Lazımlıklı Hasta Yatakları

Lazımlıklı Hasta Yatakları

Yaşlıların konforlu bir şekilde günlük ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için satılan ve aynı zamanda kiralanabilen lazımlıklı hasta yatakları, yaşam mücadelesi içindeki kişiler ve yakınları için büyük bir kolaylıktır. Ev veya hastane ortamında tedavisi devam eden kişilerin istirahatlerine devam ederken bakımlarının da özenli bir şekilde devam edebilmesi için ürettiğimiz hasta yatağı modelleri, günlük kişisel bakım ihtiyaçlarının kolay bir şekilde karşılanmasını sağlar.

Ev Ortamında Konforlu Bakım İçin Yardımcı Üniteler

Karyola modellerimizin her iki yanında yer alan metal korkuluklar her türlü güvenliğin sorun yaşanmadan sağlanması için son derece önemli bir görev üstlenir. İsteğe bağlı olarak sunduğumuz ilave donanımlar arasında; serum askısı, tutunma kolu, yemek masası ve idrar torbası askılığı yer alır. Özel olarak ürettiğimiz modellerin üzerinde bulunan lazımlık bölmesi, temizlik ihtiyaçlarının; düzgün, kolay, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde tamamlanması içindir.

Yatak üzerinde bulunan çevirme panelleri yardımıyla ayak ve sırt bölgesine özel olarak hareket imkanı tanıyan lazımlıklı hasta yatakları, 3 ayrı bölümden oluşur. Karyola bölümünde yer alan lazımlık deliği temizlenme özelliğine sahip süngerle desteklenmiştir. Tekerlekleri 360 derece dönebilen karyolalar, özellikle hasta transferi ve nakillerde kolay ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. Hastanın yanı sıra hasta bakımını yapan kişiler için de kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerimiz, tedavinin ev ortamında sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için hayat kurtarıcı öneme sahiptir.

Hasta İhtiyaçlarına Göre Yenilenen ve Gelişen Yatak Modelleri

Ayak ve başucu hareketleri manuel olarak kontrol edilen modellere ek olarak kumanda ile kullanılan elektrikli modellerin de bulunduğu geniş seçenekleri müşteri tercihlerine sunan firmamız, lazımlıklı modelleri hasta yatağıyla uyumlu bir şekilde dizayn eder. Hayatının kalan kısmını veya belli bir dönemi yatarak geçirmek zorunda kalan kişiler için tuvalet ihtiyacının sorun olmadan karşılanmasını sağlayan lazımlıklı hasta yatakları, en çok tercih edilen modeller arasında sayılabilir.

Lazımlıklı Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz