Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Bakımını Kolaylaştırın

Hasta Bakımını Kolaylaştırın

Hastalık istemsiz olarak gerçekleşen ve farklı sebepler ile ortaya çıkan bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir bütünlük oluşturmamaktır. Doğuştan var olan bir rahatsızlık sonucu yatağa bağımlı bir hayat sürdürülmesi gerektiği gibi sonradan oluşan kaza gibi sorunlarla bir dönem yatağa bağımlı kalınabilir. İster uzun ister kısa dönem olsun yatağa bağımlı bir hayat sürdürmek hastayı bir başkasına bağımlı kılacağı için duygu durum bozukluklarına sebep olacaktır. Aynı zamanda kişinin kendisini yetersiz hissetmesine ve hayata küsmesine neden olacaktır. Hastanın bakımını kolaylaştırmak ve hastanın kendisine olan saygısını korumak amacı ile ev tipi hasta yatakları üretilmiştir. Farklı model ve özelliklerde üretilen hasta yatakları hastanın var olan sağlığını korumaya yardımcı olduğu gibi konforlu bir uyku uyumasına da yardımcı olmaktadır.

Hasta Yatağı Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasta yatağı hangi amaçla kullanılacaksa o amaca yönelik özellikler taşıyan bir hasta yatağı satın alınmalıdır. Hasta trafik kazası gibi bir sebeple kısa süre bir uzvunu kullanamayacak ise bakımını kolaylaştıracak ve bası noktalarında basınç yarası oluşumunu önleyecek havalı yatak kullanımı önerilmektedir. Bilinci açık olan bir hastanın bakımı için kullanılacak bir hasta yatağı kumandalı olmalı ve hasta bu kumanda aracılığı ile bakımına ortak olmalıdır. Böylelikle hasta kendine olan saygısını korumuş olur. Hasta yatakları hastanın güvenliğini sağlamalı ve iki yanda korkuluk bulunmalıdır. Hastanın düşmesine engel olan bu korkuluklar ihtiyaç dışında her zaman yukarda bulunmalıdır. Hasta yatağı tekerlekli olmalı ve kolaylıkla taşınmalıdır. Hasta yatağı kolay temizlenir olmalı ve hastanın tedavisinin devamı için aparatlar eklenebilmelidir.

Kısa Süreli Hasta Bakımı İçin Hasta Yatağı Kiralayın

Hasta yatakları fiyatları özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Manüel hasta yatağı, çok fonksiyonel hasta yatağı, kumandalı hasta yatağı, havalı hasta yatağı, deri görünümlü lüks hasta yatağı, ahşap görünümlü hasta yatağı gibi farklı model ve görünümlere sahip birçok hasta yatağı vardır. Hasta yatağı satın almak maddi bütçeyi yorabilirken kısa süreli kullanım sonrası hasta yatağı ev ortamında sadece bir fazlalık eşya konumuna düşmektedir. Hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmamız her hastanın hasta yatağı kullanımını sağlamak amacı ile hasta yatağı kiralama hizmeti vermektedir. Sizde kısa süreli bir kullanım için hasta yatağına ihtiyaç duyuyorsanız firmamız ile iletişim kurarak hasta bilgi alabilir ve hastanıza en uygun hasta yatağını kiralayabilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz