Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Hasta Yatakları ve Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Hasta yatakları, yatan kişinin fiziksel özellikleri kadar, geçirdiği rahatsızlığa da uygun şekilde seçilmek zorundadır. Hasta yatağı alacak olanlar için önerilen, kurumsal firmaların tercih edilmesidir. Bu firmalar, hastaya en uygun olan yatak seçeneğini sunar. Hasta yataklarında kaliteli tasarımların seçilmesi son derece önem taşır. Hasta yataklarının paslanmaz özellikler taşıması da uzun süre bozulmadan çalışması için önem taşır.

Yatakların kaliteli olması, zengin model seçeneklerine sahip olması, tercih sebepleridir. Hasta yataklarında motorlu çalışma prensipleri de rahat kullanım imkanı sunar. El kumandası ile rahat şekilde kullanılan hasta yatakları, yatan hastaya hareket kolaylığı sunan özelliklere sahiptir. İki ve üç motorlu hasta yatakları ile dört motorlu hasta yatağı modelleri de farklı özelliklere sahiptir. Yatağın farklı bölgelerini kumanda yardımı ile çalıştırmak mümkündür.

Kiralık Hasta Yataklarının Kullanım AvantajlarıEmek Hasta Yatakları

Hasta yatağı fiyatları, yatağın satın ya da kiralanmasına göre farklılıklar gösterir. Hasta yataklarında kiralık olanlar her zaman için daha uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlı olması, herkesin rahatlıkla temin edebilmesini sağlar. Kiralık hasta yataklarındaki her türlü teknik özellik, yeni üretimden çıkmış, sıfır yataklar ile aynıdır. Kiralık hasta yataklarının temizliğinin detaylı şekilde yapılması, sağlık ve hijyenik açıdan önem taşır. Hasta yataklarının profesyonel firmalardan kiralanması önerilir.

Profesyonel firmalar, hasta yataklarının hem kiralama öncesi hem de sonrasında temizliğini sağlık kurallarına uygun şekilde yaparlar. Hasta yataklarının kurulum ve bakımları da yatak satışı yapan firmalar tarafından sağlanır. Bazı firmalar, ekonomik hasta yatakları adı altında kendi üretimlerini de yaparlar. Bu yataklar, diğer hasta yataklarına göre daha uygun fiyatlıdır. Kiralık hasta yataklarında da motorlu çalışma özellikleri mevcuttur. Motorlu hasta yataklarının konfor ve rahatlığını kiralama seçeneklerinde de bulmak mümkündür.

Hasta Yatak Modellerinde Zengin İçerikler

Hasta yatak modelleri, öncelikle kişinin özelliklerine uygun şekilde seçilmek zorundadır. Obezite hastalar için önerilen yataklar, ağırlığa dayanıklı olan yataklardır. Bebekler ve yeni doğan grubu için önerilen yataklar ise daha ufak boyutlarda olmalıdır. Elektrikli olmayan hasta yatakları da elektrik kesintilerinin sık yaşandığı yerler için önerilir. Hasta yataklarının kaliteli olması, dış hava koşullarından etkilenmemesine bağlıdır.

Hastanın yardımsız şekilde yemek yeme, televizyon izleme gibi aktivitelerini yapabilmesine olanak sağlayan hasta yatakları, motorlu yataklardır. Yaşlı hastalar için önerilen yataklar, havalı hasta yataklarıdır. Havalı yatak modelleri, yaşlı hastaların cilt sağlığına özen gösteren yatak tasarımlarıdır. Havalı hasta yataklarının da pozisyon veren hareket kolaylığı sunan modelleri, en çok tercih edilen tasarımlardır. Havalı hasta yataklarının içerisinden geçen hava kanalları, üzerinde yatan hastaya serinlik sağlayacaktır.

Ortopedik Hasta Yatakları

Hasta yatakları içerisinde ortopedik olanların tercih edilmesi önerilir. Dayanıklı hasta yataklarında, kaliteli sünger kullanımı önerilir. Bu sayede yatan hastanın iskelet sağlığına olumlu yönde katkılar sunulmuş olur. Baklava ve boru tipli olmak üzere genel hatları ile ikiye ayrılan havalı hasta yataklarında ortopedik sünger kullanımı önem taşır.

  
171 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın