Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Havalı Yatak Kullanımı

Her havalı hasta yatağı kendine özgü kullanım şartlarına sahiptir. Hasta ve hasta yakınları bu şartlara uygun şekilde kullanırsa tedavi süreci konforlu geçer. Firmayla iletişime geçtiğiniz zaman alanında uzman ekipler yatağın kurulumunu ve kullanım koşullarını bilgi vererek uygular. İhtiyaç duyduğunuz zaman faydalanabilmeniz için kullanım kılavuzu olduğunu bilmenizde fayda var. Özellikle kullanım kılavuzunun olması hasta ve yakını için büyük bir avantajdır. Söz konusu yatak havalı modellerdense elektrikli olması sebebiyle sadece hasta değil, hasta yakını veya bakıcı için de büyük bir kolaylık olduğu söylenebilir. Uzaktan kumandayla kontrol edilebiliyor olması bir başka avantajı olarak düşünülebilir. Temizlik konusunda endişeleriniz varsa havalı yataklar size sorun çıkarmaz.

Hasta Yatağı Kiralık

Hastalık sürecinde alanında uzman kişilerden teknik ve hizmet ihtiyacı karşılandığı zaman tedavi boyunca konforlu zamanlar geçirilebilir. İyileşmesi mümkün olan hastalıklarda hasta yatağı modelleri iyileşme sürecini hızlandırma niteliğine sahiptir. Tedavi boyunca dikkat edilmesi gereken unsurlara uyulursa hasta problem yaşamadan hastalığı atlatmış olur. Dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi tedavi boyunca hastane veya evde kullanılan hasta yataklarıdır. Kullanılan hasta yatakları, iyileşme sürecini rahatlatacak ve hızlandıracak özellik barındırır. Hastaneden çıktıktan sonra hastanın evde dinlenmesi gerekiyorsa karyola satın alma ya da kiralama hizmetlerinden yararlanılabilir. Kiralamak istendiği zaman en az bir ay yatağı kullanmanız gerekiyor. Kiraladığınız süre boyunca ücret ödersiniz.

Hasta Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

Hastanın uzun süre yatakta tedavi görmesi gerekiyorsa uygun yatak belirlendikten sonra satın alma hizmetinden yararlanması daha uygundur. Hastaların iyileşme sürecini olumlu etkileyecek kalitede ve konforda tedavi görebilmeleri çok önemlidir. Bu sebeple hasta yatağı fiyatları araştırması yapan çok sayıda hasta yakını olduğundan söz edilebilir. Araştırma yaptığınızda birbirinden farklı hasta yatağı modeli olduğunu göreceksiniz. Durum böyle olunca hastaya uygun yatak seçimi gün geçtikçe daha fazla önem taşır hâle geliyor. Hasta yataklarının özelliklerini bildiğiniz zaman seçim esnasında daha bilinçli davranabilirsiniz. Uygun yatak seçtiğiniz zaman bel ve eklem ağrılarını iyileştirici etkisini görme imkânına sahipsiniz. Motorlu yatak alırsanız acil durumlarda hastanın yardım isteyebileceği zil bulunur.

Hasta Yatağı

Motorlu hasta yatağı modellerinden en çok tercih edileni üç motorlu karyoladır. Kişi yatalaksa ve tuvalet ihtiyacını kalkarak gideremiyorsa lazımlık bulunduran hasta yatakları almanız mümkündür. Bunun yanı sıra havalı hasta yataklarından kullanan hasta sayısının gözle görülür derecede fazla olduğunu bilmelisiniz. Bu yatakların temel işlevi, hastanın vücudunda yara oluşumunu engellemektir. Herkes mutlaka bir kez de olsa hastane ortamında tedavi görmek zorunda kalmıştır. Hastanın iyileşme sürecinin hızlanması ve sağlığına kavuşması için doğru yöntemlerin izlenmesi büyük önem taşıyor. Doğru yöntemlerin yanı sıra hastanın rahatlığının ve konforunun sağlanması her açıdan büyük avantaja sahiptir. Bu sebeple hasta yatağı seçiminde konfor öncelikli olmalıdır.

Havalı hasta yatakları

Hastalar İçin Hastane Yataklarının Önemi Nedir?

Tedavi görmesi gereken hastanız için havalı ve motorlu yatak alacaksanız önemli detayları hakkında araştırma yapmanız bilinçli hareket etmenizi sağlar. Hastanelerde tedavi gören hastaların ödemesi gereken fiyatlar hem hastayı hem de yakınlarını zor duruma sokabiliyor. Hastanelerdeki tedaviye önem verilmesinin sebeplerinden birisi konforlu hasta yataklarıdır. Hastanelerdeki yatakların çok fonksiyonlu olması iyileşme sürecinin hızlanmasını sağlar. Araştırma yaptığınızda hasta yataklarının önemini daha iyi anlayacaksınız. Ameliyat geçiren hastaların operasyon sonrasında hareket etmede güçlük çekmesi konforlu hasta yataklarına duyulan ihtiyacı artırmıştır. Hastanın ameliyat öncesi ve sonrasında kolaylıkla taşınması yataklar sayesinde mümkün olabilir. İşlevselliği sayesinde bel ve boyun kısmının ayarlanabiliyor olması birçok hastalıkta işe yarar.

Havalı Hasta Yatağı

Hasta yatağı seçiminde hastanı durumunun göz önünde bulundurulması büyük önem taşıyor. Hasta karyolası gibi malzemelere medikal ürünler satan firmalardan ulaşabilirsiniz. Sektörde uzman niteliğinde bulunan firmalardan kaliteli hasta yatağı temin etmeniz mümkündür. Havalı hasta yatağı, tedavi sürecinde en çok tercih edilen ürünlerdendir. Havalı yatakların kullanımı normalde çok basittir. Fakat ilk defa hasta yatağı kullanacaksanız birtakım sorunlar yaşamanız normaldir. Böyle durumlarda ürünü aldığınız firmayla iletişime geçerek havalı yatak hakkındaki sorularınızı sıkıntı yaşamadan sorabilirsiniz. Kurulum konusunda yatağı aldığınız firma yardımcı olacaktır. Eğer yatağı kullanacağınız süre kısaysa kiralama hizmetinden yararlanarak süreci kolay atlatmanızda sakınca yoktur.

Havalı Hasta Yatağı Kimler Kullanabilir?

Havalı hasta yatağı kiralamak istediğiniz zaman aylık kullanım imkânından yararlanabiliyorsunuz. Burada önemli olan nokta hastanın durumuna uygun yatak seçimi yapmaktır. Havalı yataklar baklava tipi, boru tipi ve pozisyon ayarlayan şeklinde farklı çeşitlere ayrılır. Aslına bakılırsa yatarak tedavi görmesi gereken her hasta havalı yatakları kullanma hakkında sahiptir. Herhangi bir yaş sınırlaması olmadığı için küçüğünden büyüğüne bütün hastalar imkânlarından faydalanabiliyor. Çoğunlukla boyun, kalça ve omuz bölgelerinde ağrı hisseden hastaların daha fazla problem yaşamaması için havalı yataklar kurtarıcı niteliğindedir.

Havalı yatakların masaj özelliği de olduğu için vücuttaki çeşitli bölgelerde hissedilen ağrılara iyi gelecektir. Uzun süreli yatarak tedavi görmek zorunda olan hastalarda yara oluşmaması için havalı yatak tercih edilir.

Hasta Karyolası Kiralama

Havalı hasta karyolası sayesinde vücutta meydana gelebilecek yaralanmalar engellenir. Bunun yanı sıra önceden oluşmuş yaralar varsa hava akımı ve masaj özelliği sayesinde iyileştirme imkânı sunar. Eğer uzun süreli tedavi gerekmiyorsa yatak satın almak yerine hasta yatağı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

  
91 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın