Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Özel Olarak Tasarlanmış Hasta Yatakları

Özel Olarak Tasarlanmış Hasta Yatakları

Hasta yatağı diğer yataklardan farklı olarak hastaların rahat hareket etmesi ve daha konforlu hissetmesi için üretilen yataklara denir. Genellikle hastanelerde ve sağlık merkezlerinde karşılaştığınız bu yataklardan evinizde kullanmak için de faydalanabilirsiniz. Bunun için özel olarak hasta karyolası üreten, satan ya da kiralayan firmalara başvurmalısınız. Firmamız bu alanda çok uzun bir süreden beri hizmet veriyor. Her türlü hasta yatağı konusunda uzman bir kadromuz var ve sizin için en iyisini seçme ve sağlama konusunda yardımcı olmaya hazırız.

Evde Hasta Bakımı 

Hasta olmak özellikle de bir yatağa mahkum olmak zaten zor bir süreçtir. Böyle zorlu bir süreçte sizin en rahat edeceğiniz şekilde yatak üretmek firmamızın asıl amacıdır. Hasta yatakları baş ve ayak kısmı hareket edebilir olarak üretilir. Gerektiğinde doğrulmakta veya oturmakta zorlanan hastalarımız için baş kısmı yükselebilen ve de ayaklarını dinlendirmeleri için ayak kısmı da yükseltilebilen hasta yatakları özel olarak tasarlanmıştır. Eğer çok uzun bir süre yatakta yatması gereken bir hastanız varsa ve evde bakmanız gerekirse bir hasta yatağı satın almak ya da hasta yatağı kiralama yolunu seçmelisiniz. 

Havalı Hasta Yatağı

Hasta yatakları kendi aralarında bir kaç fazla çeşide ayrılır. Bu yataklar arasında motorlu, asansörlü ve elektronik olanlar vardır. Aynı zamanda havalı hasta yatağı adı verilen sistem ise hastaların uzun süreli yatma durumundan kaynaklanan yaralanmalarını önlemek için geliştirilmiştir. Bu yataklar otomatik olarak geliştirilen ve döşeğin altına eklenen bir sistemle zaman zaman yataklara hava üfler. Bu yolla yatağın hava alması sağlanır. Yatağın hava alması yatağın hastaya yaptığı baskıyı azaltır. Zedelenme, kızarıklık ve yaralanmaları engeller. Eğer hareket kabiliyeti çok sınırlı olan bir hastanız varsa bu yataklar size göre olabilir. Bu konuda bilgi almak, havalı hasta yatağı satın almak ya da belirli bir süre kiralamak için bize başvurabilirsiniz. 

Motorlu Hasta Yatakları

Hasta yatakları 2, 3 ya da 4 motorlu olabilir. Bu motorlar yatağın hareket edebilmesi için düzenlenmiştir. Motor sayısına göre yatağın hareket etme gücü arttırılabilir. Özellikle 100 kilonun üzerinde olan bazı hastalar için 3 ya da 4 motorlu hasta yatağı gerekebilir. Bu durumda hastanızın özel durumunu, kilosunu ve boyunu bize anlatırsanız size yardımcı olabilirsiniz. Hareket etme kabiliyeti, hastalığı ve hastanın diğer özellikleri ne tür bir yatağa ihtiyacı olduğunu belirler. Üç ve 4 motorlu yataklarda asansör sistemi de eklenmiştir. Bu da yatağın boyunu hastaya göre ayarlamanıza yardımcı olur. Çok daha az hareket edebilen hastalar için bu yatakları kullanabilirsiniz. 

Dekoratif Hasta Yatakları

Eğer hasta yatağınız konusunda daha estetik ve dekoratif bir tercih yapmak isterseniz yine bize başvurabilirsiniz. Bazı hastalar ya da hasta yakınları için bu konu da önemli olabilir. Yatalak hastanın tedavisi zor bir süreçtir. Belki de bu süreçte daha dekoratif bir yatak kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için özel olarak üretilmiş olan ahşap kaplamalı yataklarımızdan faydalanabilirsiniz. Özel bir ahşap malzemeyle kaplanmış kullanımı ve temizlemesi kolay olan yataklarımızı satın almak istemezseniz kiralayabilirsiniz. Hasta yatağı fiyatı açısından bunlar biraz daha yüksek maliyetli olabilir, ama isteyen müşterilerimiz için bizler bu yataklar konusunda da yardımcı oluyoruz. 

Korkuluklu Hasta Yatakları

Ne yazık ki bazı ağır durumda olan hastalar için güvenlik de önemli bir sorundur. Sağdan sola dönmekte zorlansa da bazı hastalar için yataktan düşme ya da kendini atma gibi tehlikelerden korunmak için geliştirilmiş olan korkuluklu hasta yataklarının satışı ve kiralanması konusunda da hizmet veriyoruz. Bu yatakların korkulukları özel bir malzemeden üretilmiştir. Bakteri barındırmaz, silinmesi ve temizlenmesi zaman almaz ve mikrop tutma özelliği yoktur. Firmamız bütün yatakları temizlenmesi kolay malzemelerden üretiyor. Hijyen hatsa bakımı konusunda çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu konuda bir sıkıntı yaşamamanız için temizlenmesi kolay ve bakım gerektirmeyen yataklarımızda satın alabilir ya da bunları kiralayabilirsiniz.   

Hızlı ve Kaliteli Hizmet Anlayışı 

Firmamız hastalar konusunda zamanlamanın öneminin farkındadır. Bu yüzden mümkün olduğu kadar hızlı ve kaliteli bir hizmet vermek için özel olarak çalışır. Bize hasta yatakları için başvurduğunuzda en kısa sürede geri dönmek için özel bir çaba gösteririz. Hasta bakımı gibi zor bir konuda hem hastanızın hem de sizin rahatınız ve konforunuz için en iyi hizmeti vermeye hazırız.
Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz