Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Otomatik Yataklarla Gelen Kolaylık

Otomatik Yataklarla Gelen Kolaylık

Hastalıklar, hayatın istenmeyen durumları ve günlük aktivitelere verilen zorunlu molalardır. Bu molalar; çoğunlukla evde ve her zaman kullanılan yatakta kısa süreli istirahatla çabuk bir şekilde geçmektedir. Ancak aniden ortaya çıkan ağır bir hastalık, bir kaza sonucu veya kalıtsal olarak doğuştan gelen bir sakatlık, özel bir bakımı gerektirebilmektedir. Bu bakım; hastanın hareketinden, kişisel temizliğine kadar pek çok zahmetli faaliyeti bir veya birden fazla kişinin fiziksel yardımıyla gerçekleştirilmesini gerektirmektedir. Hasta yatağı sayesinde ise yatağın kendine has özellikleri ile hem hastanın hem de bakıcısının işi kolaylaştırılmaktadır.

Hasta Yatağına Kimler İhtiyaç Duymaktadır?

Pek çok hastalık ve sakatlık, özel bakım gerektirmektedir. Bu özel bakım içerisinde; hastanın düzenli olarak hareket ettirilmesi, tuvalet ve temizlik gibi kişisel ihtiyaçlarının giderilmesi ve vücudun bazı bölgelerinin yüksekte veya alçakta sabit tutulması gibi temel gereksinimler yer almaktadır. Sıradan yataklarda bu işlemler bir veya birkaç kişinin yardımıyla ve büyük zorluklarla yapıldığından, bu iş için özel olarak tasarlanmış hasta yatakları kullanımı çok önemlidir. Ayrıca yeni ameliyat olmuş bazı hastalarda, ağır yanıklarda veya kemik kırılmaları gibi kazaların ardından tedavi süresince bazı fiziki durumların gereği için de hasta yatağı kullanımı gerekmektedir. Firmamız sizlere kaliteli hasta yatağı seçenekleri sunuyor.

Hasta Yatakları Kiralanabilir Mi?

Hasta yatakları fiyatları kullanıcıları için en uygun şartlarda sunulmaktadır. Ayrıca dileyen kullanıcılar, geçici ihtiyaçlar veya satın alınmak istenmemesi gibi durumlarda hasta yatağı kiralama hizmetini de tercih edebilirler. Hasta yataklarında ikinci el yatak kesinlikle bulunmayıp, tüm hastalar fabrika çıkışı kullanılmamış yatakları teslim almaktadır. Hasta yatakları, pek çok çeşide sahip olup ihtiyaca ve isteğe göre modeller temin edilmektedir. Bunlar arasında; ahşap ev tipi, çocuk hasta yatağı, 2 veya 4 elektrik motorlu, havalı ve lazımlık aparatlı gibi çeşitler bulunmaktadır. Tüm yataklar, firmamız tarafından sağlam ve uzun ömürlü malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim ve evde ücretsiz kurulum yapılmaktadır. Hasta yatakları 2 yıl garantili olup ayrıca yedek parça için 10 yıllık bir garanti hizmeti de sunulmaktadır. Hasta yataklarımız, farklı rahatsızlıklar için uygun özelliklerde tasarlanmaktadır.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz