Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yatakları Konforu

Hasta Yatakları Konforu

Hastalar özel bakım gerektiren kişilerdir. Özellikle yatağa bağlı tedavi görüyorsa bazı özel eşyalara da sahip olmaları gerekir. Bu özel eşyalardan biri de hasta yataklarıdır. Felçli, bedensel engelli ve sakat hastalar uzun süre yatağa bağlı kalarak hayatını devam ettiriyor. Bizler de hayattan kopmuş hastaları yeniden hayata döndürebilmek için kaliteli hasta yatakları üretiyoruz.

Firmamızın ürettiği hasta yatakları kalite standartlarına göre üretilmiş olup çeşitli özelliklere sahiptir. Yataklarımız ortopedik ve hava özelliğine sahip. Ortopedik olması sayesinde hastalarımızın sırtı hiç ağrımıyor ve yatak hastanın vücuduna göre şekil alıyor. Hava alma özelliği ile hastaların vücudunda oluşan teri emiyor ve böylece hastalar grip ya da kas tutulması gibi rahatsızlıklarla da uğraşmak durumunda kalmıyor.

Hasta Yataklarımızın Özellikleri

Hasta yataklarımız lazımlık ve duş alma özelliklerine de sahip. İsminden de anlaşılacağı üzere lazımlık bulunan hasta yataklarında tuvalet deliği bulunuyor ve hasta kişi rahatlıkla tuvalet ihtiyacını giderebiliyor. Duş alma özelliği bulunan hasta yataklarımızda ise yatak pompa ile şişirilir ve küvet haline getirilir. Hasta rahatlıkla olduğu yatakta yıkanır ve yatak tekrar eski haline getirilir.

Lavabo ve duş alma özelliği bulunan yataklar gerekli teçhizata sahiptir ve böylece hem hasta kişiye hem de hasta bakıcısına büyük kolaylık sağlanır. Zamanla ağırlaşan hastaları yerinden kaldırmak bir hayli zor olduğu için birçok hasta bu özelliklere sahip yatakları tercih ediyor.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları yatağın taşımış olduğu özelliklere göre değişiyor. Motorlu hasta yatakları motorsuz hasta yataklarına göre daha pahalı oluyor fakat sağladığı kolaylıklardan dolayı birçok hasta motorlu hasta yataklarını tercih ediyor. Ek özellik bulunan hasta yataklarında da fiyat artış gösteriyor. Detaylı bilgi için firmamıza gelerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaramızı arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Hastaların tedavilerinde kullanılan hasta yatakları eğer doğru özelliklere sahip ise ve hasta ile birebir bir uyum sağlar ise bu yataklar oldukça faydalı bir hal alır. Bunun için tercih edeceğiniz hasta yatağı modellerini mutlaka iyice inceleyerek almalı ve hastanıza uygun olduğundan emin olmalısınız. Hastanızın sağlığı açısından daima kaliteli yataklar tercih etmeli ve elinizden geldiğince yatağı steril tutmalısınız.  Hasta için tercih edilecek hasta yataklarında bulunan birçok farklı özellikten bahsetmek mümkündür. Hasta yataklarından fayda görebilmek ve hastaya uygun yatak modelini tercih ederken için hasta yataklarının genel özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak gerekir.

Hasta Yatakları Hasta Sağlığını Destekleyici Nitelik Taşır

Doğru özelliklere sahip bir hasta yatağı tercih etmeniz halinde, bu yataklar hastanın tedavisine oldukça katkıda bulunabilecek yataklardır. Özellikle uzun dönemli yaymak ve tedavi görmek zorunda kalan hastalar, eğer doğru özelliklere sahip yatak tercih edilirse, bu durum tedavilerinde olumlu sonuçlar veren erkekler yaratır.

Hasta Yatakları Hava Geçirgenliği Sağlar

Hava geçirgenliği özelliğine sahip bir yatsa yatağı hastanın yatışa bağlı olarak hareketsiz kalan vücut kısımlarının hava almasını sağlar. Bu sayede hava alabilen deri içerisinde hücreler canlı kalır ve hastayı rahatsız edici yaraların meydana gelmesi süresi uzar. Yatak içerisinde bulunan mekanizma sayesinde yatak içerisinde pompalanan hava, derneklerden dışarı verilir ve hastanın rahat etmesi sağlanır.
Hasta yatağı

Hasta Yatakları Oldukça İşlevsel Bir Hareket Kabiliyetine Sahiptir

Hasta yataklarını diğer yataklardan ayıran belki de en önemli özellik bu yatakların sahip oldukları hareket kabiliyetleridir. Yataklar işlevsel özelliğe sahiptir. Hem baş kısımları hem de ayak kışları tercihe bağlı olarak hareket ettirilebilir. Bu sayede hastanın yattığı yerden farklı pozisyonlara getirilmesi mümkün olur. Uzaktan kumanda ile de yönetilebilen bu yataklar sayesinde hastalar kendileri de kolaca yatağın hareket etmesini sağlayabilirler. Bakıcı için de oldukça kolay ve rahat bir bakım imkânı sunan bu yataklar özellik ve modellerine göre farklı hareket sistemine de sahip olabilirler. Bu nedenle yatakları satın almadan önce hangi hareket kabiliyetlerine sahip olduğunu bilmeniz önemlidir. İhtiyacınız ola ölecek her türlü hasta yatakları fiyatları için bizlerden destek alabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz