Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Otomatik Yataklarla Gelen Kolaylık

Otomatik Yataklarla Gelen Kolaylık

Hastalıklar, hayatın istenmeyen durumları ve günlük aktivitelere verilen zorunlu molalardır. Bu molalar; çoğunlukla evde ve her zaman kullanılan yatakta kısa süreli istirahatla çabuk bir şekilde geçmektedir. Ancak aniden ortaya çıkan ağır bir hastalık, bir kaza sonucu veya kalıtsal olarak doğuştan gelen bir sakatlık, özel bir bakımı gerektirebilmektedir. Bu bakım; hastanın hareketinden, kişisel temizliğine kadar pek çok zahmetli faaliyeti bir veya birden fazla kişinin fiziksel yardımıyla gerçekleştirilmesini gerektirmektedir. Hasta yatağı sayesinde ise yatağın kendine has özellikleri ile hem hastanın hem de bakıcısının işi kolaylaştırılmaktadır.

Hasta Yatağına Kimler İhtiyaç Duymaktadır?

Pek çok hastalık ve sakatlık, özel bakım gerektirmektedir. Bu özel bakım içerisinde; hastanın düzenli olarak hareket ettirilmesi, tuvalet ve temizlik gibi kişisel ihtiyaçlarının giderilmesi ve vücudun bazı bölgelerinin yüksekte veya alçakta sabit tutulması gibi temel gereksinimler yer almaktadır. Sıradan yataklarda bu işlemler bir veya birkaç kişinin yardımıyla ve büyük zorluklarla yapıldığından, bu iş için özel olarak tasarlanmış hasta yatakları kullanımı çok önemlidir. Ayrıca yeni ameliyat olmuş bazı hastalarda, ağır yanıklarda veya kemik kırılmaları gibi kazaların ardından tedavi süresince bazı fiziki durumların gereği için de hasta yatağı kullanımı gerekmektedir. Firmamız sizlere kaliteli hasta yatağı seçenekleri sunuyor.

Hasta Yatakları Kiralanabilir Mi?

Hasta yatakları fiyatları kullanıcıları için en uygun şartlarda sunulmaktadır. Ayrıca dileyen kullanıcılar, geçici ihtiyaçlar veya satın alınmak istenmemesi gibi durumlarda hasta yatağı kiralama hizmetini de tercih edebilirler. Hasta yataklarında ikinci el yatak kesinlikle bulunmayıp, tüm hastalar fabrika çıkışı kullanılmamış yatakları teslim almaktadır. Hasta yatakları, pek çok çeşide sahip olup ihtiyaca ve isteğe göre modeller temin edilmektedir. Bunlar arasında; ahşap ev tipi, çocuk hasta yatağı, 2 veya 4 elektrik motorlu, havalı ve lazımlık aparatlı gibi çeşitler bulunmaktadır. Tüm yataklar, firmamız tarafından sağlam ve uzun ömürlü malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim ve evde ücretsiz kurulum yapılmaktadır. Hasta yatakları 2 yıl garantili olup ayrıca yedek parça için 10 yıllık bir garanti hizmeti de sunulmaktadır. Hasta yataklarımız, farklı rahatsızlıklar için uygun özelliklerde tasarlanmaktadır.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz