Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece

ULTRA Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece 


Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece

45 DERECE POZİSYON VERME ÖZELLİĞİ: Sürekli yatan hastaların bakımında ve yoğun bakımlarda ULTRA pozisyon veren havalı hasta yatağı kullanılır. Sağ ve sol olmak üzere her iki yöne doğru hastayı 45 derece otomatik olarak döndürmektedir. Özel motor sistemi ve boru tipi havalı yatak birlikte çalışmaktadır. Yatakta 5 adet giriş mevcuttur.

  • Boru hücreleri ile ventilasyon sağlayan bir sisteme sahiptir.
  • Otomatik olarak hastaya sağa ve sola doğru pozisyon verir.
  • Hastanın düşmesini engelleyen ve dengede tutan boru sistemine sahiptir.
  • Bütün hasta yatağı modelleri üzerinde kullanılabilir. 90x190 cm ölçülerindedir.
  • Gerekli durumlarda pozisyon verme özelliği devre dışı bırakılıp normal bir boru tipi havalı hasta yatağı olarak da kullanılabilir.
Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece

ULTRA POZİSYONLU HAVALI YATAK İÇ ÇALIŞMA SİSTEMİ:

Ultra 45 derece pozisyonlu havalı yatak A+B+C ventilasyon sistemi ile çalışmaktadır. A+B+C çalışma sistemine sahip 3 katmanlı ultra pozisyonlu havalı hasta yatağı boruları, devamlı olarak hava dolaşımı sağlamaktadır. Havalı yatağı oluşturan borular hava ile dolmaktadır. Borulardaki hava basıncının değişmesi ile hastanın vücudunda kan dolaşımı hızlanır ve dengelenir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece

HAVALANDIRMA (VENTİLASYON) SİSTEMİ:

ULTRA pozisyon veren havalı yatak üzerindeki gözenekler ile hastanın vücudunda ısınma ve terlemeler önlenir. Ventilasyon sistemi sayesinde bası yaralarının oluşumu engellenir.

12 CM KALINLIK: Havalı yatak 12 cm kalınlığındadır. 16 cm kalınlığa yükselten ara boruları da mevcuttur.

HAVALI YATAK MOTORU: Son derece sessiz çalışan bir motora sahiptir. Motor kutusu üzerindeki butonlarla sertlik ve basınç düzeyleri ayarlanabilmektedir. Pozisyon verme özelliği de aktif veya pasif hale getirilebilmektedir. Motor sisteminde 12 dakikada bir sağa sola pozisyon verme özelliği mevcuttur.

GÜÇ: 220-230V/ HZ

GÜÇ SARFİYATI: 7 W

SİGORTA: 1 Amper

ACİL HAVA BOŞALTMA SİSTEMİ (CPR):

CPR fonksiyonu sayesinde çok hızlı bir şekilde yatağın havası boşaltılabilir. Yatakta bulunan sigorta sistemi acil durumlarda otomatik olarak devreye girer.

SIVI GEÇİRMEZ COVER ÇARŞAF: Ürünle birlikte özel cover kumaştan üretilmiş sıvı geçirmez çarşaf gelmektedir. Temizliği kolayca yapılabilen bu çarşaf sayesinde borular arasına idrar gibi maddelerin girmesi önlenmiş olmaktadır.

GARANTİ: Witra havalı yatak sistemleri tarafından ithal edilen bu ürün 2 yıl garanti kapsamındadır.

Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece


Yorumlar - Yorum Yaz