Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yataklarında Kalite Standartları

Hasta Yataklarında Kalite Standartları

Hasta yatağı almak isteyenler için, bazı özellikler önem taşır. Öncelikle, hastanın tedavi gördüğü rahatsızlık ve yatış süresi, yatak seçiminde önem taşır. Hastanın rahat ve konforlu bir tedavi süreci, yatak seçimi ile doğru orantılıdır. Hastalık süresince, tedaviye destek olacak faktörlerden biri de hiç kuşkusuz ruhsal rahatlamadır. Bu nedenle, bazı hasta yataklarındaki tasarım güzellikleri, yatağa bağlı yaşam süren hastalara, moral desteği verecektir. Özellikle, ahşap tasarımlı olan hasta yatakları, kişinin kendini evinde gibi hissettirecektir. Gerek manüel gerekse elektrikli kumanda özelliği olan hasta yataklarımız da farklı pozisyona ayarlanabilecek durumdadır.

Hasta Yataklarında Herkese Uygun Modeller

Hasta yatakları seçiminde, her yaştan hastaya hitap edecek olan özellikler, öne çıkar. Çocuklar için farklı özellikler, yaşlı hastalar için uygun özellikte yataklar öne çıkar. Bazı hastalıklar için seçilecek hasta yataklarında, lazımlık olması gerekecektir. Yaşlı hastalar için, havalı yatak diye nitelendirilen türde, yatakların seçimi öne çıkar. Sürekli aynı yerde yatacak hastaların ciltlerinde açılmaların olması kaçınılmazdır. Bu nedenle, havalı yatak seçimi en doğru yaklaşım olacaktır. Firma olarak, çok farklı türde, hasta yatağı çeşidimiz mevcuttur. Yatak çeşitlerimizde kumanda ile çalışan motorlu yataklar, hasta için rahatlık sunacaktır. Çok fonksiyonlu kullanımları için tercih edilirler. Farklı açılarda eğimli pozisyonlara getirilebilirler. Yatış durumunun yanı sıra, oturur pozisyonları da bu tür yatakların tercih edilmesinde önemli etkenlerdir. Hasta yatağı süngerleri de vücut yapısına uygun özellikte ve alerji yapmayacak türdendir. Hastanın sağlık ve konforu, ilk planda düşünülmüştür.

Hasta Yataklarında Satış ve Kiralama Hizmeti

Hasta yatakları fiyatları seçilecek yatağın fonksiyonel özelliğine göre, değişim gösterecektir. Sektörde bulunan diğer firmaların sunduğu yatak çeşitleri ve fiyatlarına göre, işletmemiz tercih edilecektir. Firmamızın sunduğu hasta yatağı satış hizmetinin yanı sıra, kiralama hizmeti de mevcuttur. Çok uzun süreli kullanılmayacak hasta yatakları için, kiralama yaklaşımı en uygun seçenek olacaktır. Yatak kurulumunu, firmamız personeli, yerinde titizlikle gerçekleştirecektir. Hasta güvenliğini sağlamak maksadı ile yatak karyolalarının kenarlarında parmaklık şeklinde koruyucular yer alır. Birbirinden şık tasarımlı karyolalar, aynı zamanda hastaya uygun özellikte yapılmıştır. Kaliteli, rahat ve güvenli hasta yatakları için firmamız tercih sebebidir.

Kaliteli Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz