Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Witra Marka Pozisyon Veren Havalı Yatak

Pozisyon Veren Havalı Yatak

POZİSYONLU HAVALI YATAK SİSTEMİ

Yatak içerisinde pozisyon alma güçlüğü çeken veya bundan sonraki yaşam kalitesini yatak içerisinde geçirecek kısmi yatalak hastalar için dizayn edilmiş bir üründür. Kişiye SAĞ/SOL pozisyonlarda yaklaşık 25-30 derece arasında 10 dakika süreyle otomatik olarak pozisyon aldırır. Bu sayede günün her saatinde hastanızı yatak yarası riskinden uzaklaştırır ve varsa açılmış olan yatak yarasını tedavi edersiniz. Bu korumayı hem 24 saat boyunca yaparsınız hem de  hastanızı gece uykusundan uyandırmamış olursunuz. Kişinin kilogramını manuel olarak ayarlayabilirsiniz ve kişiye ideal konfor sağlamış olursunuz. Bu yeni basınç ayarlama sistemi  hava tüplerinin ayarlamasını yapabilirsiniz. Bu son yeni teknoloji pozisyon veren havalı yatak ile bası yaraları tedavisinde  ve korunmasında, ayrıca hasta bakımında tüm istenilen özellikleri hepsini bir arada üzerinde toplayan yeni jenerasyon bir üründür. Ayrıca üzerindeki mevcut çarşafını istediğinizi anda çıkararak yıkama yapabilirsiniz. Çarşafı özel bir kumaştan üretildiği için temizliği ve yerleştirilmesi son derece kolaydır. Yatak üzerinde hastanızın sırtının kuru kalması için altı adet havalandırma noktası bulunur ve böylece bası yarasının önlenmesindeki en önemli faktörlerden birisi olan nem ortadan kaldırılmış olur. Motor bölümü üzerindeki tuş sayesinde hastanıza hem pozisyon verdirebilir, isterseniz de aynı zamanda yatağa temas noktalarındaki basınç sistemini değiştirerek ideal koruma ve açılmış yatak yaralarının tedavisinde ve önlenmesinde kullanabilirsiniz. Dünyadaki tüm rakiplerine oranla oldukça ekonomik olan bir ürünümüzdür. 230 kg ağırlığa kadar olan hastalarımız rahatlıkla kullanabilir.
Teknik Özellikler

 • A girişi ve B girişi ( Kan Dolaşımı Rahatlatma, Hava teması sağlama), D girişi (sağa 10-20-30 derece pozisyon aldırma), E girişi (Sağa 10-20-30) derece pozisyon aldırma. Pozisyon aldırma sayesinde akciğer sekrasyonu attırma özelliği.
 • Havalı Yatak A+B sistemde çalışma, hava verme ve pozisyon verme özellikleri aynı anda çalışma özelliğine sahiptir. 1 + 1 sayesinde yatak basıncının düşmesi engellenmiştir. Ağırlık merkezlerinin temas ettiği 6 hücre hava verme özelliğine sahiptir.
 • İstenildiğine Panel üzerinden Basınç min. ve max ayarı yapılabilir. İstenildiğinde Pozisyon verme özelliği Açılıp Kapatılabilir. İstenildiğinde alt ve static ayarlamaları yapılabilir. Elektrik kesintilerinde alarm sistemi mevcuttur.
 • Havalı yatak birbirinden bağımsız 20 + 6 hücreden oluşmaktadır. 20 Hücre A+B yeteneğine sahiptir. 20 hücre içinde 6 hücre hava verme yeteneğine sahiptir. Paralel uzun 6 hücre pozisyon aldırma yeteneğine sahiptir. 2 yüksek hücre pozisyon, 4 küçük hücre denge hücreleridir.
 • Havalı yatağın ölçüleri 90*190 standart hasta karyolası ebatlarındadır. Yükseklik 12+7=19 cm'dir. 230 kg ağırlığa kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. 24 saat pozisyon verme özelliği havalı yatağın en büyük özelliğidir. 
 • Havalı yatağın motorları sessiz çalışmaktadır. Sertlik ve basınç ayarları panel üzerinde mevcuttur. 
 • Havalı yatak koruyucu fermuarlı poliüretan sıvı geçirmeyen havayı geçirebilen özelliktedir. Silinebilme özelliğine sahiptir. 90 derecede yıkanabilir. 
 • Fabrikasyon hatalarına karşı iki yıl garantilidir. 
 • Acil durum Kapama düğmesi mevcuttur.
 • Bakteri filtresi mevcuttur.
 • Havalı yatağımızın en büyük özelliği pozisyon verebilme yeteneğine sahip olmasıdır.
 • İstenildiği takdirde pozisyon kapatılıp sistem kapatılıp sabit havalı yatak haline getirilebilmesidir.
 • İstenildiğinde pozisyon verme özelliği açılıp kapanabilir.
 • Acil durum kapama düğmesi mevcuttur.
 • Acil durum sigortaları mevcuttur. Yangın, yüksek voltaj, aşırı su teması vs. gibi durumlarda otomatik sigorta attırma.
 • Bakteri filtresi mevcuttur.

Yorumlar - Yorum Yaz