Emek Sağlık Hasta Yatakları
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yatağı Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hasta yatağı satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Bir kişinin fiziksel durumu, bir yatağın belirlenmesinde önemli faktörlerden biri olduğu kadar kişinin yaşadığı rahatsızlık da önemlidir. Bir hastane yatağının dayanıklılığı uzun süreli kullanım için son derece önemlidir. Hastaların yatak üzerinde birbirinden bağımsız olarak çeşitli hareketleri yapabilmeleri hastanede yatan hastalar için de rahatlık sağlamaktadır.

Bu süreçte hastanın yemek yeme, okuma ve diğer aktivitelerini kimseye güvenmeden devam ettirebilmesi seçilen yatağın özellikleri ile yakından ilişkilidir. Hastanın yattığı yatağa kontrol sistemi kurulması yatan hastalara özgürlük ve rahatlık sağlayacaktır. Hava neminden etkilenmeyen paslanmaz çelik rulmanların tercih edilmesi, dayanıklılık ve sağlık açısından son derece önemlidir.

Hasta Yatağı Kiralama İşlemleri

Hasta yatağı kiralama hizmetlerine son günlerde yoğun düzeyde ilgi gösteriliyor. Havalı yatağın SGK ödemesi başarıyla tamamlanarak hem hasta hem de hasta yakınları önemli masraflardan muaf tutulmuştur. Bildiğiniz gibi bu yatak çeşitleri özel olarak tasarlanmış ürünler olduğundan ve sayıları oldukça fazla olduğundan hastaların bireysel olarak bu sayılara ulaşması zordur.

SGK ödemesi tamamlanmış olup, hastaneden aldığınız raporu il SGK'ya iletirseniz işleme başlamış olursunuz. Rapor onaylandıktan sonra yatağınız çok hızlı bir şekilde ilgili adrese teslim edilir. Kendiniz yatak alıp ödeme istemek diye bir şey yok ve bu hatayı yaparsanız maalesef SGK yardımcı olamayacaktır. Süreci doğru bir şekilde takip etmeniz ve adımları doğru bir şekilde atmanız gerekmektedir.

Kiralık hastane yatakları

Hasta Yatağı Garanti Süreci

Marka ve modele göre değişen bu detay hakkında daha net ve sağlıklı bilgi almak istiyorsanız firma ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Garantili ürünler olup, garanti süresi içerisinde üründe herhangi bir sorun olması durumunda ücretsiz olarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Tabii bu da firma ile müşterileri arasındaki güveni güçlendiren önemli bir detay. Garanti süresi dolarsa, özel bir servis aracılığıyla hizmet alabilirsiniz, ancak bunun için bir ücret ödemeniz gerekir. Herhangi bir sürpriz yaşamamanız için servis talebi oluşturmadan önce numara hakkında bilgi almanızı öneririz. Profesyonel bir ekip seçerek yatağınıza güvenle güvenebilirsiniz.

Her üründe olduğu gibi şişme yataklarda da sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve bu ürünlerde de onarım işlemi bir süre sonra yıpranır ve profesyonel bir ekip tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Havalı yatak tamiri için arama yaparsanız, size yardımcı olabilecek birçok şirket olduğunu göreceksiniz. Burada en önemli detay doğru firmayı bulmak ve gerçek hizmet verecek ekiple iletişime geçmektir. Yatak tamiri ile hastane yatağınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilecek ve faydalanabileceksiniz. Hasta yatağı fiyatları son günlerde SGK tarafından daha yüksek düzeyde karşılanacağı duyuruldu.

  
256 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın