Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu Hasta Yatağının Özellikleri

Motorlu hasta yatağı, motor sistemi ile çalışan, hastanın yaşam kalitesini yükselten, aynı zamanda bakan kişinin de gereksiz yere yorulmasını önleyen sağlıklı ve kullanışlı bir modeldir. Özel bir motor sistemi bulunmaktadır. Full abs malzeme ile tasarlanan bu model, elektrik motoru ile çalışmaktadır. Elektrik kesintilerinde devreye giren, 9 volt gücünde yedek bir pil sistemi bulunmaktadır. Bu model, yerden yüksekliği 40 cm, boyu 1.90 cm ve eni ise 90 cm olarak tasarlanmıştır. İdeal ölçülerde, geniş boy ve kilo aralıklarında, her yaştan bayan ve erkek hastalar için uygundur.

Motorlu Hasta Yatağı Motorlu hasta yatağı, kumanda ile kolayca hareket ettirilebilir. Hem hastanın kendisi, hem de bakan kişi bu işlemi yapabilir. Yatar durumdan, yemek yenebilecek ya da oturulabilecek şekilde kaldırılması, birçok açıda sabitlenmesi mümkündür. Bu sayede, hastalar kolayca çeşitli pozisyonlarda günlerini geçirebilirler.

Bir hastanın tedavisi için çok çeşit aparatları olabilir. Bunların başında serumlar gelmektedir. Motorlu hasta yatağı modelinin dört bir yanında serumların takılabilmesi için özel askılar bulunmaktadır. Yatağın etrafında bulunan korkuluklar amortisörlü olup, abs malzemeden tasarlanmıştır. Bu kısımlar kolayca indirilip kaldırılabilir. Hastayı koruyan çok önemli bariyerlerdir. Anti bakteriyel olarak üretilmişlerdir ve mikrop üretimi mümkün değildir. Yatağın geneli de kolay temizlenen anti bakteriyel malzemeden imal edilmiştir. Hem baş, hem de ayak kısımları kaldırılıp indirilebilir. Tekerlekli olup hareket ettirilebilir, tekerlekleri kilitlenerek sabitlenebilir.

Hasta Yataklarının Avantajları

Hasta yatakları özel tasarım ürünlerdir. Öncelikle, mikrop bulaşması mümkün olmayan özel malzemelerle üretildiklerinden steril bir ortam sağlarlar. Hastanın rahat etmesi için özel dizayn edilmiştir. Yatalak hastaların vücudunu hareket ettirmeleri için ayar sistemleri bulunmaktadır. Bunlar yatağın sırt ve ayak kısımlarının hareket etmesini sağlar. Korkulukları ile düşmeye mani olur ve rahat yapıları hastaların zorlanmasını, ağrı çekmesini önler.


Yorumlar - Yorum Yaz