Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Bakımını Kolaylaştırın

Hasta Bakımını Kolaylaştırın

Hastalık istemsiz olarak gerçekleşen ve farklı sebepler ile ortaya çıkan bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir bütünlük oluşturmamaktır. Doğuştan var olan bir rahatsızlık sonucu yatağa bağımlı bir hayat sürdürülmesi gerektiği gibi sonradan oluşan kaza gibi sorunlarla bir dönem yatağa bağımlı kalınabilir. İster uzun ister kısa dönem olsun yatağa bağımlı bir hayat sürdürmek hastayı bir başkasına bağımlı kılacağı için duygu durum bozukluklarına sebep olacaktır. Aynı zamanda kişinin kendisini yetersiz hissetmesine ve hayata küsmesine neden olacaktır. Hastanın bakımını kolaylaştırmak ve hastanın kendisine olan saygısını korumak amacı ile ev tipi hasta yatakları üretilmiştir. Farklı model ve özelliklerde üretilen hasta yatakları hastanın var olan sağlığını korumaya yardımcı olduğu gibi konforlu bir uyku uyumasına da yardımcı olmaktadır.

Hasta Yatağı Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasta yatağı hangi amaçla kullanılacaksa o amaca yönelik özellikler taşıyan bir hasta yatağı satın alınmalıdır. Hasta trafik kazası gibi bir sebeple kısa süre bir uzvunu kullanamayacak ise bakımını kolaylaştıracak ve bası noktalarında basınç yarası oluşumunu önleyecek havalı yatak kullanımı önerilmektedir. Bilinci açık olan bir hastanın bakımı için kullanılacak bir hasta yatağı kumandalı olmalı ve hasta bu kumanda aracılığı ile bakımına ortak olmalıdır. Böylelikle hasta kendine olan saygısını korumuş olur. Hasta yatakları hastanın güvenliğini sağlamalı ve iki yanda korkuluk bulunmalıdır. Hastanın düşmesine engel olan bu korkuluklar ihtiyaç dışında her zaman yukarda bulunmalıdır. Hasta yatağı tekerlekli olmalı ve kolaylıkla taşınmalıdır. Hasta yatağı kolay temizlenir olmalı ve hastanın tedavisinin devamı için aparatlar eklenebilmelidir.

Kısa Süreli Hasta Bakımı İçin Hasta Yatağı Kiralayın

Hasta yatakları fiyatları özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Manüel hasta yatağı, çok fonksiyonel hasta yatağı, kumandalı hasta yatağı, havalı hasta yatağı, deri görünümlü lüks hasta yatağı, ahşap görünümlü hasta yatağı gibi farklı model ve görünümlere sahip birçok hasta yatağı vardır. Hasta yatağı satın almak maddi bütçeyi yorabilirken kısa süreli kullanım sonrası hasta yatağı ev ortamında sadece bir fazlalık eşya konumuna düşmektedir. Hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmamız her hastanın hasta yatağı kullanımını sağlamak amacı ile hasta yatağı kiralama hizmeti vermektedir. Sizde kısa süreli bir kullanım için hasta yatağına ihtiyaç duyuyorsanız firmamız ile iletişim kurarak hasta bilgi alabilir ve hastanıza en uygun hasta yatağını kiralayabilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz