Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hastane Yatağı Çeşitleri Ve Fiyatları

Hastane yatağının birden fazla özelliği vardır. Hasta karyolalarının özellikleri arttıkça kalite durumu da artmaktadır. Son yıllarda bu kalite durumu ile ilgili birçok gelişme yaşanmış ve yeni özelliklere sahip yeni yataklar ön plana çıkmıştır. Bu özelliklerden dolayı fiyat farklılıkları olabilir. Tüm hasta yatakları üzerinde olması gereken en temel özellik yatağın tekerlekli olmasıdır.

Tekerlekler sayesinde hasta yatağı kiralama bir yerden bir yere taşımak çok daha rahattır. Bulunması gereken bir diğer özellik ise hastanın hareket etmesini sağlayacak motorların bulunmasıdır. Motorlu hastane yatağı, hasta yemek yemek istediğinde veya oturmak istediğinde uygun pozisyonda olabilir. Bu işlem hem manuel olarak hem de uzaktan kumanda ile yapılabilir. Hasta karyolasının bir diğer özelliği de yatakların üzerindeki lazımlıktır. Lazımlık hasta ve bakıcı için büyük rahatlık sağlar.

Bunun için ihtiyaç daha sonra bir özellik eklenerek karşılanabilir. Hastanın fiziksel ve psikolojik ihtiyaçları için önemli bir rol oynayan hastane yatakları, iyileşme sürecinde hastaların güvenliği ve yaşam kalitesi için büyük önem taşımaktadır. Portatif kolluklar ile hastaların düşmesini engelleyen tasarımının yanı sıra gerekli ayarlamalar yapıldığında hastanın hareket etmeden istenilen pozisyonda olmasını sağlar. Hastanın uzun süre hasta yatağında kalması durumunda oluşabilecek yaralanmaları önlemek için havalı yatak ile yatış şeklini değiştirmek mümkündür. 

Hasta Yataklarında Fiyatlar Nasıl?

Hastane yatağı almak isteyenlerin tıbbi malzeme satışı yapan firmalardan temin etmeleri mümkündür. Uzun süre kullanmayacak kişiler için kiralama imkânına sahip olmak, yüksek maliyetli hasta yatakları fiyatı için ideal bir durumdur. Bu nedenle hastane yatağı kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenler için günlük, haftalık veya aylık kiralama seçenekleri bulunmakta olup, bu zorlu süreç birçok hasta yatağı çeşidi ile hem hasta hem de hasta yakınları için kolaylaştırılabilmektedir. 

Hasta yatağı fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörlerin ana nedeni yataktaki özelliklerdir. Özellikleri ile ön plana çıkan bu yataklar maksimum konfor düşünülerek tasarlanmıştır. Son yıllarda hastane yatak fiyatlarının farklı olması, kişilerin her bütçeye uygun hasta yatağı satın almalarını sağlamıştır. Kısa sürede hastaneye yatacak kişiler için hastane yatağı kiralamak çok daha iyi bir tercih olacaktır.

Ancak uzun süre veya ömür boyu hastanede yatan hastaların mutlaka hasta yatağı alması gerekir. Hastane yataklarının fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise kullanılan yapı malzemelerinin kalitesidir. Kaliteli ürünlerle yapılan hastane yataklarının fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Ancak kaliteli hasta yatakları uzun ve sürekli kullanım açısından çok ciddi bir fayda sunmaktadır.
  
86 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın