Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Tuvaletli Hasta Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Yatakta yaşamaya devam edebilmek için hastane yatağında tuvaletli uyuması gereken hastalar için tuvalet yataktadır. Bu zorluğu en aza indirmek için hastane yatağı tasarımcıları, felçli veya engelli hastaların yaşam standardını iyileştirmek için lazımlık veya tuvalet yatakları üretti. Bu yataklar kolay temizlenebilir özelliği ile hemşirelerin çok rahat etmesini sağlamak ve hastaların bezsiz yattığı tuvalet ihtiyacını azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Tuvaletli hasta yatağı kiralamak, yatağın özelliklerine ve kalitesine bağlıdır. Günümüz durumunda en iyi örnekler hastane yatakları ve genellikle ailelerde kullanılan yataklardır.

Hasta yatakları her hastanın yaşam standardı için faydalıdır, mobil tasarımı ve tuvalet tasarımı hastalar ve hemşireler için mükemmel konfor sağlar. Bu yatağın temel özelliği hastaların bezsiz yatabilmelerine olanak sağlamasıdır.  Yatağın ortasındaki boşluk hastanın pelvisine karşılık gelir ve yatağın altındaki tuvalet sayesinde hasta pozisyonundan ayrılmadan tuvalet ihtiyacını azaltabilir. Ayrıca cihazların temizliği de oldukça kolaydır. Yatağın üstündeki boşluk açılıp kapandığından Tuvaletli hasta yatağı normal kullanıma uygundur. Hasta karyolasının anti bakteriyel yapısı sayesinde kaydırma ile temizlenmesi kolaydır ve kötü koku endişesi yaratmaz.

Neden Tuvaletli Hasta Yatağı Tercih Etmelisiniz?

Tuvaletli hasta yatağı kiralama modelleri, hasta bezi alışverişini engeller. Bu, hastaların bez olmadan rahatça yaşamlarına devam etmelerini sağlar. Hasta bezleri çok pahalı ve alerjik bir üründür. Özellikle kaliteli hasta bezi satın almak, hastane yatağı satın almaktan daha pahalı olabilir. Bu nedenle hastaların rahatlığı için lazımlıklı hasta yatağı tercih edilebilir. Tuvaletli hasta yatağı tercih etmek, ucuza hasta bezi alma fırsatı yaratır.

Hastalarının rahat bir ortamda hastalığı atlatmasına da yardımcı olur. Hastalar bebek bezinde olmayı son derece utanç verici ve fiziksel olarak rahatsız edici buluyorlar. Hasta insanlar bu gibi durumlardan kendilerini işe yaramaz, kötü hissedebilir ve utanabilirler. Ayrıca dışkı kısa sürede kolayca temizlenebilir. Bu sayede insanlar havlu gibi ürünlerden mikrop kapmaz veya alerjik reaksiyonlar yaşamazlar. Tuvaletli modelleri hasta psikolojisi açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda sağlığı da destekler.

Tuvaletli Hasta Yatakları Nasıl Kullanılabilir?

Tuvaletli hasta yatağı tamamen medikal bir üründür. Hasta yatakları tamamen hastanın özelliklerine, durumuna ve kişinin fiziksel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Tencere hasta yatakları sayesinde kişiler hastaları için en konforlu süreci yaşayabilirler. Hasta yataklarının bakım sürecinde hastalara destek olur. İyileşme sürecini destekleyen bu yataklar kendi içlerinde farklı işlevler gerçekleştirir. Bu özellikler ile hastaların tüm temel ihtiyaçları karşılanabilmektedir.

Ayrıca hasta yatakları hasta bakımını üstlenenlere büyük rahatlık sunmaktadır. Çok çeşitli çeşitleri bulunan Tuvaletli hasta yatakları oldukça uygun fiyata bulunmaktadır. Lazımlık hasta yatakları, kısıtlı hareket kabiliyetine sahip veya belirli fiziksel gereksinimleri karşılayamayan kişiler için çok önemlidir. Bu yataklar örneğin hastalıklar, ameliyatlar, kazalar ve iş felci için kullanılabilir. Bu yatak tipi çok rahat kullanılabilir.

İnsanlar alışveriş yaparken temel işlevleri öğrenebilir. Bu yataklar özellikle fiziksel hareket yapamayan kişiler için önemlidir. Bu amaçla, odak noktası insanların fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. İnsanlar bu ritimler sayesinde ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilirler. Bu yataklar ile hastalar stres ve yorgunluk yaşamadan temel ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Tuvaletli hasta yatakları tamamen anti bakteriyeldir. Böylece mikrop taşımaz.

  
50 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın