Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yataklarında Farklı Modeller

Hasta Yataklarında Farklı Modeller

Medikal ürünleri arasında yer alan hasta yatakları ve hasta karyolası hastanelerde, sağlık ocaklarında doğum evlerinde ve tüm sağlık merkezlerinden kullanılabildiği gibi artık evlerde de kullanımı mevcuttur. Bu nedenle hasta yatağı alırken, alacağınız yatak çeşidi hakkında detaylı araştırma ve inceleme yaptıktan sonra almanız gerekir.

Hasta Yatağı Kullanımını Önemi

Hasta yatağı yatalak veya uzun süre yatmak zorunda olanlar için özel olarak dizayn edilmiş fonksiyonel ürünlerdir. Hastanın her hali göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyduğundan insan yardımı olmadan oturma ya da sağa sola, dönme gibi hareketlerine yardımcı olacak özellikle üretilen hasta yatakları hastaya günün her saatini güvenli ve konforlu geçirmesine olanak tanır. Hasta yatağı kullanan hastanın tedavi süreci rahat geçer ve yaşam kalitesi gün geçtikçe düzelmeye başlar.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Günümüzde farklı farklı hastalıklar bulunur. Dolayısı ile bu hastalıkların birçoğu yatarak geçirilmesi gereken bir soru olmaktadır. Özellikle felç, kırık, çıkık, cerrahi operasyon vs. sağlık sorunların hastanın yaşam kalitesini etkilemeyen hasta yataklarına ihtiyaç duyulur. Bu nedenle hasta yatağı çeşitleri için hastanın durumuna göre farklı modellerde hasta yatağı çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde itina ile tasarlanıp, ileri teknoloji ile üretilen hasta yatakları manuel hasta yatağı, motorlu hasta yatağı, asansörlü hasta yatağı, yoğun bakım hasta yatağı, ev tip hasta yatağı ve lazımlıklı hasta yatağı, havalı hasta yatağı ve pozisyon veren hasta yatağı gibi geniş model yelpazesi ile hastanızın kullanımına hazır ediyoruz.

Hasta Yatağı Yapımı ve Satışı

Hasta yatağı yapımı tecrübe isteyen bir iştir. Tasarım sırasında birçok test ve deneylerden geçerek üretim yapılan hasta yatakları kurumsal firmamız bünyesinde hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı satış hizmetleri ile piyasaya satışa sunulmaktadır. Hasta yatakları tasarlanırken hastanın fiziksel açıdan kendini güvende ve konforda hissetmesi gerektiği baz alınır. Konusunda tecrübeli ve profesyonel kişiler tarafından tasarlanıp hayata geçirilen hasta yatağı fiyatları ve modelleri için kurumsal firmamızla iletişim sağlayarak sipariş verebilirsiniz Ülkemizin geneline profesyonel hizmetler sunan kurumsal firmamız, güvenilir, hızlı teslimat, %100 müşteri memnuniyeti ile sektöründe hizmet vermektedir.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz