Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Rahat Hasta Yataklarında Yüksek Konfor İmkan

Rahat Hasta Yataklarında Yüksek Konfor İmkan

Hastanede tedavi gören hastalar veya kendi evlerinde tedavi sürecini sürdüren hastalar yataklarında dinlenerek tedavi süreçlerinin ilerlemesini bekliyor. Bu noktada da hastaların yataklarının rahat olmasının büyük önem taşıdığını söylemek mümkündür. Firma olarak müşterilerimizin ve hastalarımızın bu konudaki hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak hasta yataklarımız ile müşterilerimiz buluşturmaktayız. Farklı hasta yatağı seçeneklerimiz ve modellerimizi de müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hastalarımızın ve hasta bakıcıların rahat edebilmeleri adına ürünlerimizin son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Hasta Yataklarımızın Kalitesi

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz hasta yatakları oldukça kaliteli olması nedeniyle oldukça fazla tercih ediliyor. Ürünlerimizin kalitesini yataklarda istirahat eden hastalar hem bel hem de sırt ağrılarından kurtuldukları bilinmekte. Bu sayede de hastaların tedavi süreçlerinin daha hızlı ilerlediği ve sağlıklarına bu yataklar sayesinde daha kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını sağlıyor. Ayrıca yatalak hastaların bu yataklar sayesinde yemek yemeleri hatta banyo yapmaları daha kolay gerçekleşir.  Özellikle hastalara bakan kişiler bu yatakların ergonomik kullanımı ile yatakları istedikleri şekilde aşağı ve yukarı kaldırabilirler. Bu durumda yataklarımızın sadece hastalar için değil hasta bakıcılarının fazlasıyla tercih etmelerini sağlar.    

Hasta Yataklarının Fiyatlarına Genel Bakış

Hasta yatakları fiyatları incelendiğinde fiyat olarak ailelerin bütçelerini biraz zorladığı biliniyor. Tam da bu noktada müşterilerimizin hizmetine bu yatakların kiralanması seçeneğini de sunuyoruz. Genellikle aileler ve hastalar da yatakları uzun süre kullanmayacaklarsa satın almak yerine kısa vadede kullanacakları için kiralama seçeneğimizi tercih ediyorlar. Yataklarımızı hastalarımızın ihtiyaçlarına göre değişmekle birlikte hem haftalık hem de aylık kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirler. Hasta yataklarımızın fiyatları ürünün kalitesine göre değişmekle ortalama olarak bir fiyat ödeyerek diledikleri ürünü alabilirler.

Farklı Yatak Seçeneklerimiz

Firma olarak müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz yatak çeşitleri arasında; iki motor özelliğine sahip, üç motorlu ve dört motor özelliğine sahip yatak çeşitlerimiz bulunuyor. Yataklarımızın insan gücüne ihtiyaç duyulmadan hareket ettirilebilmesi müşterilerimize büyük kolaylık sağlıyor. Siz de yatak çeşitlerimizden ve uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz