Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Trendelenburg Hasta Yatağı Kullanımı

Trendelenburg Hasta Yatağı Kullanımı

Trendelenburg hasta yatağı ülkemizde bulunan en fazla özelliğe sahip olan hasta yatağı çeşididir. Bu hasta yatağının tam dört adet motoru bulunur. Aynı zamanda bu yatağımızın birçok fonksiyonu da vardır. Trendelenburg ismi içerisinde bulundurduğu özelliği nedeni ile verilmiş olan isimdir. Bu yatağımızın kırk beş dereceye kadar açı özelliği bulunur. Bu ürünümüz genel olarak yoğun bakımda kullanılan bir üründür. Hastanelerde kullanılmakta olan bu ürünümüz artık evde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Trendelenburg Hasta Yatağı Özellikleri

Trendelenburg hasta yatakları artık yoğun bakımdan çıkmış olan ve felçli olan hastalar için kullanılır. Yatağımızın üç yüz altmış derece dönme özelliğine sahip olan dört adet tekerliği vardır. Tekerlekler kilit sistemi ile sabitlenebilir. Yatağımızın hem baş kısmı hem de korkuluk kısımları plastikten yapılmıştır. Ürünümüz iki yüz kiloya kadar taşıma özelliğine sahiptir. Yatağımızda bulunan motor gücü altı bin Newton’dur. Elektrik kesilse dahi pil ile çalışma özelliğine sahiptir.

Hasta yatağımızın başlık kısmında ve korkuluk kısımlarında bulunan anti bakteriyel özellik nedeni ile yatan hastalarımızın mikroplara ve virüslere karşı korunması sağlanır. Yatağımızda bulunan hava delikleri nedeni ile meydana gelebilecek olan nem ve terleme durumu önlenmiş olur. Bu sayede hasta yataklarımız, hastalarda meydana gelebilecek olan yara oluşma durumunun önüne geçmiş olur. Hastalar, hastalık süreçleri boyunca rahat bir şekilde oturmakta ve yatmaktadırlar. Yataklarımız kumandalı veya otomatik sistem çalışır. Her hasta için uygun yatak modellerimiz yer alır.

Trendelenburg Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları fiyatları fonksiyonuna göre değişiklik gösterir. Ancak fiyatlardan korkup yatakları almaktan vazgeçmemek gerekir. Bunun nedeni ise yataklarımızı satın alamayan kişilerin kiralama imkânının da olmasından dolayıdır. Bu sayede hastalık geçene kadar yataklarımızı kiralayarak faydalanabilirsiniz. Kiralama süresini siz belirlersiniz. Hastalığın beklediğiniz sürede geçmemesi durumunda kirayı rahatlıkla uzatabilirsiniz. Her yatağımızın kiralanma durumu vardır. Yataklarımız kiralandığı zaman montaj hizmeti ücretsiz yapılır. Kiralama işleminde istediğiniz alana yatak kurulumu gerçekleştirilir. Bu sayede sizde yataklarımızdan faydalanabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri hastalarımıza uygun şekilde yapılır. Her hastalık için ayrı bir yatağımız bulunur.


Trendelenburg Hasta Yatağı Kullanımı

 


Yorumlar - Yorum Yaz