Emek Sağlık Hasta Yatakları
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece

ULTRA Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece 


Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece

45 DERECE POZİSYON VERME ÖZELLİĞİ: Sürekli yatan hastaların bakımında ve yoğun bakımlarda ULTRA pozisyon veren havalı hasta yatağı kullanılır. Sağ ve sol olmak üzere her iki yöne doğru hastayı 45 derece otomatik olarak döndürmektedir. Özel motor sistemi ve boru tipi havalı yatak birlikte çalışmaktadır. Yatakta 5 adet giriş mevcuttur.

  • Boru hücreleri ile ventilasyon sağlayan bir sisteme sahiptir.
  • Otomatik olarak hastaya sağa ve sola doğru pozisyon verir.
  • Hastanın düşmesini engelleyen ve dengede tutan boru sistemine sahiptir.
  • Bütün hasta yatağı modelleri üzerinde kullanılabilir. 90x190 cm ölçülerindedir.
  • Gerekli durumlarda pozisyon verme özelliği devre dışı bırakılıp normal bir boru tipi havalı hasta yatağı olarak da kullanılabilir.
Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece

ULTRA POZİSYONLU HAVALI YATAK İÇ ÇALIŞMA SİSTEMİ:

Ultra 45 derece pozisyonlu havalı yatak A+B+C ventilasyon sistemi ile çalışmaktadır. A+B+C çalışma sistemine sahip 3 katmanlı ultra pozisyonlu havalı hasta yatağı boruları, devamlı olarak hava dolaşımı sağlamaktadır. Havalı yatağı oluşturan borular hava ile dolmaktadır. Borulardaki hava basıncının değişmesi ile hastanın vücudunda kan dolaşımı hızlanır ve dengelenir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece

HAVALANDIRMA (VENTİLASYON) SİSTEMİ:

ULTRA pozisyon veren havalı yatak üzerindeki gözenekler ile hastanın vücudunda ısınma ve terlemeler önlenir. Ventilasyon sistemi sayesinde bası yaralarının oluşumu engellenir.

12 CM KALINLIK: Havalı yatak 12 cm kalınlığındadır. 16 cm kalınlığa yükselten ara boruları da mevcuttur.

HAVALI YATAK MOTORU: Son derece sessiz çalışan bir motora sahiptir. Motor kutusu üzerindeki butonlarla sertlik ve basınç düzeyleri ayarlanabilmektedir. Pozisyon verme özelliği de aktif veya pasif hale getirilebilmektedir. Motor sisteminde 12 dakikada bir sağa sola pozisyon verme özelliği mevcuttur.

GÜÇ: 220-230V/ HZ

GÜÇ SARFİYATI: 7 W

SİGORTA: 1 Amper

ACİL HAVA BOŞALTMA SİSTEMİ (CPR):

CPR fonksiyonu sayesinde çok hızlı bir şekilde yatağın havası boşaltılabilir. Yatakta bulunan sigorta sistemi acil durumlarda otomatik olarak devreye girer.

SIVI GEÇİRMEZ COVER ÇARŞAF: Ürünle birlikte özel cover kumaştan üretilmiş sıvı geçirmez çarşaf gelmektedir. Temizliği kolayca yapılabilen bu çarşaf sayesinde borular arasına idrar gibi maddelerin girmesi önlenmiş olmaktadır.

GARANTİ: Witra havalı yatak sistemleri tarafından ithal edilen bu ürün 2 yıl garanti kapsamındadır.

Pozisyon Veren Havalı Yatak 45 Derece


Yorumlar - Yorum Yaz