Emek Sağlık Hasta Yatakları
Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Emek Sağlık tarafından geliştirilen hasta yatağı modelleri, hastaların yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlık profesyonellerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklar, konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamayı hedefler.

Yatak yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarla etkili iletişim kurmalarını ve hastaların kolayca yataktan kalkmalarını sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Elektrikli hareket kontrolü sayesinde hasta veya bakıcılar, yatak pozisyonlarını baş ve ayak kısımlarındaki açıları kişisel ihtiyaçlara uygun bir şekilde düzenleyerek kolayca ayarlayabilirler.

Yatakta güvenliği artırmak amacıyla her iki tarafta bulunan korkuluklar, hastaların düşme riskini azaltır ve aynı zamanda ek destek sağlar. Özel yatak yüzeyleri, bası yarası oluşumunu önler ve hastanın daha konforlu ve hijyenik bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Döşeme ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık personelinin de temizlik işlemlerini daha kolay yapmalarına olanak tanır.

Döner ve frenli tekerlekler, yatağın kolayca hareket ettirilmesini sağlarken güvenli bir sabitleme sağlar. Acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi gibi durumlarda hızlı bir şekilde yatak pozisyonunu düzeltmeye yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak
Evde Kullanılan Hasta Yataklarının Faydaları

Ayarlanabilir evde kullanılan hasta yatakları, ayarlanabilir destek için yatağın altına oturan çok menteşeli bir tabandır. Ayarlanabilir bir yatak aynı zamanda ayarlanabilir bir platform, ayarlanabilir bir beşik veya bir güç tabanı olarak da adlandırılabilir, ancak hepsi aynı anlama gelir: Sizin için uyumak için daha rahat bir yer.

Ayarlanabilir yataklar genellikle motorludur ve yatağın başını, ayağını veya diğer kısımlarını daha yüksek bir konuma ayarlamanıza olanak tanıyan kablolu veya kablosuz bir uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Bazı ayarlanabilir yataklar akıllı cihaz desteğine sahiptir ve telefonunuza veya tabletinize uygun aplikasyonu indirerek kontrol edilebilir.

Hasta Yatağı Karyolası Nasıldır?

Ev Seyyar Yatakları (hastalar için) konusunda yeniyseniz, neden birinin böyle bir ürünü satın aldığını merak ediyor olabilirsiniz. Geleneksel yataklardan farklı olarak baş ve ayak ucu yükseltilip alçaltılabilir. Kullanıcıların üst gövdelerini veya bacaklarını kaldırmalarına veya indirmelerine izin vererek sırt üzerindeki baskıyı hafifletir ve ağrıyı hafifletir. Esnekliğin ayrıca aşağıdaki gibi durumlarla ilişkili semptomları hafiflettiği bilinmektedir:

Kısacası ayarlanabilir yataklar, insanların daha rahat uyumasına yardımcı olabilir. Bu tür çerçeveler, yaşlı yetişkinlerin veya hareket sorunları olan kişilerin yataktan güvenli ve rahat bir şekilde çıkmasını da kolaylaştırabilir. Bu, kullanıcıların daha fazla bağımsızlık kazanmasına yardımcı olabilir. Hasta yatağı modelleri arasında en uygununu seçmeniz oldukça yararlı olacaktır.

Uyuyanların çoğu, ayarlanabilir yatakların ihtiyaç duyduklarını asla bilmedikleri hedeflenen desteği, ağrı kesiciyi ve kişiselleştirilmiş konforu sağladığını fark eder. Mobil yatağın kitap okumayı, TV izlemeyi ve yatakta dinlenmeyi daha konforlu hale getirdiğinden bahsetmiyorum bile. Sizin için doğru olan ayarlanabilir bir şilte ile uyku kalitenizi artırabilmeniz için bu faydaları ve daha fazlasını deneyimleyin:

