Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yatağı Ucuz Kiralama

Hasta yatakları hastaneden yeni çıkmış veya yaşlı ve engelli kişiler için oldukça önemlidir. Evde, huzurevinde veya huzurevi yapısında kolay kullanım seçeneği sunar. Hasta ihtiyaçlarını karşılamak için her şekilde mükemmel seçenekler sunan tasarımlar kiralama ve satın alma için mevcuttur.

Özellikle kaliteli malzeme konstrüksiyonu ile fabrikadan halka direk satış ve hasta yatağı kiralama hizmetleri ile desteklenen bu yatak tipi hastanın gün içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Her bütçeye uygun seçeneklerle sevdiklerinize kısa sürede yeniden yükselme şansı verebilirsiniz.

Farklı Motor Sistemleri ile Hasta Yatağı

Hasta yatağı farklı motor sistem sayılarına göre değişiklik göstermektedir. Yatağın bazı kısımlarına özel bir tasarım altında yerleştirilen bu motor sistemler, hastanın gün içerisinde sorunsuz hareket etmesini sağlar. Hasta özellikle baş ve bacakların mekanik kısımları sayesinde gün içerisinde sosyal aktivitelerini rahatlıkla gerçekleştirebilir. Uzaktan kumanda imkânı olan mobil sistemler, yatağın oturma pozisyonuna getirilmesi imkânını sunmaktadır.

TV izleyebilmeniz için; Kitap okuyabilir veya farklı aktiviteler yapabilirsiniz. Yatağın aşağı yukarı hareket etmesini sağlayan kaldırma sistemleri de vardır. Bu sistemler sayesinde hasta yere bastıktan sonra rahatlıkla ayağa kalkma imkânına sahiptir. Aynı zamanda yukarı doğru hareketi, bakıcıların eğilmeden günlük ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar.

Farklı Fonksiyonel Yapılara Sahip Hasta Yatak Çeşitleri

Hasta yatakları artık daha hızlı iyileşme için gerekli bir unsur haline geldi. Özellikle gün içerisinde hastaların tüm isteklerini yerine getiren birçok modeli bulunmaktadır. Yemek masası, dört tarafında serum askı ve alüminyum korkuluk hastalara özel fırsatlar sunuyor. Aynı zamanda 360 derece dönebilen tekerlekler, yatakların farklı odalara kolayca taşınmasını sağlar. Tüm bu seçenekleri tek çatı altında çok uygun hasta yatağı fiyatları ile almak mümkün. Kiralık yataklar sayesinde hastalar daha kısa sürede sağlığına kavuşma fırsatı bulmaktadır.

 Hastane Yatağı Kiralamak Tehlikeli Mi?

Hasta karyolasını istenilen niteliklere uygun olarak kullanmak için sertifika gerekiyorsa herhangi bir tehlike veya problem yoktur. Hasta kişiler tarafından doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Güvenilir bir firma tarafından seçilen ve doktor tarafından tavsiye edilen ürünler sorun yaratmamalıdır. Hastane yatağı fiyatı belirlenirken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar kullanılan malzemeler, diğer tıbbi malzemelerle uyumu ve fonksiyonel özellikleridir.

Hastane yatağı kiralama sözleşmesi yapılırken kiraya, nakliyeye, kuruluma ve kiraya verenin uzmanlığına dikkat edilmelidir. Konforun sağlanması ve hızlı toparlanma, konfor bölgelerinin sağlanmasına bağlıdır. İhtiyacınız olan kaliteyi belirleyip doktor kontrolünde kullanırsanız istediğiniz sonucu alabilirsiniz

 Hastane Yatağı Kiralama Fiyatları Yüksek Mi?

 Hasta yatağı kiralamak her zaman hastane yatağı satın almaktan daha ucuz olmuştur. Kullanmak istediğiniz farklı detaylara sahip istediğiniz model hasta yataklarını seçebilir ve daha ucuza kiralayabilirsiniz. Yatağın kalitesi ve pratikliği kiralamada fiyat seçeneklerinden biridir ancak yatağın kiralama süresi de önemlidir. Uzun süreli hastalar için yataklar daha ucuzdur. Bu bağlamda, hastalığın türü ve hastanın durumu da hastane yatağının kirasına yansır. Yatak kiralarken bu detayları göz önünde bulundurmak, yatak için ödeyeceğiniz fiyatı etkileyecektir.

 Hastane yatağı Kiralık yatakla ilgili sorunlarınız mı var? Hastane yatağı kiralayan hastaların merak ettiği bir soru ise yatağın kaliteli ve kullanışlı olup olmadığıdır. Kiraladığınız hastane yatağı iyi bir yatak olmalıdır. Bu konforlu hasta yatakları, kiralık ancak sürekli bakımı yapılan ve izlenen yataklardan oluşmaktadır. Kullanılan yatak hastanın iyileşmesini kolaylaştıracak tipte ve tam çalışır durumda olmalıdır. Otomatik ve fonksiyonel hasta yatakları farklı seviyelere ayarlanabilir ve hasta için daha konforlu bir ortam sağlar.

Kiralık Yatak ile Satılık Yatak Arasında Fark Var Mıdır?

Genellikle kiralık yatak ile satılık yatak arasında fark yoktur. Her yatağın farklı işlevleri vardır ve bu yataklar satılabilir veya kiralanabilir. Vereceğiniz kararların hastanızı rahatlatıp rahatlatmayacağı tamamen size kalmış. Elektrikli hastane yatakları birkaç farklı program ve seviyede çalışır. Sadece hastanın sağlığı, konforu ve rahatlığı için hastane yatağı isteyenler için iki programda bir hasta yatağı seçmek yeterlidir. Profesyonel ve güvenilir bir hastane yatağı kiralama şirketi arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Fiyat Standartlara Sahip Hastane Yatağının Fiyatı

Büyük ölçüde kullanım amacına, hastane yatağının özelliklerine ve işlevlerine ve ayrıca malzemeye bağlıdır. Hastane yataklarının fonksiyonelliği arttıkça hasta yatağı fiyatları da artmaktadır. Ancak hastanın durumuna, iyileşme süresine ve gerekli özelliklere göre hastane yatağı kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 Hastalar için en konforlu yatak ve iyileşmeyi hızlandırmak için en iyi seçimdir. Bu hem hastanın hem de hemşirenin işini kolaylaştırır ve hasta için rahat ve güvenli bir dinlenme sağlar. Hasta yatağındaki yan bariyerler sayesinde hastanın düşmesini engeller. Ayrıca hasta yataklarının tekerlekli olması hastaya oldukça fazla konfor sunmaktadır.

Hastayı koltuktan kalkmadan istenilen yere taşımak mümkündür. Hasta yatağı modelleri özelliklerine göre değişebilmektedir.

Hasta yataklarının farklı bölümlerinin hareketi sayesinde hasta rahatça oturabilir, eğilebilir, kitap okuyabilir veya rahatça yemek yiyebilir. Sadece başın değil, bacakların ve belin de istenilen şeklini alabilir. Hasta kalıcı veya uzun süreli ise hastanın durumuna göre hastanın sağlığına uygun ve doktor tarafından önerilen hastane yatağının satın alınması veya kiralanması düşünülebilir. Hasta uzun süre yatakta kaldığı için vücudunda yaralanmalar veya morluklar oluşabilir, bu nedenle hasta karyolasını kaldırırken en iyi seçim nefes alan ve anti bakteriyel bir yataktır.

  
89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın