Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Ev Tipi Hasta Yatak Modelleri ve Sağladığı Yararları Nelerdir?

Hasta yatağı alırken dikkat edilecek bazı konular bulunur. Bunların başında, yatağın kullanım alanı ve kullanacak kişinin fiziksel özellikleridir. Ev tipi hasta yataklarının en büyük özelliği, yatağı kullanan kişiye sunacağı rahatlık olmalıdır. Hastalık yatan hasta ile ona bakan refakatçi açısından en zorlu süreçlerden biridir.

Bu zorlu süreçte refakatçinin yatağı kolay kullanması, yatak ayaklarında tekerleklerin olması son derece önem taşır. Ev tipi hasta yataklarında motorlu olan tasarımlarda baş, bel ve ayak kısımlarının hareket edeceği yatakların tercih edilmesi önerilir. Ev tipi hasta yatakları ürünlerinde ABS fren sisteminin ayaklarda olması da oldukça önemlidir. Otomatik kilitleme sistemi ile hasta yatağı hareket etmeyecektir.

Her Bütçeye Uygun Olan Hasta Yatakları

Hasta yatağı fiyatları içerisinde her bütçeye uygun olanlar, kiralık hasta yataklarıdır. Kiralık hasta yatağı modellerinde her yatak tasarımını bulmak mümkündür. Hareket rahatlığı sağlayan otomatik pozisyon değiştiren yatak modelleri her zaman tercih sebebidir. Sıfır hasta yatak fiyatlarının yanı sıra, ikinci el ya da kiralık hasta yatakları da her zaman için uygun fiyatlı yataklardır.

Bu hasta yataklarının manuel olması ya da otomatik olması da fiyatları etkileyen unsurlardır. Kiralık hasta yataklarının detaylı şekilde temizlenmesi, sağlık açısından son derece önem taşır. Kurumsal firmalardan hasta yatağı almanın önemi son derece fazladır. Bu firmalar hasta yataklarının temizliği ve bakımlarında titiz yaklaşımlar sunarlar.
Ev Tipi Hasta Yatağı

Kaliteli Hasta Yatak Modelleri

Hasta yatak modelleri ev, hastane ve bakımevlerinde farklı türlerde olmaktadır. Kullanımı rahat, fonksiyonel ve sağlam malzemeden yapılmış hasta yatağı alınması önerilir. Hasta yatak tasarımlarında ileri yaşta olanlar ile felçli hastalar için önerilen, havalı hasta yataklarıdır. Baklava ve boru tipli hasta yatakları, yatan hastanın cilt sağlığı için son derece önem taşır.

Hasta yataklarında ortopedik özellikler de önem taşır. Hastanın iskelet ve cilt sağlığına önem veren modellerin tercih edilmesi önerilir. Hasta yataklarında karyola tasarımlarının da önemi son derece fazladır. Şık karyola başları, yatan hastaya moral sunacaktır. Kaliteli ve fonksiyonel hasta yataklarının tercih edilmesi önerilir.

  
73 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın