Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yatakları İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Hasta Yatakları İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Normal yataklardan farklı işlevlere sahip olan ve kullanımı için birçok aparat gereken özel üretilmiş geniş fonksiyonlu yataklara hasta yatağı denir. Hasta yataklarında bulunan aparatlar hastanın klinik tablosuna bakılarak seçilebilir. Hastalığın özelliklerine ve hastanın ihtiyaçlarına uygun olan yatak modeli alınmalıdır. Özel üretim olan bu yataklar hastanın iyileşme dönemine çok büyük katkılar sağlamaktadır. Yataklar üretici markaya göre farklı özellikler taşıyabilir. Hasta yataklarına olan talebin artması son yıllarda farklı yatak markalarının kurulmasını sağlamıştır. İhtiyacınız olan yatak modelini kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet ile almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yataklarının Tercih Edilme Nedenleri Nelerdir?

Hasta yatağı kiralama ve satın alma talepleri günümüzde giderek artmaktadır. İnsanlar nekahet dönemlerini evlerinde konforlu bir şekilde tamamlamak için hasta yatağı almaktadır. Bununla birlikte hasta yataklarının tercih edilme nedenlerini sıralayacak olursak;

  • Hasta yatakları hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeterli donanıma ve aparata sahip olan yataklardır.
  • İyileşme döneminde kas ve iskelet sistemini desteklemektedir. Bu sayede kas ve eklem rahatsızlıklarından korunmuş olursunuz.
  • Uzun süre yatağa bağımlı halde yatmak zorunda olan kişiler için havalı hasta yatağı modelleri vücut bütünlüğünü korur. Yatak yaralarına karşı önlem alınabilir.
  • Hareket kısıtlığı olan hastalarda kumanda sistemi sayesinde yatak istenildiği şekilde hareket ettirilebilir.
  • Hastanın düşme riskine karşı daha kolay önlemler alınabilir.

Kullanım kolaylığı ve iyileşme süresinin kısalmasından dolayı hasta yatakları tercih edilmektedir.

Hasta Yatağı Fiyatları Nasıldır?

Hasta karyolası çok amaçlı ve farklı özelliklere sahip olduğu için normal yataklara oranla maliyetlidir. Ürünün kalitesine ve sahip olduğu özelliklere göre fiyatları değişiklik gösterir. Hasta yataklarının sağladığı avantajları düşünecek olursak hasta yatağı fiyatları pahalı değildir. Hastanızın durumuna ve bütçenize uygun yatak modelini bulabilirsiniz. Yatağı almadan önce mutlaka kalite ve fiyat karşılaştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Teknolojinin ilerlemesi ile üretilen binlerce yatak modeli ile karşılaşabilirsiniz. Mağdur olmamak ve maddi kayıp yaşamamak için sektörde kendisini kanıtlamış ve işinde uzman olan firmalardan hizmet almanızı tavsiye ederiz. Hasta yatağı ihtiyacınız için geniş yatak modeli kataloğumuzdan  yararlanabilirsiniz.
Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz