Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yataklarında Son Teknolojik Özellikler Nelerdir?

Hasta yatağı ihtiyaç duyulmasının birçok nedeni vardır. Ancak hastanın ihtiyacına göre farklı yatak tipleri mevcuttur.Hastane yatağı nedir? Hasta bir kişinin bakımı için gerekli olabilecek özel bir yataktır. Evde kullanım için bir tıbbi malzeme mağazasından satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

Çoğu, ağır metal parçalara sahip ikiz yatak görünümündedir. Hasta yatağı kiralama yapılacak yerler vardır. Yatak hareketli raylara sahiptir ve manuel veya elektrikli olabilir. Elektrik, konumları ayarlamak için elektrikle çalışır. Hangi sınıfın sizin için en iyi olduğunu öğrenmek için doktorunuzla konuşabilirsiniz.

Siz veya bir aile üyesi hasta olduğu veya bir hastalıktan kurtulduğu için evde bir hastane yatağına ihtiyaç duyulabilir. Bu, pozisyonu değiştirmenize, başınızı nasıl kaldıracağınıza izin verir. Bu daha iyi nefes almanıza yardımcı olur. Elektrikli bir yatakta, bir düğmeye basarak ve yardım istemeden yatağın konumunu değiştirebilirsiniz. Elektrikli veya manuel hastane yatağı, evde size yardımcı olan kişinin işini kolaylaştırır.

Hasta Yataklarında Seçim Yapmak

Seçim yaparken kullanıcının ihtiyaçlarını ve bakıcının rahatını göz önünde bulundurun. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok hastane yatağı var. Doktorlar sizin için doğru olanı seçmenize yardımcı olacaktır. Hasta yatağı fiyatları kişilerin bütçesini zorlamaz.

Hasta Yatakları

Manuel: Bununla, krankları kullanarak konumu manuel olarak değiştirmeniz gerekir. Bu, başka birinin size yardım etmesi gerektiği anlamına gelir. Kranklar baş veya ayaklarda bulunur. Manuel bir yatak, elektrikli yatak kadar çok pozisyona sahip değildir. Sizi önemseyen insanlara yardım etmeyi kolaylaştırmak için yükseltilebilen manuel yataklar vardır. Ya da yatağa girip çıkmanızı kolaylaştırmak için alçaltılabilir. Bakıcınızda artrit veya sırt problemleri olduğunda bu türün kullanımı zor olabilir.

Elektrikli yataklar; yatağın bir motoru ve prize takılan bir kablosu vardır. Ayrıca TV uzaktan kumandasına benzer bir aksesuara sahiptir. Denetleyicideki her düğme, basıldığında hareket edeceği yönü gösterir. Bir düğmeye basarak pozisyon değiştirme kolaylığı sunduğu için birçok kişi bu versiyonu tercih eder. Bu yatak, artrit veya başka sorunları olan kişiler tarafından kolayca ve güvenle kullanılabilir.

  
83 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın