Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yataklarında Kalite Standartları

Hasta Yataklarında Kalite Standartları

Hasta yatağı almak isteyenler için, bazı özellikler önem taşır. Öncelikle, hastanın tedavi gördüğü rahatsızlık ve yatış süresi, yatak seçiminde önem taşır. Hastanın rahat ve konforlu bir tedavi süreci, yatak seçimi ile doğru orantılıdır. Hastalık süresince, tedaviye destek olacak faktörlerden biri de hiç kuşkusuz ruhsal rahatlamadır. Bu nedenle, bazı hasta yataklarındaki tasarım güzellikleri, yatağa bağlı yaşam süren hastalara, moral desteği verecektir. Özellikle, ahşap tasarımlı olan hasta yatakları, kişinin kendini evinde gibi hissettirecektir. Gerek manüel gerekse elektrikli kumanda özelliği olan hasta yataklarımız da farklı pozisyona ayarlanabilecek durumdadır.

Hasta Yataklarında Herkese Uygun Modeller

Hasta yatakları seçiminde, her yaştan hastaya hitap edecek olan özellikler, öne çıkar. Çocuklar için farklı özellikler, yaşlı hastalar için uygun özellikte yataklar öne çıkar. Bazı hastalıklar için seçilecek hasta yataklarında, lazımlık olması gerekecektir. Yaşlı hastalar için, havalı yatak diye nitelendirilen türde, yatakların seçimi öne çıkar. Sürekli aynı yerde yatacak hastaların ciltlerinde açılmaların olması kaçınılmazdır. Bu nedenle, havalı yatak seçimi en doğru yaklaşım olacaktır. Firma olarak, çok farklı türde, hasta yatağı çeşidimiz mevcuttur. Yatak çeşitlerimizde kumanda ile çalışan motorlu yataklar, hasta için rahatlık sunacaktır. Çok fonksiyonlu kullanımları için tercih edilirler. Farklı açılarda eğimli pozisyonlara getirilebilirler. Yatış durumunun yanı sıra, oturur pozisyonları da bu tür yatakların tercih edilmesinde önemli etkenlerdir. Hasta yatağı süngerleri de vücut yapısına uygun özellikte ve alerji yapmayacak türdendir. Hastanın sağlık ve konforu, ilk planda düşünülmüştür.

Hasta Yataklarında Satış ve Kiralama Hizmeti

Hasta yatakları fiyatları seçilecek yatağın fonksiyonel özelliğine göre, değişim gösterecektir. Sektörde bulunan diğer firmaların sunduğu yatak çeşitleri ve fiyatlarına göre, işletmemiz tercih edilecektir. Firmamızın sunduğu hasta yatağı satış hizmetinin yanı sıra, kiralama hizmeti de mevcuttur. Çok uzun süreli kullanılmayacak hasta yatakları için, kiralama yaklaşımı en uygun seçenek olacaktır. Yatak kurulumunu, firmamız personeli, yerinde titizlikle gerçekleştirecektir. Hasta güvenliğini sağlamak maksadı ile yatak karyolalarının kenarlarında parmaklık şeklinde koruyucular yer alır. Birbirinden şık tasarımlı karyolalar, aynı zamanda hastaya uygun özellikte yapılmıştır. Kaliteli, rahat ve güvenli hasta yatakları için firmamız tercih sebebidir.

Kaliteli Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz