Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Havalı Yatak Bakımının Önemi Nedir?

Havalı hasta yatağı özellikle hasta olan veya hayatı boyunca yatağa bağlı yaşamak durumda kalan kişilerin için son derece büyük bir önem taşır. Birçok kişi evi için ve hastalarının konforu için havalı hasta yatağı tercih etmektedir. Bu yataklar avantaj bakımından son derece zengindir. Özellikle yaşlı hastalar için özel bir bakım gerekir. Zaman içerisinde yaşlı hastaların derilerinde incelme sıklıkla görülür. Bu tarz rahatsızlığı olan hastalar, en ufak bir kıvrımdan rahatsız olabilir. Sürekli olarak yatmak zorunda kalan kişilerde, zaman içerisinde deri yaraları oluşur.

Bununla beraber bu hastalarda, ileriki dönemlerde deri yanması da görülebilir. Hasta yatağı alacak olan kişilerin mutlaka hastalarının durumuna, yaşına ve yapısına göre seçilmelidir. Yaşlı hastalar için sıklıkla önerilen yatak türlerinden biri havalı hasta yatağıdır. Havalı hasta yataklarının belirli dönemlerde, mutlaka bakımının yapılması gerekir. Havalı hasta yatağı modelleri, hava alma özelliğine sahiptir. Bununla beraber hastalar için özel olarak pozisyon oluşturan bir yatak türüdür.

Hastaların vücut yapısını ve kas yapılarını kaybetmemesi için bu tarz yataklar son derece önemlidir. Özellikle bu tarz yatakları temin edeceğiniz yerlerin mutlaka servis ve bakım onarım hizmeti olması gerekir. Firmamız sizlere özel olarak havalı yatak desteği sunar.

Hasta Karyolası Nasıl Seçilmeli?

Hasta yatağı alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri karyoladır. Kişiler kısa süre için tercih edecekleri hasta yatağı için hasta yatağı kiralama firmalarına başvuruda bulunabilirler. Hasta yatağı karyolasının sağlam ve paslanmaz olması gerekir. Kişiler dilerlerse motifli ve farklı renk seçenekleri ile üretilen hasta yatağı karyolası da temin edebilirler.

Özellikle hasta yatağının renkli ve modelli olması hastalara da moral verir. Dekoratif açısından zengin olan bu ürünler, kişilerin hem konforunu hem de göz zevkini korur. Son yıllarda en çok tercih edilen hasta yatağı çeşitlerinden biri ise ahşap hasta yataklarıdır. Özellikle sıcak bir yapıya sahip olan ahşap hasta yatakları, birbirinden şık tasarımlar ile üretilmektedir. Ayrıca bu ürünler kişilerin hastalık dönemini daha kolay atlatmasına yardımcı olur. Kişiler moral kazanarak, bu süreci maksimum mutluluk ile geçirebilir.

Ekonomik Hasta Yatakları Nasıl Olur?

Hasta yatağı fiyatları, ürünlerin modellerine ve çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Firmamız sizler için en kaliteli yatakları, en uygun fiyatlara sunar. Sizlerde hastalarınız için en güvenilir ve kaliteli hasta yatağını almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama hizmeti almak isteyen kişiler ise firmamız içerisinde yer alan hasta yataklarını inceleyebilir ve bizlerden detaylı bilgiler alabilir. Motorlu hasta yatakları tercih edilen diğer yatak türleri arasındadır.

Motorlu hasta yatakları iki motordan, dört motora kadar farklı fonksiyonlar ile üretilir. Bu ürünler özel bir hareket yeteneğine sahiptir. Hasta yatakları kişilerin yemek yeme, oturma, televizyon izleme veya tuvalet yapma gibi faaliyetlerini karşılar. Hasta yatağı kiralama işlemleri genel olarak kısa süreli kullanım için tavsiye edilir. Ancak uzun süre boyunca kullanıma ihtiyaç olması halinde kişilerin bu ürünleri satın alması daha doğru olur. Firmamız yatakların temizliğini, bakımını ve diğer bütün teknik desteğini itina ile yapar. Sizlerde kaliteli ve konforlu hasta yatakları için bizlerle iletişime geçerek temin edebilirsiniz. Havalı hasta yatağı modelleri, son derece avantajlı ürünler arasındadır.

Özellikle yaşı büyük kişiler için bu yatak türleri daha çok tercih edilir. Sürekli yatmak zorunda kalan hastaların, deri yapısını koruyan bu ürünler kişilerin fiziki pozisyonlarını da destekler. Yaşlı hastaların kan akışını destekleyen bu ürünlerin belirli dönemlerde mutlaka bakımının yapılması gerekir. Kişilerin ise düzenli olarak bu yatakların örtülerini değiştirmesi, bazı günler havalandırması hastanın sağlığı açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Eve Havalı Hasta Yatağı Almanın Önemi Nedir?

Özellikle hastaların kısa süre içerisinde iyileşmesine destek olan havalı hasta yatağı modelleri, son dönemlerde hasta kişiler için en çok tercih edilen hasta yatakları arasındadır. Hastanın aldığı tedavi dışında, yattığı yatağından son derece büyük bir önemi bulunur. Hastanın, hastane dışına çıkması ve evde bakılması durumunda kişilerin mutlaka belirli medikal ürünleri temin edilmesi gerekmektedir. Bir hastanın evde en çok ihtiyaç duyabileceği ürünlerden biri hasta yatağıdır.

Kişiler hasta yatağı kiralama hizmeti alarak, hastalarına daha konforlu bir iyileşme süreci sağlayabilirler. Hastanın rahatlığı için havalı hasta yatakları özel olarak tasarlanmaktadır. Genel olarak hasta yakınları tarafından çok bilinmeyen havalı hasta yatağı fiyatları son derece uygundur. Hastalar için üretilen hasta yataklarının birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler otomatik, manuel veya elektronik olarak üretilmektedir. Özellikle sürekli olarak yer değiştirmesi gereken hastalar için özel olarak bu ürünler üretilir.

Havalı yatak ve hasta karyolaları

Havalı Hasta Yatağı Yara Oluşumunu Önler!

Felçli veya sürekli olarak yatakta yatmak zorunda kalan hastalar için en doğru tercihlerden biri havalı hasta yatağıdır. Havalı hasta yatakları özellikle kişilerin derisinin havayı alabilmesi için son derece büyük bir önem taşır. Son derece rahat olan bu yataklar, sürekli olarak hava sirkülasyonu sağlar. Bundan dolayı özellikle sırt ve bacak bölümünde oluşabilecek yaraları engeller. Ayrıca hastaların iyileşme döneminin daha rahat geçmesi içinde bu yatakların son derece büyük bir önemi vardır.

Hasta yatakları kiralama olarak temin edilebilir veya satın alınabilir. Kişiler evlerinin durumuna göre farklı ölçülerde hasta yatağı alabilir bununla beraber satın alarak sürekli bu yatakları kullanabilirler. Sizlerde bizlerle iletişime geçerek, yakınlarınız için en iyi yatağı tercih edebilirsiniz.

A+B Boru Tipi Hasta Yatağı Nedir?

A+B boru tipi hasta yatağı içerisinde ventil özelliği yer alır. Genel olarak orta riskli hastalar için bu yatak tercih edilir. Cilt hastalığına sahip olan veya ülser rahatsızlığı olan kişiler için son derece uygun bir yatak türüdür. Bu yatak türü, kişilerin rahatsızlıklarında onlara destek olarak iyileşme sürecini hızlandırmaktadır. Boru yapısında sahip olan bu ürünler, dalgalı şişirilmiş borular ile hazırlanmaktadır. Aynı zamanda da hava boşaltması için valfi bölümü yer alır.

Nefes alabilen yapıya sahip olan bu ürünler aynı zamanda da su geçirmez. Son derece hijyenik olan bu ürünler, hastalar için büyük bir oranda faydalıdır. Sağlıklı bir süreç için sizlerde yakınlarınız için bu yatak türlerini tercih edebilirsiniz. 

A+B+C Boru Tipi Havalı Yatak Nedir?

Bu yatak türleri, yüz elli kiloya kadar bulunan hastaları taşıyabilir. Diğer boru tipli yataklara göre daha gelişmiş ve özel bir modeldir. Ortalama yedi dakika içerisinde şişme özelliğine sahiptir. Su geçirmez özelliğine sahipti. Anti bakteriyel bir yapıya sahiptir. Sürekli yatan kişilerin özellikle sırtlarının ağrımaması adına özel bir şekilde üretilmektedir. Kişilerin vücut yapısını destekler. Kişilerin vücutlarında yara oluşmasını engelleyen bu ürünler tamamen cilt dostudur. Sizlerde bu özel yatakları temin etmek için bizlerle iletişime geçerek en konforlu hasta yataklarını alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Önemi

Hasta kişilerin mutlaka özel bir bakıma ihtiyacı bulunur. Bunun için önemli malzemelerden biri hasta yataklarıdır. Özellikle yaşlı olan kişiler için veya bedensel kısıtlaması olan kişiler için havalı yataklar son derece büyük bir önem taşır. Bu yatak modelleri, kişilerin sağlıklı ve konforlu bir süreç atlatması için özel olarak üretilmektedir.

Bununla beraber hastalara bakan kişiler içinde bu yataklar son derece kullanışlıdır. Hastanın durumuna göre bu yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yataklar hastaların rahat uyumasını, hareket etmesini, doğrulamasını ve kalkmasını destekler.

  
285 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın