Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Havalı Hasta Yatakları

Hasta yatağı çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkan havalı yatak kendi içerisinde pozisyon veren havalı yatak olarak gibi ayrımlara da sahiptir. Hastaya yalnızda rahatsızlığı sırasında konfor ve rahatlık değil aynı zamanda şifa sağlayanda bir üründür. Bu şifayı nasıl sağladığı konusunda bilgi verecek olursak;

Hasta havalı yatak ile nasıl daha sağlıklı hale gelir merak ediyorsanız;

  • Öncelikle hastalar bu yatakların sahip olduğu elektriğe bağlı ısı mekanizması sayesinde sürekli olarak yatıyor gibi olmayacaktır.
  • Hastanın dolaşım sistemi sürekli aktif hale gelecek bu da dolaşım sistemlerinden kaynaklı olarak ortaya çıkan sorunların giderilmesini sağlayacaktır.
  • Pozisyon veren havalı yataklarda aynı şekilde belirli süre aralıkları ile 30 derecelik bir eğim gerçekleşecek ve bu da yine hastanın vücudunda gerekli olan hareketi sağlayacaktır.

Havalı yataklar özellikle tamamen hareket kabiliyetini kaybeden hastalarda çok etkili olan bir üründür. Bu hastalar uzun saatler hiç hareket etmeden yatmak durumunda olduğu için zamanla vücutlarında bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bu sağlık sorunları tamamen kişinin hareketsiz kalması ve buna bağlı olarak dolaşım sisteminde sorunların yaşanmasıdır. Bizler ürettiğimiz havalı yataklar ile bu durumun önüne geçmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sizlerde kendiniz veya sevdikleriniz için bu yatakları temin ederek kolaylıkla bu tarz sağlık sorunlarının yaşanmasını önleyebilirsiniz.

Havalı Yatak Fiyatları

Havalı hasta yatağı fiyatları bu ürünü temin etmek isteyenlerin merak ettiği en önemli konuların başında gelir. Bu yataklar son derece önemli avantajlar ve yararlar sağladığından ötürü kişiler hem kaliteli hem de uygun fiyatlı havalı yatak tavsiyesi istemektedir. Bizlerde bu alanda hizmet veren önemli bir firma olarak sizlere bu yataklara ilişkin önemli tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Öncelikli olarak sizlere tavsiyemiz hem fonksiyonel hem de uygun fiyatlı bir yatak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bu alanda en kaliteli ve uygun fiyatlı yatakları sunmaktayız.

Sizlere bir diğer önemli tavsiyemiz fiyat konusundan önce yatağın kalitesine ve fonksiyonlarına odaklanmanızdır. Hastaya ve hasta yakınlarına bu yatakların fonksiyonları yarar sağlamaktadır. Bu yüzden de asıl odaklanması gereken öncelikle fonksiyonlardır. Hasta yataklarının fonksiyonlarının yanı sıra hastanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olup olmadığı da önemlidir. Tüm bunlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve kendinize veya yakınlarınıza en uygun hasta yatağını bulmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Witra marka havalı yataklar

Havalı Hasta Yatak

Havalı hasta yatakları sahip oldukları önemli özellikler sebebi ile son yıllarda en fazla tercih edilen ürünler olmuştur. Bu yatakların en önemli özellikleri kişilerin dolaşım sistemlerinde yaşan sorunların ortaya çıkmasını engellemektir. Hasta sürekli hareketsiz yatsa dahi yatağın bazı opsiyonları sayesinde sanki hareketsiz değilmiş gibi bir yanılgı ortaya çıkmaktadır. Bunların yanı sıra hastalarda iyileşme süreci de çok daha hızlı bir biçimde gerçekleşmektedir. Bu da doğal olarak hastanın yararına olmaktadır.

Havalı hasta yatakları üretimini yaptığımız son derece önemli ürünlerdir. Birçok hastanın yaşam kalitesini artıran ve onların sağlığına fayda sağlayan bu ürün oldukça önemlidir. Bizlerde bunun bilinci ile çok daha fonksiyonel ve çok daha etkili hasta yatakları üretmeye çalışmaktayız. Sizlerde bu ürünleri temin ederek sağlığınıza sağlık katabilirsiniz. Bizler bu konuda sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Hasta Yatağı Kiralama

  
201 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın