Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Büyükçekmece Hasta Yatağı

Büyükçekmece hasta yatağı nedir diye oldukça fazla sorular gelmektedir. Hasta yatağı dendiği zaman hasta yatağı hastaların sağlık durumlarına göre belirlenen özel tasarımlar ile üretilen, konforlu ve ergonomik bir yataklar olmaktadır. Hasta yataklarının en önemli amacı ve hizmeti hastanede kalan hastalara rahat ve güvenli bir ortam sağlamaktır. Aynı zamanda hastanede kalamayan evde tedavi gören insanlar için de oldukça gerekli ürünlerdir. Son zamanlarda, hasta yatağı modelleri için farklı modeller ve seçenekler geliştirilmiştir. Bu modeller arasında hareketli yataklar, tekerlekli yataklar, uzun süreli bakim için uygun olan otomatik hareketli yataklar öne çıkmaktadır. 

Büyükçekmece Hasta Yatağı  Modelleri Nelerdir?

Büyükçekmece hasta yatağı soran insanlar bu yatakların modellerini de aynı zamanda oldukça merak etmişlerdir. Hasta yatağı modelleri, hastaların uyuması veya tedavi görmesi için tasarlanmış özel yataklar olarak tanımlanabilir. Hasta yatağı modelleri, hastaların konforu ve güvenliğini sağlamak için çeşitli özellikler sunmaktadır. Bu modeller arasında ayrılabilen hareketli ve sabit modeller vardır. Hareketli modellere dokunmatik ekranlar, kolay erişilebilirlik ve kolay hareket etme özellikleri de dahildir. Sabit modeller ise basit bir tasarıma sahiptir ve insan sağlığına uygun bir biçimde hazırlanmış yataklardır. Bu hasta yataklarını aşağıdaki örnekler ile tanımlayabilmek mümkündür.

Büyükçekmece hasta yatağı

Çift Taraflı Elektrikli Hasta Karyolası Modeli

Elektrik motor ile baş ve ayak bölümü hareketi olan bu hasta yatağı aynı zamanda, antibakteriyel elektrostatik toz boya içeriğine sahip olması ile öne çıkan modeller arasındadır.  Dört tane tekeri bulunan ve dört parça korkuluğu bulunan ve  ABS başlıklarla sahip olan bu model. El kumandası ile de rahat kullanım sağlar. Bu hasta yatağı modelleri bakımından muhtaç veya rahatsız olan insanlara oldukça verimli yataklardandır.

Üç Motorlu Elektrikli Hasta Karyolası Modeli

 Büyük konfora sahip olan yataklardan bir diğeri ise üç motorlu elektrikli hasta yatağı modelidir. Elektrik motorlar ile baş,ayak ve yükseklik hareketi olan bu hasta yatağı  aynı zamanda  antibakteriyel elektrostatik toz boya içerir. Bu yatak aynı zamanda serum askılığı, el kumandası ile kolay bir kullanıma sahiptir.

Dört Motorlu Elektrikli Hasta yatağı Modeli

Antibakteriyel elektrostatik toz boya içeren bu modelin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise Elektrik motorlu baş,ayak ve yükseklik hareketlerine sahip olmasıdır. Aynı zamanda Ters ve düz trendelenburg hareket yapısına sahip olan bu yatak ABS antet ve korkuluklar, ABS antistatik ikisi frenli dört tane tekere sahiptir.  Serum askısı, el kumandası bulunan bu model hastalar için uygun modeller arasında yerini almıştır. 

Çocuklar İçin Düzenlenmiş Hasta Yatağı Modeli

Çocukların hastalığı aileleri yüksek ölçüde kötü etkilemiştir. Değerli çocuklarımıza göre hazırlanan bu model çocuklarımızın konforu ve sağlığı için oldukça iyi modeller arasındadır. Özellik olarak antibakteriyel elektrostatik toz boya, içeren bu model ABS antistatik ikisi frenli dört adet tekere sahip ve  ABS korkuluk ve başlıklar ile oldukça rahattır. Elektrik ile baş hareketi özelliği olan bir yataktır. Bu özellikleri ile çocuklarımız için oldukça korumalı yatak modelleri arasındadır.

Büyükçekmece Hasta Yatağı Modelleri Güvenilir midir? Fiyatları Nasıldır?

Yaşantımızda sağlığımız oldukça önemli konulardan biridir. Hayat kalitemizin günlük yaşantımızda en önemli yeri olan sağlığımız bazı zamanlar çeşitli hastalıklar ile etkilenmektedir. Bazı insanlarımız çeşitli hastalıklar sonucu evden çıkamayacak şekilde etkilenirler. Bu hastalarımız için hasta yatakları gerekmektedir. Evde tedavi gören hastalarımız için oldukça güvenilir yataklar hazırlayan firmamız onların sağlığına kavuşma yolunda büyük destek vermektedir.

Aynı zamanda hijyenik ortam ve koşullarda üretilen bu yataklar ekonomik olarak da insanları etkilemeyen fiyatlandırma politikasına sahiptir. Firmamız sağlığınıza kavuşmanız hasta yatağı kiralama fiyatları için sizleri üzmeyecek fiyatlar ile yatakları sizlerin hizmetinize sunmaktayız.

Büyükçekmece Hasta Yatağı Kiralama Nedir? Nasıl Yapılır?

Hasta Yatağı Kiralama konusu nedir diye merak edilen konulardan biridir. Hasta yatakları hastalara  sağlığına kavuşması alanında destek olmak ve tedavi zamanlamalarını daha huzurlu geçirebilmeleri için tasarlanmış yatak modellerine hasta yatakları denir. Hastaların durumlarına göre hasta yatağı tarzı yapılmasında fayda vardır. Genel olarak manuel hasta yatakları günümüzde ne kadar sağlam yapılırsa yapılsın, devamlı kullanımlarda rulmanları erozyon yaptığından önerilen hasta yatakları modelleri değildir.

Genel kullanım için en oldukça tercih edilen modeller 2 (iki motorlu ) hasta yatağı modelleridir. 2 Motorlu hasta karyolası modelleri ev için müsait hasta karyolası modelleri olup hareketli hastalar için öneri ettiğimiz ürünlerdir. Ekonomik olarak bütçesi olmayan ve bu yatakları kısa süreli veya belirli bir zaman için elde etmek isteyen insanlarımıza kiralama gibi bir hizmet verilir. Hasta yatağı kiralama sistemi ile sizlerde sağlığınıza kavuşma yolunda birbirinden kaliteli ve hijyenik olarak tasarlanmış bu yataklarla buluşma şansına sahip olabilirsiniz.

Büyükçekmece Hasta Yatağına Nasıl Ulaşabilirim?

Hasta yatağı modelleri ile hastalarımıza en uygun modelli yatakları ulaştırmak için büyük bir çalışma ve emek içerisinde olan firma politikasına sahibiz. Hastaların rahat  aynı zamanda konforlu bir şekilde tedavi alabilmesi için tasarlanmış ürünlere sahip olan firmamız hasta yatağı modelleri, hastaların fiziksel ve ruhsal durumlarına göre değişen ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanan ürünleri satmak ve kiralamaktadır. Siz de sağlığınıza kavuşma yolunda hasta yatağı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

  
48 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın