Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Ev Tipi Hasta Yatakları İle Evde Hasta Bakımı

Ev tipi hasta yatakları hastaların uzun veya kısa süreli tedavi sürecini evde geçirmesini mümkün kılıyor. Hastaların rahat etmesini ve konfor seviyesinin yükselmesini sağlayacak şekilde üretilen bu yataklar; hastaya avantaj sağladığı kadar hastanın bakımından sorumlu kişi için de bakımı kolaylaştıran bir etkiye sahiptir. Hastane tipi tasta yatakları ile benzer donanımsal özellikler taşıyor olması bireye psikolojik ve fiziksel açıdan desteklik sağlar. Baş kısmında bulunan hareket mekanizması sayesinde yatağın istenilen pozisyona getirilebiliyor oluşu hem hasta açısından hem de hastanın bakımından sorumlu kişi tarafından önem arz eder. Hastane ortamı bazı bireyler için psikolojik açıdan sorun oluşturabiliyor. Bu tür durumlarda evde tedavi görmeyi tercih eden hastalar içinde ev tipi hasta yatakları büyük avantajdır.

Ev Ve Hastane Tipi Hasta Yatakları

Hastane tipi hasta yatakları genelde standart boyutlara üretilen yataklardır. Özel olarak ihtiyaç duyulmadığı sürece bu durum değişmez. Hastane tipi hasta yataklarının ve ev tipi hasta yataklarının en büyük farklılığı bu noktada başlar. Ev tipi hasta yatakları farklı boyutlarda üretilen, standartların dışında yataklardır. Hastane tipi hasta yatakları ile karşılaştırıldıklarında üretiminin daha kişisel olduğu söylenebilir. Ev tipi hasta yatakları da hastane tipi hasta yatakları gibi tekerleklere sahiptir. 360 derece dönebilen bu tekerler sistemi sayesinde yatak daha kolay taşınılır. Bu yataklarda öne çıkan bir diğer özellik ise yatağın farklı noktalarında serum takılabilecek aparatların bulunuyor olması.

Ev Tipi Hasta Yatağı

Hangi Durumlarda Hasta Yatağına İhtiyaç Duyulur

Genellikle hastanelerin servis bölümlerinde ve yoğun bakım ünitelerinde görmeye alışık olduğumuz hasta yatakları; günümüzde bazı durumlar için evlerinde ihtiyaç duyduğu ürünler haline geldi. Hasta bakımını kolaylaştıran bu yataklar, hasta içinde hayatı kolaylaştıran ürünlerdir. Fiziksel aktiviteleri kısıtlı olan felçli hastalar başta olmak üzere tedavi süresi belli olmayıp, tedavi sürecini veya iyileşme sürecini evde geçirmek isteyen hastalar; ev tipi hasta yataklarını tercih eder.

Hasta Yatağını Kiralamak veya Satın Almak Mümkün!

Tedavi süreci kısa olan bireyler hasta yatağı kiralama yoluna başvurabilirler.  Hasta yatağı kiralama hem hastanın bakım ve tedavi sürecinde konforunu arttırır hem ekonomik açıdan daha avantajlı olur. Hasta yatağı satın almak iste tercih edilebilecek yollardan biridir. Hasta yatağı fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

İleri Teknoloji Ev Tipi Hasta Yatağı Fiyatları

Ev tipi hasta yatakları ve hastane tipi hasta yatakları da ilerleyen teknolojiye paralel olarak gelişme kaydetmiştir. Elbette ki teknolojideki bu ilerlemenin hasta yatağı fiyatlarına da yansıdığını söylemek mümkün. Kullanılan malzeme ve donanımsal parçalar hasta yatağı fiyatları üzerinde büyük rol oynar. Fiyat performans noktasında bu farklar daha net hissedilir düzeydedir. Bazı hasta yataklarında fonksiyonelliği arttıran motorlar bulunmaktadır. Hasta yatağının çeşidine göre motor sayısı çeşitlilik göstermektedir. Motor sayısının yanı sıra kullanılan motorun teknik yapısı da fiyat üzerinde belirgin bir değişiklik yaşanmasının sebebidir.

  
89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın