Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Beyoğlu Hasta Yatağı

Beyoğlu hasta yatakları yapı ve özelliklerine göre hasta yatakları yar almaktadır. Hasta ve bakıma muhtaç kişiler ve bu hastaların bakım ihtiyaçları için özel olarak yapılmış yataklardır. Genellikle hastane ve ev kullanımı için üretilirler ancak hepsinin birkaç özelliği olması gerekir. Beyoğlu hasta yatağı olarak sunduğumuz hasta yatakları, modelleri ve ekipmanlarında tüm bu detaylar ön planda tutulmuştur. Hasta başı sorgulama ile sağladığımız tek hizmet satış değildir.

Beyoğlu ve diğer bölgelerden yatak kiralama talepleri. 7 gün 2 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bir hasta yatağının maliyetini veya bir hasta yatağı ihtiyacının belirlenememesi durumunda değerlendirin. Kiralama çok daha uygun bir çözüm olarak görülüyor. Bu ihtiyacı karşılamak için uzman bir ekip Beyoğlu bölgesinden, İstanbul'un diğer semtlerinden ve diğer illerden en hızlı şekilde hizmet verecek ve taleplere cevap verecektir. Hasta yatağı kiralama talep üzerine; ücretsiz yatak montajı ve düzenli bakımdır.

Hasta Yatağı Nedir?

Beyoğlu hasta yatağı kiralama hizmetlerimiz kapsamında 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. Yatak kiralama talepleriniz en kısa sürede işleme alınıp adresinize teslim edilecektir. Siz veya hastalarınızın özel istekleri varsa uzman ekibimiz gerekli desteği ve çözüm odaklı hizmetleri sağlayacaktır. Hasta yatağı modelleri, yatalak hastaların daha rahat ve daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olan önemli ürünlerden biridir. Hastanın rahat hareket etmesini ve rahat yatmasını kolaylaştırır.

Normal bir yataktan çok farklı olan hasta yatağının konforu diğer yataklarla kıyaslanamaz. Bu yatakların gelişen teknolojisi sayesinde, çeşitli lokasyonlarda hem hastalar hem de hasta bakıcılar için konforlu hale getiren yeni özellikler ortaya çıkıyor. İnsanların bası yaralarını tercih etmelerinin ana nedenlerinden biri, sürekli yattığınız için yatarken gelişmesidir. Bu yatak yaralarının tedavisi çok çaba gerektirir. Basınç ülserinden sonra hasta aynı yatakta aynı pozisyonda yatmaya devam ederse iyileşmeden yeni yaralar oluşabilir.

Hasta Yatağı Hangi Sağlık Sorunlarında Kullanılır?

Yatak yaraları, bir hastanın yatağının herhangi bir yerinde nadiren görülür. Bu yatak tipi hasta tarafından istenilen herhangi bir pozisyona ayarlanabilmekte, böylece hasta aynı pozisyonda uyumaktan yorulduğunda kolaylıkla başka bir pozisyona geçebilmektedir. Evde yatalak bir hastanız varsa hasta bakım merkezlerinde ve çeşitli özel hastanelerde tedavi amacıyla kullanılan bu yatakları temin etmenizde kesinlikle fayda vardır. Firmamızın hasta yatağı en çok tercih edilen yataklardan biridir. Bu tip yataklar hastanın ağırlığına göre ayarlanarak hastanın ağırlığı ne olursa olsun rahat bir şekilde yatabilmesi sağlanır.

Beyoğlu hasta yatağı

Örnek olarak bir hasta 100 kg ise 100 kg hasta için ayarlanacaktır. Hastanın ağırlığı 55-60 kg civarında ise buna göre ayarlayın. Karyola altındaki motor sayesinde birçok fonksiyon mevcuttur. Bu özellikler arasında en çok kullanılan basınçlandırma sistemidir. Yara izlerinin oluşmasındaki ana etken hastanın saatlerce aynı yönde yatmasıdır bu nedenle vücudun diğer bölgelerine herhangi bir baskı uygulanmaz. Kan akışı durduğunda yara izi olur, ağrılı hale gelir ve uzun tedaviler gerektirir. Hasta yatağı kiralama fiyatları konusunda sizlere ekonomik hizmetler sunuyoruz.

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu yatak hastanın vücudunun her yerine nüfuz ederek basıncı orantılı olarak dağıtır ve kan akışını hızlandırır. Bu nedenle yatak yarası riski ortadan kalkar. Basınç uygulamak için elektrik kullanan bu yatağın fişini asla prizden çekmeyin. Yatağın altındaki tekerlekler ile yatak her yöne döndürülebilir, bu sayede hasta her zaman aynı noktaya bakmak zorunda kalmaz ve zaman zaman değiştirebilir. Seçilen yatak tipine bağlı olarak, örnek olarak verilen sabit bir süre için ayarlanmışsa, bazı yataklar her 30 dakikada bir sola veya sağa dönecek şekilde ayarlanabilir.

Hasta Yatağı Özellikleri

Ürünlerimizde hasta masası yanlarında korkuluk bulunmaktadır. Normal bir yatakta düşme riski yüksektir. Ancak hasta yatakları ve hasta yatakları ile hasta düşme riski minimuma indirilmektedir. Hastane yatağı çeşitlilik açısından çok çeşitlidir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Borulu yataklar ve baklava tipi hasta yatakları gibi yaygın olarak tercih edilen yataklar bulunmaktadır. Her bütçeye uygun yataklar bulunmakta ve her bütçe hastalarına konfor bulabilmektedir.

Seçeceğiniz özelliklere göre fiyatlar değişmektedir. Gerekirse, hastane yatağı kiralamalarını kira gibi bir yatak için ödeme yapmak veya satın almak için kullanabilirsiniz. Hastalarınız için daha iyi yaşam koşulları istiyorsanız, onlar için yapabileceğiniz en büyük faydalardan biri hastane yatağı satın almaktır. Hastalar konforlu bir yaşam sürmekte ve tedavi sürecinde daha iyi ve daha hızlı iyileşmektedir. Kendi kendine belirli hareketleri yapar. İstediği pozisyona kolayca uyum sağlar ve bunun size yük olduğu düşüncesinden kurtulur.

BeyoğluHasta Yatağı Otomatik Çalışan Yataklarımız

Otomatik sistemle çalışır bu sayede hasta uzaktan kumanda ile istediği pozisyona yerleştirebilir. TV seyrederken, otururken veya uzanırken kendinizi daha rahat hissedeceğiniz her duruma sokabilirsiniz. Daha konforlu bir yaşam için bu yataklara sahip olabilirsiniz. Sağlıklı olmak hayata bakışınızı değiştirir. Yaşam kalitesi öncelikle ekonomik olarak ölçülse de sağlıkla karşılaştırılabilecek bir ekonomik değeri yoktur.

İnsan rahatsızlık hissetmiyorsa sağlığın kıymetini bilemez ama en ufak bir rahatsızlık onu hayatının merkezi yapar. Bu konuda yapılan tüm yatırımlar, normal şartlar altında yaşamı sürdürmek için bireysel çabaların toplamıdır. Sağlık, insanların hayatlarını verimli ve mümkün olan en yüksek kalitede yaşamalarını sağlamak için her zaman en önemli ve muhtemelen en önemli kriterdir. Firmamızdan hizmetler alabilirsiniz.
  
99 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın