Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Ev Tipi Hasta Yatakları Fiyatları

Ev Tipi Hasta Yatakları Fiyatları

Ev tipi hasta yatakları, genel olarak hastaların evlerin de sağlık tedavisini devam ettiren hastalar için kullanılmaktadır. Bu hastalar her zaman konforlu yataklar aramaktadır. Hasta yakınlarının ise medikallerde veya firmamız da ev tipi hasta yataklarını da bulması mümkündür. Ev tipi hasta yatağı fiyatları ve evlerdeki yataklarımızdan çok farkı olmadan yani hastalarında morallerini olumlu yönden etkileyen hasta yataklarıdır. Bundan dolayı bu hasta yatakları hem sağlık tedavisi için hem de hastaların morallerini de etkilemiş olan hasta yataklarıdır. Firmamız ev tipi hasta yataklarını her zaman en kaliteli ve rahat konforlu olacak şekilde üretimini yaparak sizlere sunmaktadır. Firmamızdan istediğiniz hasta yataklarını da bulmanız mümkündür.

Sağlık Tedavisinde Hasta Yatakların Önemi

Öncelikle hasta yakınları, hastalarının daha rahat bir şekilde sağlık tedavisini gerçekleştirmek istiyorlarsa firmamıza gelerek evlerinizde ki gibi konforlu ev tipi hasta yatağı modellerini bulabilirsiniz. Firmamızdan almış olduğunuz ev tipi hasta yataklarımız da her zaman serumun askı aparatı, ilaç alımını kolaylaştıran sistem veya yemeklerini daha rahat bir şekilde yemesi için oluşturulmuş aparatlar sayesinde de hastaların hayatını kolaylaştırmaktayız. Ev tipi hasta yatakları genel olarak, hastaların hastanede alacakları tedavi yöntemlerini sizlere ev tipi yatağın özellikleriyle evinize sunuyoruz. Bundan dolayı da hastane şartlarında gibi hissedeceksiniz. Ev tipi hasta yatakları genelde, ahşap görünüme sahip olduğundan normal hasta yatağı görünmeyecek, evlerinizdeki yatak gibi görünüme sahip olacaktır.

Rahat ve Konforlu Ev Tipi Hasta Yatakları

Firmamızdan rahat, konforlu ve ekonomik açıdan da sizleri zorlamayacak ev tipi hasta yatağı modellerimiz bulunmaktadır. Bundan dolayı da ekonomik açıdan sizi zorlamayan modellere bakarak firmamızdan hemen satın alabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız ev tipi hasta yatak modellerimiz her zaman garantili ve ücretsiz kurulumu da bulunmaktadır. Ev tipi yatak modellerinin içerisinde, kitap okumak için lamba gibi özelliklerde bulunuyor. Daha fazla özelliğe sahip ev tipi hasta yatak modellerini görmek isterseniz firmamıza gelmeniz yeterlidir. Ev tipi hasta yatakları her zaman hastalarınızın hayatını daha rahat ve daha konforlu haline getireceğini unutmayınız.

Ev Tipi Hasta Yatakları Fiyatları


Yorumlar - Yorum Yaz