Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları

Çok uzun süreden beridir sektörde faaliyet gösteren ve yapmış olduğu araştırmalar ile ürünlerini sürekli olarak geliştiren Emek Sağlık, ihtiyaca göre birçok farklı seçeneği ile birlikte satışa sunulmaktadır. Evde bakılan hastalar için hem hastanın hem de ona bakanın rahatı için çok önemli bir yere sahip olan hasta yatakları, hastane kullanımı için de uygun özelliklerde üretilmektedir.

Hasta yatağı kiralama hizmetlerinde sektörde kendine ayrıcalıklı bir yer edinen Emek Sağlık'ın ürünlerinin tümü gerekli kalite standartlarına uygun özelliklerde tasarlanmıştır. Yatalak olan hastalar için en zor durumlardan biri alt değiştirilmesi sorunudur. Bu durum hastanın psikolojisi için de büyük bir sıkıntı yaratmaktadır. Bunun için özel olarak tasarlanan lazımlıklı hasta yatakları, hastalara çok önemli kolaylık sağlarken psikolojilerinin de daha iyi olmasını sağlamaktadır.

Hasta Yatakları Satış ve Kiralama Hizmetleri

Yatalak olan ya da hareket etmekte zorlanan hastalar için hayatı kolaylaştırmak ve onları rahat ettirmek için bir gereklilik olan hasta yatakları, onlara bakanlara da avantaj sağlamaktadır. Kumanda ya da daha başka kontrol cihazı ile çok rahat bir şekilde hareket ettirilebilen hasta yatakları, modern tasarımı ile birlikte hasta bakımını önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Bütçenizi aşmayacak seviyede olan hasta yatağı fiyatları ile siz de hem hastanın rahat etmesini hem de kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Türkiye'deki farklı illerden hasta yatakları kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

En uygun hasta yatağı fiyatları ile aylık kira sözleşmesi yaparak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ücret ödemesinden sonra hasta karyolası ücretsiz olarak kurulur ve tarafınıza teslim edilir. İlerleyen aylarda kiralama işleminden vazgeçtiğiniz takdirde karyola yine demontaj edilerek sizden geri teslim alınmaktadır. Kiralamanın yanı sıra satın alma işlerinde de firma tarafından önemli kolaylıklar sağlanmaktadır.

Hasta Yatağı Fiyatları


Yorumlar - Yorum Yaz