Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Havalı Yatak Nasıl Alınır?

Havalı hasta yatağı modelleri, neredeyse hiç hareket kabiliyeti olmayan hastalar için uzmanlar tarafından önerilmektedir. Anatominiz düşünülerek tasarlanan bu modeller, uzun süre yatmak kan dolaşımınızı yorabileceğinden ihtiyacınız olan rahatlığı sağlar. Şişme yatağın da kendine has bir yapısı vardır ve birçok modeli bulunmaktadır. Elektrikli modelin yanı sıra 150 kg'a kadar olan hastaların rahatlıkla yattığı model için tüplü havalı yatak modelleri de bulunmaktadır. Vücut ile temas noktalarını sıkıştırarak yatak yaralarını önler. Başkalarına bağımlılığı en aza indiren elektrikli hastane yatağıdır.

Motorlu Hasta Yatağı

2 motor ve 3 motor seçenekleri dikkat çekiyor. İki adet motorlu hasta yatağı hasta bacak ve baş hareketleri için gerekli imkanları sağlamaktadır. Üç motorlu olanlar ise vücuttan hareketi sağlayarak sırt ve bacak ağrılarını önler. Hastanın istenilen yükseklikte rahat yatabilmesini kolaylaştırır. Hasta yatağı firmalarının sunduğu diğer seçeneklerden biri de baklava tipi hasta karyolasıdır. Baklava tipi yataklar adını, masaj etkisi yaratan baloncukların baklava şeklindeki tasarımından alıyor.

Emek Sağlık hasta yatakları

Sağlanan masaj etkisi ile hastanın vücut ısısı gün boyunca ideal sıcaklıkta tutularak terleme sorunu ortadan kalkar. Günün büyük bir kısmını yatakta geçirenler için ideal olan bu havalı yatak, iyileşme sürecini hızlandırır ve hasta rahatsızlığını en aza indirir. Hastalığın derecesine ve bütçeye göre çok fazla hasta yatağı modeli bulunmaktadır. Hasta yakınlarının beklentilerine bağlı olarak değişen pozisyon ve şekil, yatak güvenliği, cilt sağlığı gibi birçok özellik farklı hasta yatağı kiralama fiyatları sağlamaktadır. Firmalar acil ihtiyaç durumunda hasta yatağı kiralama imkanı da sunmaktadır.

Hasta Yatağı Fiyatları Ne Kadar?

Doktor tarafından reçete edilen tedaviler için hizmet kiralamak, hasta yatağı satın almaktan daha ucuzdur. Tedavi uzun süreli ise, hastanın sağlığına en uygun olanı belirlemek için detaylı bir muayene yapılmalıdır. Hasta yatağı, hastane konforuna ihtiyaç duyan hastalar için en yüksek verimi sunar. Hastalar için mümkün olan en iyi bakımı sağlarken, bakıcı konforunu destekler ve bakım sürecini her iki taraf için de kolaylaştırır. Normal yataklar sürekli kullanıma uygun olmadığı için yatak yaralarına ve hasta için ek ağrılara neden olur. Hasta yatağı fiyatları günümüzde firmalardan firmalara değişkenlik gösterir.

  
111 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın