Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Hasta Karyolası Yedek Parça Temini

Hasta Karyolası Yedek Parça Temini

Hasta karyolası alırken, hastaya sunacağı konfor ve rahatlığın yanında özellikli modellere de sahip olmalıdır. Bunun en önemli nedeni, hastanın geçireceği bu zorlu süreçte ona sunacağı moral desteğidir. Hasta yatağı alırken önerilecek hususların başında, hasta yataklarının satışını yapan firmaların aynı zamanda yatak tamiri ve yedek parça temini konularında da yardımcı olacak işletmeler olmalarıdır.

Özellikle, hasta yataklarında kendi üretimi olan ve bazı modellerde montaj hizmeti sunan firmalar, yedek parça temini konusunda da destek alınacak firmalardır. Firmamız hasta yataklarının satış ve kurulum desteğinin yanı sıra, ekonomik model olarak adlandırılan bazı yatakların üretimini de gerçekleştirir. Bu nedenle, kurulum desteğinin yanı sıra hasta yatağı tamir hizmetini de rahatlıkla verebilecek firmalardandır.

Havalı Hasta Yataklarının Tercih Edilmesinin Önemi

Havalı hasta yatağı, ileri yaş hastaları için önerilen yatak modellerindendir. Yaşlı olup sürekli yatması gereken hastalar için havalı hasta yatakları hayati önem taşır. Bu hastaların sürekli yatmaya bağlı olarak ciltlerinde yaraların açılması kaçınılmazdır. Yaşlı hastaların incelen derileri, en ufak bir kızarmada bile yara açılmasına müsait hale gelmiştir.

Havalı hasta yataklarının cilde hava aldırma ve serinlik verme özelliği cilt sağlığına olumlu yönde katkı sağlar. Havalı hasta yataklarının ortopedik olma özellikleri sayesinde sürekli yatan hastaların iskelet sağlığına sunduğu olumlu yönde katkılar da önem taşır. Felçli hastalar ile ileri yaş hastaları için önerilen havalı hasta yatakları firmamızda zengin içeriklerde yer alır.

Havalı Hasta Yatağı

Ekonomik Hasta Yataklarında Önerilen Firmalar

Hasta yatağı fiyatlarıyatakların özellikleri ile yakından ilgilidir. Hasta yataklarında kumanda yardımı ile otomatik çalışma prensiplerinin sunulduğu yataklar, diğer yatak tasarımlarına göre daha yüksek fiyatlıdır. Ayrıca, kiralık ya da ikinci el hasta yatakları da satın alınacak yataklara göre daha uygun fiyatlarla temin edilecektir.

Firmamız, her bütçeye uygun hasta yatakları ile önerilen işletmelerin başında gelir. Kendi üretimimiz olan hasta yatakları bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulacaktır. Firmamız hasta yatakları kaliteli malzemelerden üretilmiş, fonksiyonel ve otomatik çalışma prensiplerine sahip olan yataklardır.

Kiralık Hasta Yataklarının Tercih Sebepleri

Hasta yatağı kiralamaöncelikle uygun fiyatlı olması ile tercih edilir. Bu yatakların tüm özellikleri, yeni üretimden çıkmış olan yataklar ile aynıdır. Geçici süre ile kullanacak hastaların yatakları satın alması gereksiz bir maliyet unsuru oluşturacaktır. Güvenilir ve profesyonel hizmet veren firmalardan temin edildiği takdirde her türlü bakım ve temizliği de yapılmış olacaktır.

Firmamız hasta yataklarının gerek kiralama öncesinde ve gerekse de kiralama sonrasında detaylı şekilde temizlik ve bakımını yapar. Kurulum hizmetinin yanı sıra teknik destek hizmeti de firmamızca sunulacak hizmetlerin başında gelir. İki, üç ve dört motorlu, otomatik çalışma sistemlerine sahip olan hasta yataklarında elektrikli çalışma prensipleri, yatan hastaya konfor ve rahatlık sunacaktır.

  
257 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın