Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu Hasta Yatağının Özellikleri

Motorlu hasta yatağı, motor sistemi ile çalışan, hastanın yaşam kalitesini yükselten, aynı zamanda bakan kişinin de gereksiz yere yorulmasını önleyen sağlıklı ve kullanışlı bir modeldir. Özel bir motor sistemi bulunmaktadır. Full abs malzeme ile tasarlanan bu model, elektrik motoru ile çalışmaktadır. Elektrik kesintilerinde devreye giren, 9 volt gücünde yedek bir pil sistemi bulunmaktadır. Bu model, yerden yüksekliği 40 cm, boyu 1.90 cm ve eni ise 90 cm olarak tasarlanmıştır. İdeal ölçülerde, geniş boy ve kilo aralıklarında, her yaştan bayan ve erkek hastalar için uygundur.

Motorlu Hasta Yatağı Motorlu hasta yatağı, kumanda ile kolayca hareket ettirilebilir. Hem hastanın kendisi, hem de bakan kişi bu işlemi yapabilir. Yatar durumdan, yemek yenebilecek ya da oturulabilecek şekilde kaldırılması, birçok açıda sabitlenmesi mümkündür. Bu sayede, hastalar kolayca çeşitli pozisyonlarda günlerini geçirebilirler.

Bir hastanın tedavisi için çok çeşit aparatları olabilir. Bunların başında serumlar gelmektedir. Motorlu hasta yatağı modelinin dört bir yanında serumların takılabilmesi için özel askılar bulunmaktadır. Yatağın etrafında bulunan korkuluklar amortisörlü olup, abs malzemeden tasarlanmıştır. Bu kısımlar kolayca indirilip kaldırılabilir. Hastayı koruyan çok önemli bariyerlerdir. Anti bakteriyel olarak üretilmişlerdir ve mikrop üretimi mümkün değildir. Yatağın geneli de kolay temizlenen anti bakteriyel malzemeden imal edilmiştir. Hem baş, hem de ayak kısımları kaldırılıp indirilebilir. Tekerlekli olup hareket ettirilebilir, tekerlekleri kilitlenerek sabitlenebilir.

Hasta Yataklarının Avantajları

Hasta yatakları özel tasarım ürünlerdir. Öncelikle, mikrop bulaşması mümkün olmayan özel malzemelerle üretildiklerinden steril bir ortam sağlarlar. Hastanın rahat etmesi için özel dizayn edilmiştir. Yatalak hastaların vücudunu hareket ettirmeleri için ayar sistemleri bulunmaktadır. Bunlar yatağın sırt ve ayak kısımlarının hareket etmesini sağlar. Korkulukları ile düşmeye mani olur ve rahat yapıları hastaların zorlanmasını, ağrı çekmesini önler.


Yorumlar - Yorum Yaz