  • Vücudunuzun üst kısmını yükseltmek, alerjilerin neden olduğu sinüs basıncını hafifletmeye ve daha iyi uykuyu desteklemeye yardımcı olabilir.
  • Mide ekşimesi, hazımsızlık ve reflü gibi sindirim sorunları sizi geceleri uykusuz bırakabilir; ancak eğimli bir yerde uyumak, kesintisiz uykudan kaynaklanan boğaz stresini azaltmaya yardımcı olabilir.
  • Aynı zamanda ayarlanabilir baza ile vücut şeklinize daha uygun ve basıncı azaltan ayarlanabilir bir uyku pozisyonu seçebilirsiniz. Özellikle sırt ve bel ağrısı olanlar için, uyarlanmış aktiviteler kronik ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilir.
  • Şişmeyi Önler: Atletler ve hamile kadınlar da dahil olmak üzere diyabet ve diğerleri gibi sağlık sorunları olan kişiler, şişmeyi azaltmak için uzun bir günün ardından bacaklarını ve alt vücutlarını kaldırabilirler.
  • Kolayca Nefes Alın: Uyurken vücudunuzun üst kısmını yükseltmek, akciğerlerdeki basıncı azaltarak ve havanın daha kolay akmasını sağlayarak uyku apnesi, astım ve horlama hastalarına yardımcı olabilir.
  • Daha iyi kan dolaşımı için: Kollarınızda veya bacaklarınızda uyuşma ile uyanırsanız, yüksekte uyuyarak kan dolaşımını artırmak, gece rahat bir şekilde dinlenmenize yardımcı olabilir.

Hasta Yatakları Nasıl Kullanılır?

Dünya Sağlık Örgütü'nün açıkladığı standartlara göre yapılmış bir hasta yatağı hasta bakım sürecini kolaylaştırır; sevdiklerinizin bakımını kolaylaştırır. Yenilikçi tasarımı sayesinde bu ürünün yönetimi de kolaydır. Elektrikli kumanda sayesinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Uzaktan kumandadaki resimlerin anlamlarını bilmelisiniz. Kullanım kılavuzunu okuyarak yanlış hareketin önüne geçebilirsiniz.

Santimetre cinsinden ifade edilen gösterge, yatağın yüksekliğini ifade eder. Yan korkulukları ayarlamak için basit bir korkuluk işareti vardır. Bu jeton ile çitleri açıp kapatabilirsiniz. Ürün veya denetleyicisindeki kilit simgesi, yanlışlıkla kurcalamayı önlemek için kullanılır. Böylece yanlışlıkla hareket etmekten kaçınmak için önlem alabilirsiniz. En ucuz hasta yatağı modellerini görebilir, özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Böylece bütçenize uygun çözümler bulabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kullanmanın Avantajları

Hemşirelik süreçleri aile üyeleri için zor bir dönemdir. Hastayı sağlıklı ve rahat tutmak ana hedeflerden biridir. Uzun uyuyanların takıldığı alanlara dikkat edilmelidir. Uyuma pozisyonunun güvenliği kullanıcılar için rahatlatıcıdır. Havalı yataklar, iyileşme sürecindeki insanları tedavi etmek için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bu ürün hastanın istenilen pozisyonda olmasına yardımcı olur ve düşme ya da çarpma riskini ortadan kaldırır. Hastanelerde veya evlerde kullanımına göre farklı modellerde satılmaktadır.

Havalı hasta yatağı kullanım kolaylığının yanı sıra yenilikçi yapısı ile de dikkat çeken bir üründür. Ürün, yatalak olan veya uzun süre yatakta kalması gereken kişiler için tasarlanmıştır; Yara oluşumunu engeller, ağrılara karşı iyidir. Aynı zamanda bir kişinin özgürce hareket etmesini sağlar. Bu ürünü seçerek kullanışlı bir çözüme de kavuşmuş olursunuz.

Hasta Yatağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanıcılar, hasta bakım sürecini ilerleten bir ürün satın alırken bazı detaylara dikkat etmelidir. Bu verilerden ilki hastanın sağlığıdır. Her gün ne kadar yatakta kalması gerektiğine bağlı olarak farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yatalak hasta ise hasta yatağı tercih edilmelidir. Elektrikli model satın almak bakım sürecinde önemli bir kolaylıktır. Gündüz hareket ediyorsanız, yatağın çok yüksek olmamasına dikkat etmelisiniz. Havalı yatağın yüksekliği, kaldırma sistemi olarak işaretlenmiş bir ürün seçilerek hızlı bir şekilde değiştirilebilir.

Boy, bacak ve baş pozisyonu hastanın tercihlerine ve tedavi sürecinde tanımlanan koşullara göre ayarlanmalıdır. Bu ürün belirli standartlara göre üretilmiştir. Ancak kişinin boy ve kilosuna göre alternatif modeller de bulunmaktadır. Evlerde kullanılan şişme yatakların ölçüleri de farklı bir detaydır. Hasta yatağının büyüklüğüne göre uygun bir alan ayarlamanız gerekir. Evinizin ve odanızın genişliğine dikkat ederek seçim yaparak alan konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlamış olursunuz. En uygun hasta yatağı fiyatları için firmamızdan destek alabilirsiniz.

  
443 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın