Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Sağlık Sorunlarının Önüne Geçen Hasta Yatakları

Hastane yatakları, kullanışlı yapıları ve düzgün tasarımları ile hastalığın seyri sırasında oluşabilecek birçok sorunu ortadan kaldırmış olursunuz. Kendi kendine hareket edebilen ve bu sayede hastaların uzun süre yatakta kalmasından kaynaklanan cilt ve sağlık sorunlarının önüne geçebilen modeller, çeşitli medikal markalar tarafından özenle üretilmektedir. Her seviyeden hastaya büyük fayda sağlayan medikal yatak seçenekleri, ideal hasta yatağı fiyatları da öne çıkıyor. Yatalak hastaların bakımı için üretilen modeller öncelikle elektrikle çalışır ve çeşitli hareketler yapılırken ek sağlık sorunları yaşama riskini ortadan kaldırır.

Felçli hastalar için en popüler yatak modelleri arasında pnömatik hasta yatağı seçimi ön plandadır. Modeller, iç hava akımları sayesinde hastanın vücudunu düzenli olarak hareket ettirerek kan dolaşımının iyi durumda kalmasına yardımcı olur. Bu ürünler aynı zamanda hastanın yatakta yuvarlanmasını sağlayarak bası yarası olarak bilinen cilt problemlerinin oluşmasını engelleyerek hasta konforunu arttırır. Elektronik hastane yatağı seçenekleri düşük güç tüketimi nedeniyle ekonomiktir ve 24 saat prize takılı olarak kullanılabilir. Şişirilebilir hastane yatağı modeli, çeşitli sağlık durumları nedeniyle geçici veya kalıcı hareketsizlik ihtiyacı olan hastalar için özel olarak tasarlanmıştır. Hasta yatak pedi, son derece rahat, yumuşak ve hastanın vücudunun şeklini takip eden hava dolu bir iç yüzeye sahiptir.

Hasta yatağı modelleri

Bu hususlar göz önünde bulundurularak hasta için son derece konforlu olan yatak seçenekleri, hastanın hastanede kaldığı süre boyunca rahatsız ve huzursuz hissetmesini engeller. Şişme yatak modelleri ihtiyacı olan kullanıcılar için üretilebilmektedir. Lazımlıklı hasta yatağı seçimi hastanın yataktan kalkıp banyoya gitme ihtiyacını ortadan kaldırarak tedavi sürecinin daha sorunsuz geçmesini sağlar.

Motorlu Yatak ile Rahatlayın

Motorlu otomatik hasta yatağı seçeneği hem geçici hem de kalıcı sağlık durumları için kullanılabilen ürünlerden biridir. 2 motorlu yatak modeli, hastanın başını ve ayağını otomatik olarak istenilen seviyeye ayarlamanıza olanak sağlar. 3 motorlu hasta yatağı seçeneği de orta bölümden hareket edebilir ve hastanın yüksekliğini istediğiniz açıya ayarlamanıza olanak tanır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra 4 motorlu hasta karyolası modelleri, yükseklik ayarı ve hasta konforunu ön planda tutmaktadır. Evde en kullanışlı hasta yatağı seçenekleri arasında yer alan motorlu modeller, dokunmatik panel üzerinden hastanın kendisi tarafından da kontrol edilebilmektedir.

Hasta Yataklarıyla İlgili Bilmeniz Gereken Ayrıntılar

Sipariş vermeden önce hastanın yatak ölçüsünü sorgulamalı ve ihtiyaçlarınıza uygunluğunu kontrol etmelisiniz. Hasta yatakları için özel olarak tasarlanmış modelleri satın alarak hastanızın konforunu artırabilirsiniz. İçi hava dolu olan yatak seçeneklerini tercih ederek hastanın beline ve omurgasına masaj etkisi yaratabilirsiniz. Açılır kapanır hasta yatağı modellerini tercih ederek taşıma işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hastayı daha rahat yatırabilmek için tekerlekli sandalye veya yürüteç modellerini kullanabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama fiyatları; işlevine, malzeme kalitesine ve ürünün markasına göre değişiklik gösterebilir.

Elektrikle çalışan hasta yataklarını darbelerden ve sıvı maruziyetinden koruyarak uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Şişme yatak alacaksanız kendi pompası olan hasta yatağı modelleri tercih ederek kısa sürede şişirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Özel tasarım hasta yatağı kullanarak hastane yatağınızı son derece hijyenik hale getirebilirsiniz. Bu şeklindeki şişme yatak modellerini normal yataklarda kullanabilir ve bu sayede yerden tasarruf edebilirsiniz.

  
43 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın