Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Trendelenburg Hasta Yatağı Kullanımı

Trendelenburg Hasta Yatağı Kullanımı

Trendelenburg hasta yatağı ülkemizde bulunan en fazla özelliğe sahip olan hasta yatağı çeşididir. Bu hasta yatağının tam dört adet motoru bulunur. Aynı zamanda bu yatağımızın birçok fonksiyonu da vardır. Trendelenburg ismi içerisinde bulundurduğu özelliği nedeni ile verilmiş olan isimdir. Bu yatağımızın kırk beş dereceye kadar açı özelliği bulunur. Bu ürünümüz genel olarak yoğun bakımda kullanılan bir üründür. Hastanelerde kullanılmakta olan bu ürünümüz artık evde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Trendelenburg Hasta Yatağı Özellikleri

Trendelenburg hasta yatakları artık yoğun bakımdan çıkmış olan ve felçli olan hastalar için kullanılır. Yatağımızın üç yüz altmış derece dönme özelliğine sahip olan dört adet tekerliği vardır. Tekerlekler kilit sistemi ile sabitlenebilir. Yatağımızın hem baş kısmı hem de korkuluk kısımları plastikten yapılmıştır. Ürünümüz iki yüz kiloya kadar taşıma özelliğine sahiptir. Yatağımızda bulunan motor gücü altı bin Newton’dur. Elektrik kesilse dahi pil ile çalışma özelliğine sahiptir. Hasta yatağımızın başlık kısmında ve korkuluk kısımlarında bulunan anti bakteriyel özellik nedeni ile yatan hastalarımızın mikroplara ve virüslere karşı korunması sağlanır. Yatağımızda bulunan hava delikleri nedeni ile meydana gelebilecek olan nem ve terleme durumu önlenmiş olur. Bu sayede hasta yataklarımız, hastalarda meydana gelebilecek olan yara oluşma durumunun önüne geçmiş olur. Hastalar, hastalık süreçleri boyunca rahat bir şekilde oturmakta ve yatmaktadırlar. Yataklarımız kumandalı veya otomatik sistem çalışır. Her hasta için uygun yatak modellerimiz yer alır.

Trendelenburg Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları fiyatları fonksiyonuna göre değişiklik gösterir. Ancak fiyatlardan korkup yatakları almaktan vazgeçmemek gerekir. Bunun nedeni ise yataklarımızı satın alamayan kişilerin kiralama imkânının da olmasından dolayıdır. Bu sayede hastalık geçene kadar yataklarımızı kiralayarak faydalanabilirsiniz. Kiralama süresini siz belirlersiniz. Hastalığın beklediğiniz sürede geçmemesi durumunda kirayı rahatlıkla uzatabilirsiniz. Her yatağımızın kiralanma durumu vardır. Yataklarımız kiralandığı zaman montaj hizmeti ücretsiz yapılır. Kiralama işleminde istediğiniz alana yatak kurulumu gerçekleştirilir. Bu sayede sizde yataklarımızdan faydalanabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri hastalarımıza uygun şekilde yapılır. Her hastalık için ayrı bir yatağımız bulunur.


Trendelenburg Hasta Yatağı Kullanımı

 


Yorumlar - Yorum Yaz