancak bazı durumlarda uygulanacak tedavi sonrasında bile sürekli bir bakım gerekmektedir. Örneğin bir ameliyat sonrası iyileşme süresince hastanın konforu ve tedavisi için tıbbi cihaz kullanımı gerekirken, bazı durumlarda bu tedavi veya bakım işlemleri kişinin hayatının sonuna kadar devam edebilmektedir. Firmamız, ister geçici süre için isterse hayat boyu gereken özel bakım ve tedavi için hasta yatakları tasarlamakta ve üretmektedir. Üretmiş olduğumuz özel tasarım yataklarımız, hastalarımızın günlük kişisel ihtiyaçlarını gidermelerinde büyük kolaylıklar sağlarken, alacakları tedavi ve bakımı son derece konforlu hale getirmektedir.

Yatağın Maliyeti Nedir?

Hasta yatağı fiyatları yatağın sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişebilir. Manüel ayarlanabilen, elektrik motorlu, ev tipi ahşap kenarlıklı ve çocuk hasta yatağı gibi pek çok modelimiz bulunmaktadır. Geçici olarak ihtiyaç duyulması halinde ve yatağın satın alınmak istenmediği durumlar için ise, hasta yatağı kiralama opsiyonumuz bulunmaktadır. İkinci el satışımız veya kiralama hizmetimiz bulunmayıp, tüm kullanıcılarımız hasta yataklarını ilk elden teslim almaktadır. Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak hasta yatağı gönderimi yapmaktayız. Ayrıca ev kullanımı için evlerde ücretsiz yatak montajı da gerçekleştirmekteyiz. Tüm yataklarımız oldukça sağlam ve kaliteli malzemelerden imal edilmekte olup, bu konuda kullanıcılarımızdan olumlu bildirimler almaktayız. Ayrıca gerektiği takdirde parça değişimi için 10 yıllık bir yedek parça garantisi de sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, kalitemiz, müşteri memnuniyeti ile sabittir.

Tıbbi Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz