Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yatakları İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Hasta Yatakları İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Normal yataklardan farklı işlevlere sahip olan ve kullanımı için birçok aparat gereken özel üretilmiş geniş fonksiyonlu yataklara hasta yatağı denir. Hasta yataklarında bulunan aparatlar hastanın klinik tablosuna bakılarak seçilebilir. Hastalığın özelliklerine ve hastanın ihtiyaçlarına uygun olan yatak modeli alınmalıdır. Özel üretim olan bu yataklar hastanın iyileşme dönemine çok büyük katkılar sağlamaktadır. Yataklar üretici markaya göre farklı özellikler taşıyabilir. Hasta yataklarına olan talebin artması son yıllarda farklı yatak markalarının kurulmasını sağlamıştır. İhtiyacınız olan yatak modelini kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet ile almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yataklarının Tercih Edilme Nedenleri Nelerdir?

Hasta yatağı kiralama ve satın alma talepleri günümüzde giderek artmaktadır. İnsanlar nekahet dönemlerini evlerinde konforlu bir şekilde tamamlamak için hasta yatağı almaktadır. Bununla birlikte hasta yataklarının tercih edilme nedenlerini sıralayacak olursak;

  • Hasta yatakları hastaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeterli donanıma ve aparata sahip olan yataklardır.
  • İyileşme döneminde kas ve iskelet sistemini desteklemektedir. Bu sayede kas ve eklem rahatsızlıklarından korunmuş olursunuz.
  • Uzun süre yatağa bağımlı halde yatmak zorunda olan kişiler için havalı hasta yatağı modelleri vücut bütünlüğünü korur. Yatak yaralarına karşı önlem alınabilir.
  • Hareket kısıtlığı olan hastalarda kumanda sistemi sayesinde yatak istenildiği şekilde hareket ettirilebilir.
  • Hastanın düşme riskine karşı daha kolay önlemler alınabilir.

Kullanım kolaylığı ve iyileşme süresinin kısalmasından dolayı hasta yatakları tercih edilmektedir.

Hasta Yatağı Fiyatları Nasıldır?

Hasta karyolası çok amaçlı ve farklı özelliklere sahip olduğu için normal yataklara oranla maliyetlidir. Ürünün kalitesine ve sahip olduğu özelliklere göre fiyatları değişiklik gösterir. Hasta yataklarının sağladığı avantajları düşünecek olursak hasta yatağı fiyatları pahalı değildir. Hastanızın durumuna ve bütçenize uygun yatak modelini bulabilirsiniz. Yatağı almadan önce mutlaka kalite ve fiyat karşılaştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Teknolojinin ilerlemesi ile üretilen binlerce yatak modeli ile karşılaşabilirsiniz. Mağdur olmamak ve maddi kayıp yaşamamak için sektörde kendisini kanıtlamış ve işinde uzman olan firmalardan hizmet almanızı tavsiye ederiz. Hasta yatağı ihtiyacınız için geniş yatak modeli kataloğumuzdan  yararlanabilirsiniz.
Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz