Emek Sağlık Hasta Yatakları
İletişim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları

Çok uzun süreden beridir sektörde faaliyet gösteren ve yapmış olduğu araştırmalar ile ürünlerini sürekli olarak geliştiren Emek Sağlık, ihtiyaca göre birçok farklı seçeneği ile birlikte satışa sunulmaktadır. Evde bakılan hastalar için hem hastanın hem de ona bakanın rahatı için çok önemli bir yere sahip olan hasta yatakları, hastane kullanımı için de uygun özelliklerde üretilmektedir.

Hasta yatağı kiralama hizmetlerinde sektörde kendine ayrıcalıklı bir yer edinen Emek Sağlık'ın ürünlerinin tümü gerekli kalite standartlarına uygun özelliklerde tasarlanmıştır. Yatalak olan hastalar için en zor durumlardan biri alt değiştirilmesi sorunudur. Bu durum hastanın psikolojisi için de büyük bir sıkıntı yaratmaktadır. Bunun için özel olarak tasarlanan lazımlıklı hasta yatakları, hastalara çok önemli kolaylık sağlarken psikolojilerinin de daha iyi olmasını sağlamaktadır.

Hasta Yatakları Satış ve Kiralama Hizmetleri

Yatalak olan ya da hareket etmekte zorlanan hastalar için hayatı kolaylaştırmak ve onları rahat ettirmek için bir gereklilik olan hasta yatakları, onlara bakanlara da avantaj sağlamaktadır. Kumanda ya da daha başka kontrol cihazı ile çok rahat bir şekilde hareket ettirilebilen hasta yatakları, modern tasarımı ile birlikte hasta bakımını önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Bütçenizi aşmayacak seviyede olan hasta yatağı fiyatları ile siz de hem hastanın rahat etmesini hem de kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Türkiye'deki farklı illerden hasta yatakları kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

En uygun hasta yatağı fiyatları ile aylık kira sözleşmesi yaparak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ücret ödemesinden sonra hasta karyolası ücretsiz olarak kurulur ve tarafınıza teslim edilir. İlerleyen aylarda kiralama işleminden vazgeçtiğiniz takdirde karyola yine demontaj edilerek sizden geri teslim alınmaktadır. Kiralamanın yanı sıra satın alma işlerinde de firma tarafından önemli kolaylıklar sağlanmaktadır.

Hasta Yatağı Fiyatları


Yorumlar - Yorum Yaz