Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Rahat Hasta Yataklarında Yüksek Konfor İmkan

Rahat Hasta Yataklarında Yüksek Konfor İmkan

Hastanede tedavi gören hastalar veya kendi evlerinde tedavi sürecini sürdüren hastalar yataklarında dinlenerek tedavi süreçlerinin ilerlemesini bekliyor. Bu noktada da hastaların yataklarının rahat olmasının büyük önem taşıdığını söylemek mümkündür. Firma olarak müşterilerimizin ve hastalarımızın bu konudaki hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak hasta yataklarımız ile müşterilerimiz buluşturmaktayız. Farklı hasta yatağı seçeneklerimiz ve modellerimizi de müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hastalarımızın ve hasta bakıcıların rahat edebilmeleri adına ürünlerimizin son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Hasta Yataklarımızın Kalitesi

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz hasta yatakları oldukça kaliteli olması nedeniyle oldukça fazla tercih ediliyor. Ürünlerimizin kalitesini yataklarda istirahat eden hastalar hem bel hem de sırt ağrılarından kurtuldukları bilinmekte. Bu sayede de hastaların tedavi süreçlerinin daha hızlı ilerlediği ve sağlıklarına bu yataklar sayesinde daha kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını sağlıyor. Ayrıca yatalak hastaların bu yataklar sayesinde yemek yemeleri hatta banyo yapmaları daha kolay gerçekleşir.  Özellikle hastalara bakan kişiler bu yatakların ergonomik kullanımı ile yatakları istedikleri şekilde aşağı ve yukarı kaldırabilirler. Bu durumda yataklarımızın sadece hastalar için değil hasta bakıcılarının fazlasıyla tercih etmelerini sağlar.    

Hasta Yataklarının Fiyatlarına Genel Bakış

Hasta yatağı fiyatları incelendiğinde fiyat olarak ailelerin bütçelerini biraz zorladığı biliniyor. Tam da bu noktada müşterilerimizin hizmetine bu yatakların kiralanması seçeneğini de sunuyoruz. Genellikle aileler ve hastalar da yatakları uzun süre kullanmayacaklarsa satın almak yerine kısa vadede kullanacakları için kiralama seçeneğimizi tercih ediyorlar. Yataklarımızı hastalarımızın ihtiyaçlarına göre değişmekle birlikte hem haftalık hem de aylık kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirler. Hasta yataklarımızın fiyatları ürünün kalitesine göre değişmekle ortalama olarak bir fiyat ödeyerek diledikleri ürünü alabilirler.

Farklı Yatak Seçeneklerimiz

Firma olarak müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz yatak çeşitleri arasında; iki motor özelliğine sahip, üç motorlu ve dört motor özelliğine sahip yatak çeşitlerimiz bulunuyor. Yataklarımızın insan gücüne ihtiyaç duyulmadan hareket ettirilebilmesi müşterilerimize büyük kolaylık sağlıyor. Siz de yatak çeşitlerimizden ve uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz