Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı?

Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı?

Hasta karyolası veya hasta yatağını hastanelerde veya bakım evlerde kullanılabileceğini düşünebilirsiniz. Fakat hastanın hekimin kararı doğrultusunda evde bakım ya da tedavi hizmeti alacak bir hasta için mutlaka evinde kullanabileceği bir hasta yatağı olmak zorundadır. Bu doğrultu da hasta yatağının evlerde kullanımı da bir hayli yaygınlaşmıştır. Evlerde kullanılabilen hasta yatakları hastanelerdeki gibi hasta yatağı görünümünden uzak, normal yataklar gibi görünen ahşap görünümlü ve hastanın tedavi sürecine büyük katkı sağlamaktadır.

Hata Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hastanın, hastalığını rahat atlatması ve tedavi sürecinin rahat geçmesini sağlayan faktörlerden biri de ona verilen moral ve sakinliktir.  Bu da ancak ev ortamından görülen tedavi ve hastanın yanı başında duran yakınlarından gelmektedir. Hasta yatakları da hastanın ihtiyaç duyabileceği en elzem medikal ürünlerden biridir ki, hasta bakıcı için de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hasta yatakları denilince standart hasta yağı dışında; motorlu hasta yatağı, asansörlü hasta yatağı ve yoğun bakım hasta yatakları şeklinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır.

Dört farklı çeşitte bulunan hasta yataklarını kendi aralarında sınıflara ayırmak ve buna göre değerlendirmesini yapmak gerekmektedir. Çift taraflı hasta yatağı ya da tek taraflı hasta yatağı şeklinde ikiye ayırmak daha doğrudur. Yoğun bakımdaki hasta ya da felçli bir hasta ile hastalığı düşük düzeyde olan kişilerin aynı hasta yatağı kullanılması mümkün değildir. Hastalığı ciddi olan kişiler için daha rahat, güvenli ve fonksiyonlu hasta yatağı kullanılması gerekmektedir. Konusunda uzman firmamızda hastanız için evinizde kullanabileceğiniz hasta yatağı çeşitlerinin hem estetik görünüm açısından hem de kalite açısından detaylı analiz ettikten sonra kalite hasta yatağı imalat ve satışını yapmaktadır. Dilerseniz hasta yatağı kiralama hizmetlerimizden de faydalanarak ihtiyaçlarınıza uygun yatakları daha maliyetli fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatlarında Uygun Rakamlar

Hasta yatağı fiyatları yatak çeşitlerine ve özelliklerine göre değişmektedir. Örneğin; standart bir hasta yağı ile felçli yatağa bağımlı hastanın kullanacağı fonksiyonel hasta yatağanın fiyatları farklı olmaktadır. Fakat hasta yatağı satın alırken ya da kiralarken fiyata göre değil mutlaka hastanınız tedavisine katkı sağlayan özelliklere sahip yatağı tercih etmeniz doğru olur. Hasta yatakları çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi almak için  https://www.hastayataklari.co sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Evde Hasta YatağıYorumlar - Yorum Yaz