Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı?

Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı?

Hasta karyolası veya hasta yatağını hastanelerde veya bakım evlerde kullanılabileceğini düşünebilirsiniz. Fakat hastanın hekimin kararı doğrultusunda evde bakım ya da tedavi hizmeti alacak bir hasta için mutlaka evinde kullanabileceği bir hasta yatağı olmak zorundadır. Bu doğrultu da hasta yatağının evlerde kullanımı da bir hayli yaygınlaşmıştır. Evlerde kullanılabilen hasta yatakları hastanelerdeki gibi hasta yatağı görünümünden uzak, normal yataklar gibi görünen ahşap görünümlü ve hastanın tedavi sürecine büyük katkı sağlamaktadır.

Hata Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hastanın, hastalığını rahat atlatması ve tedavi sürecinin rahat geçmesini sağlayan faktörlerden biri de ona verilen moral ve sakinliktir.  Bu da ancak ev ortamından görülen tedavi ve hastanın yanı başında duran yakınlarından gelmektedir. Hasta yatakları da hastanın ihtiyaç duyabileceği en elzem medikal ürünlerden biridir ki, hasta bakıcı için de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hasta yatakları denilince standart hasta yağı dışında; motorlu hasta yatağı, asansörlü hasta yatağı ve yoğun bakım hasta yatakları şeklinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır.

Dört farklı çeşitte bulunan hasta yataklarını kendi aralarında sınıflara ayırmak ve buna göre değerlendirmesini yapmak gerekmektedir. Çift taraflı hasta yatağı ya da tek taraflı hasta yatağı şeklinde ikiye ayırmak daha doğrudur. Yoğun bakımdaki hasta ya da felçli bir hasta ile hastalığı düşük düzeyde olan kişilerin aynı hasta yatağı kullanılması mümkün değildir. Hastalığı ciddi olan kişiler için daha rahat, güvenli ve fonksiyonlu hasta yatağı kullanılması gerekmektedir. Konusunda uzman firmamızda hastanız için evinizde kullanabileceğiniz hasta yatağı çeşitlerinin hem estetik görünüm açısından hem de kalite açısından detaylı analiz ettikten sonra kalite hasta yatağı imalat ve satışını yapmaktadır. Dilerseniz hasta yatağı kiralama hizmetlerimizden de faydalanarak ihtiyaçlarınıza uygun yatakları daha maliyetli fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatlarında Uygun Rakamlar

Hasta yatağı fiyatları yatak çeşitlerine ve özelliklerine göre değişmektedir. Örneğin; standart bir hasta yağı ile felçli yatağa bağımlı hastanın kullanacağı fonksiyonel hasta yatağanın fiyatları farklı olmaktadır. Fakat hasta yatağı satın alırken ya da kiralarken fiyata göre değil mutlaka hastanınız tedavisine katkı sağlayan özelliklere sahip yatağı tercih etmeniz doğru olur. Hasta yatakları çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Evde Hasta YatağıYorumlar - Yorum Yaz