Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yataklarında Farklı Modeller

Hasta Yataklarında Farklı Modeller

Medikal ürünleri arasında yer alan hasta yatakları ve hasta karyolası hastanelerde, sağlık ocaklarında doğum evlerinde ve tüm sağlık merkezlerinden kullanılabildiği gibi artık evlerde de kullanımı mevcuttur. Bu nedenle hasta yatağı alırken, alacağınız yatak çeşidi hakkında detaylı araştırma ve inceleme yaptıktan sonra almanız gerekir.

Hasta Yatağı Kullanımını Önemi

Hasta yatağı yatalak veya uzun süre yatmak zorunda olanlar için özel olarak dizayn edilmiş fonksiyonel ürünlerdir. Hastanın her hali göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyduğundan insan yardımı olmadan oturma ya da sağa sola, dönme gibi hareketlerine yardımcı olacak özellikle üretilen hasta yatakları hastaya günün her saatini güvenli ve konforlu geçirmesine olanak tanır. Hasta yatağı kullanan hastanın tedavi süreci rahat geçer ve yaşam kalitesi gün geçtikçe düzelmeye başlar.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Günümüzde farklı farklı hastalıklar bulunur. Dolayısı ile bu hastalıkların birçoğu yatarak geçirilmesi gereken bir soru olmaktadır. Özellikle felç, kırık, çıkık, cerrahi operasyon vs. sağlık sorunların hastanın yaşam kalitesini etkilemeyen hasta yataklarına ihtiyaç duyulur. Bu nedenle hasta yatağı çeşitleri için hastanın durumuna göre farklı modellerde hasta yatağı çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde itina ile tasarlanıp, ileri teknoloji ile üretilen hasta yatakları manuel hasta yatağı, motorlu hasta yatağı, asansörlü hasta yatağı, yoğun bakım hasta yatağı, ev tip hasta yatağı ve lazımlıklı hasta yatağı, havalı hasta yatağı ve pozisyon veren hasta yatağı gibi geniş model yelpazesi ile hastanızın kullanımına hazır ediyoruz.

Hasta Yatağı Yapımı ve Satışı

Hasta yatağı yapımı tecrübe isteyen bir iştir. Tasarım sırasında birçok test ve deneylerden geçerek üretim yapılan hasta yatakları kurumsal firmamız bünyesinde hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı satış hizmetleri ile piyasaya satışa sunulmaktadır. Hasta yatakları tasarlanırken hastanın fiziksel açıdan kendini güvende ve konforda hissetmesi gerektiği baz alınır. Konusunda tecrübeli ve profesyonel kişiler tarafından tasarlanıp hayata geçirilen hasta yatağı fiyatları ve modelleri için kurumsal firmamızla iletişim sağlayarak sipariş verebilirsiniz Ülkemizin geneline profesyonel hizmetler sunan kurumsal firmamız, güvenilir, hızlı teslimat, %100 müşteri memnuniyeti ile sektöründe hizmet vermektedir.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz